Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:24

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για τον Ολυμπιακό.

21:23

90'+3: Σουτάρει εκτός περιοχής ο Σεμπά, αποκρούει ο Περιστερίδης.

21:23

90'+3: Σέντρα από τον Ντουρμάζ στο δεύτερο δοκάρι, με σουτ στην κίνηση ο Μιλιβόγεβιτς στέλνει την μπάλα άουτ.

21:21

90'+1: Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Καρανίκας παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

21:20

21:17

87': Ο Καρανίκας δοκιμάζει το σουτ του εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:14

85': Στη θέση του Ιντέγιε ο Πουλίδο για τον Ολυμπιακό.

21:11

Στο έδαφος ο Ζντιέλαρ, προσωρινή διακοπή.

21:08

79': Σεμπά αντί Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

21:08

78': Πολύ δυνατό σουτ από τον Φερφελή, με τις γροθιές αποκρούει ο Ρομπέρτο.

21:07

77': Καρανίκας αντί του Ηλιάδη για τον ΠΑΣ.

21:03

73': Φερφελής αντί Μανιά για τον ΠΑΣ.

21:01

72': Βγάζει τη σέντρα ο Στρούνα, παίρνει ο Μανιάς την κεφαλιά και αστοχεί.

20:59

Έχουν αποδεχτεί το αποτέλεσμα οι γηπεδούχοι και δεν κάνουν κάτι για να βελτιώσουν την εικόνα τους. Κατώτερος των προσδοκιών ο ΠΑΣ σήμερα.

20:56

67': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης περνά τον Τζημόπουλο, βρίσκει χώρο, έχει επιλογές αλλά τελειώνει μόνος του τη φάση και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

20:52

63': Νικολιάς αντί Ακόστα για τον ΠΑΣ.

20:48

58': Κίτρινη στον Κοζορώνη.

20:47

Ο Φορτούνης φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού, μπαίνει στην περιοχή, κάνει παράλληλο γύρισμα και από κοντά ο Ντουρμάζ σκοράρει.

20:46

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:45

55': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ντουρμάζ δίνει στον Φορτούνη, εκείνος επιλέγει να βρει τον Ιντέγιε, αλλά ο Στρούνα κόβει. Ο Φορτούνης στη συνέχεια δίνει στον Ντουρμάζ, αλλά ο τελευταίος αργεί να πλασάρει.

20:44

Δεν υπάρχει ρυθμός στο παιχνίδι.

20:41

51': Ντα Κόστα αντί Μποτία για τον Ολυμπιακό. Έχει μικροενοχλήσεις ο δεύτερος.

20:37

47': Ο Ίλιτς στρώνει στον Μανιά και το σουτ του τελευταίου φεύγει ψηλά.

20:35

46': Σέντρα στο ματς.

20:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:17

20:13

41': Διαμαρτυρίες για χέρι του Ζντιέλαρ εντός περιοχής από τους παίκτες του ΠΑΣ ύστερα από κεφαλιά του Ίλιτς.

20:11

Έχουν ανεβεί οι γηπεδούχοι και γι' αυτό ο Ολυμπιακός προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό.

20:07

35': Στριφογυρίζει ο Ηλιάδης, δεν είναι καλή η κάθετη που κάνει στη συνέχεια.

20:05

33': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Ακόστα το εκτελεί, ο Τσουκαλάς παίρνει την πρώτη κεφαλιά, αλλά ο Μιχαήλ δεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας.

20:03

Εξακολουθεί να ελέγχει απόλυτα τον αγώνα ο Ολυμπιακός.

19:59

Στο 69% η κατοχή για τους "ερυθρόλευκους".

19:57

Ο Φορτούνης σημαδεύει την αριστερή γωνία του Περιστερίδη, ο οποίος πέφτει από την άλλη.

19:57

25': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:56

25': Κίτρινη στον Μανιά.

19:55

24': Πέναλτι για τον Ολυμπιακό! Από το κόρνερ του Ντουρμάζ ο Σιόβας παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Μανιά.

19:54

23': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, ο οποίος κερδίζει άλλο ένα.

19:51

20': Από μία κίτρινη σε Ντουρμάζ και Ακόστα.

19:50

Ανάβουν τα αίματα στο ματς, στα χέρια οι παίκτες των δύο ομάδων! Όλα άρχισαν από φάουλ του Ντουρμάζ στον Ακόστα και την αντίδραση του δεύτερου. Ακριβώς πριν ο Σουηδός είχε κάνει φάουλ και στον Ηλιάδη.

19:48

Πολύ καλύτερα από τα πρώτα λεπτά μπήκαν οι φιλοξενούμενοι με τον ΠΑΣ να έχει πρόβλημα ακόμα και στο να κρατήσει για λίγο την μπάλα.

19:45

Ο Φορτούνης εκτελεί εξαιρετικά το φάουλ που ο ίδιος κέρδισε και νικάει τον Περιστερίδη.

19:45

13': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:44

Εντελώς ακίνδυνος ο ΠΑΣ στα πρώτα λεπτά.

19:41

10': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Πάρντο κάνει επικίνδυνο γύρισμα, ο Ιντέγιε δεν έρχεται σε επαφή με την μπάλα και ο Ζντιέλαρ με προβολή τη στέλνει άουτ.

19:38

6': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ, ο Ζντιέλαρ παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:34

2': Από μέσα δεξιά κάνει το σουτ ο Πάρντο, αλλά ο Ναδάλες βάζει την προβολή και παραχωρεί κόρνερ. Ο Φορτούνης το εκτελεί, άουτ η κεφαλιά του Μιλιβόγεβιτς.

19:32

19:29

Στον αγωνιστικό χώρο βγαίνουν οι δύο ομάδες.

19:26

Υπάρχει αρκετός κόσμος στους "Ζωσιμάδες".

19:23

Να περάσουν από μία ακόμη δύσκολη έδρα θέλουν οι Πειραιώτες που έως τώρα έχουν μόλις μία φορά απώλεια βαθμών στη φετινή Σούπερ Λίγκα.

19:19

Δύσκολα βάζουν τα τελευταία χρόνια στον Ολυμπιακό οι Γιαννιώτες και θα επιδιώξουν να το κάνουν και αυτή τη φορά έχοντας και την ψυχολογική ώθηση από το διπλό επί του Ατρομήτου.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάνιννα με τον Ολυμπιακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Περιστερίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Κοζορώνης, Τσουκαλάς, Ακόστα, Ηλιάδης, Ίλιτς, Μανιάς
Αναπ: Πασχαλάκης, Νικολιάς, Φερφελής, Σκόνδρας, Καρανίκας, Μπέριος, Γαρουφαλιάς.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ρομπέρτο, Ελαμπντελαουί, Μποτία, Σιόβας, Μαζουακού, Ζντιέλαρ, Μιλιβόγιεβιτς, Φορτούνης, Πάρντο, Ντουρμάζ, Ιντέγιε.
Αναπ: Καπίνο, Μανιάτης, Ντα Κόστα, Κασάμι, Πουλίδο, Κολοβός, Σεμπά.
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας) Βοηθοί: Μαγιάννης (Άρτας), Δίπλαρης (Καρδίτσας) 4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)