21:22

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

21:20

21:19

90': Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό, μπαίνουν Λάτσι και Μανθάτη, βγαίνουν Μπουχαλάκης και Φουστέρ.

21:15

86': Δεύτερη κίτρινη στον Ντουντού, με δέκα ο Αστέρας.

21:12

Διαδικαστικά είναι τελευταία λεπτά.

21:09

81': Ο Ιωαννίδης στρώνει στον Χαμντανί, αλλά το σουτ του τελευταίου είναι απογοητευτικό.

21:08

80': Ο Ιγκόρ κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:05

76': Στη θέση του Γιάννου ο Ιωαννίδης για τον Αστέρα.

21:02

73': Κίτρινη στον Χαμντανί.

21:01

73': Κίτρινη στον Σάλιακα.

21:01

72': Ιγκόρ αντί Μάσα για τον Αστέρα.

20:59

70': Ο Μάσα εκτελεί φάουλ, ο Τριανταφυλλόπουλος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:56

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

20:52

64': Ο Φουστέρ κάνει το πλασέ και ο Θεοδωρόπουλος αποκρούει. Στο έδαφος ο Ισπανός, προσωρινή διακοπή.

20:51

63': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Γιάννου από την πάσα του Χαμντανί φεύγει στην πλάτη της άμυνας, κάνει και το πλασέ και ο Καπίνο αποκρούει. Πρέπει να ήταν ακάλυπτος την ώρα της πάσας ο φορ του Αστέρα.

20:47

Δυσκολεύεται να κρατήσει μπάλα ο Αστέρας, ο οποίος ψάχνει γρήγορες επιθέσεις.

20:43

55': Χαμντανί αντί Δημούτσου για τον Αστέρα.

20:42

Ο Φουστέρ εκτελεί φάουλ, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:42

53': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:41

Χωρίς ρυθμό το παιχνίδι.

20:38

Ο Ολυμπιακός έχει την κατοχή, ο Αστέρας περιμένει.

20:34

46': Στη θέση του Τσιμίκα ο Σάλιακας για τον Ολυμπιακό

20:34

20:33

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:17

20:16

20:14

44': Κίτρινη στον Κασάμι.

20:14

44': Η μπάλα φτάνει στον Γιάννου, εκείνος σκοράρει από κοντά αλλά το γκολ του ακυρώνεται ως οφσάιντ. Φαίνεται να καλύπτεται ο επιθετικός του Αστέρα.

20:11

Ένταση στον αγωνιστικό χώρο γιατί ο Ελβετός επιχείρησε να κλέψει την μπάλα και χτύπησε τον Θεοδωρόπουλο.

20:11

40': Χάνει την μπάλα ο Θεοδωρόπουλος προσωρινά, αλλά στη συνέχεια κερδίζει φάουλ από τον Κασάμι.

20:07

36': Κίτρινη στον Τσιμίκα.

20:06

35': Κίτρινη στον Δημούτσο.

20:03

33': Ο Φουστέρ εκτελεί κόρνερ, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:02

32': Κίτρινη στον Ντούντου.

20:02

31': Ο Κασάμι δοκιμάζει το πόδι του από δεξιά εκτός περιοχής και ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει.

19:58

28': Ο Σεμπά κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:56

26': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

19:53

22': Κίτρινη στον Μάσα.

19:51

Ο Μάσα εκτελεί κόρνερ, ο Ιγκλέσιας χωρίς αντίπαλο πηδά πολύ ψηλά και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:51

20': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

19:48

17': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο κερδίζει ο Αστέρας. Στα σώματα η εκτέλεση του Ιγκλέσιας.

19:44

13': Ο Κολοβός κάνει από αριστερά το γύρισμα, δεν προλαβαίνει ο Πουλίδο να μπει στην περιοχή.

19:40

10': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φουστέρ το εκτελεί με πάσα και η φάση περνά ανεκμετάλλευτη.

19:38

7': Καλό σουτ εκτός περιοχής από τον Κολοβό, πέφτει και αποκρούει ο Θεοδωρόπουλος.

19:36

Έχει μπει πολύ καλύτερα ο Ολυμπιακός.

19:32

2': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Σεμπά κάνει επικίνδυνο γύρισμα και ο Τριανταφυλλόπουλος διώχνει την τελευταία στιγμή.

19:31

19:27

19:23

Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο υπάρχουν πολλές αλλαγές και από τις δύο ομάδες.

19:19

Με 5-0 είχαν νικήσει στο Φάληρο οι Πειραιώτες τους Αρκάδες κι έτσι το σημερινό ματς θα μπορούσε να χαρακτηριστεί διαδικαστικού χαρακτήρα.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τον Ολυμπιακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Θεοδωρόπουλος, Μουκάμ, Αλόκο, Τριανταφυλλόπουλος, Γιαννούλης, Δημούτσος, Ντουντού, Ιγκλέσιας, Μάσα, Τσοκάνης, Γιάννου.
Αναπ: Καπετάνος, Σανκαρέ, Κιτοκό, Χαμντανί, Φερνάντες, Ιγκόρ Σίλβα, Ιωαννίδης
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Καπίνο, Σαλίνο, Ντα Κόστα, Βούρος, Τσιμίκας, Μπουχαλάκης, Κασάμι, Σεμπά, Κολοβός, Φουστέρ, Πουλίδο.
Αναπ: Χουτεσιώτης, Λάτσι, Μανθάτης, Νικολάου, Πλέγας, Ρέτσος, Σάλιακας
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοιηθοί: Βέρρης (Λέσβου), Κασσαβέτης (Αιτ/νίας) 4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)