Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή συνέχεια!

19:10

Λήξη της αναμέτρησης. Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 0-0.

19:06

90'+3: Εκτέλεση φάουλ του Πέτριτς από τα 30 μέτρα, απελπιστικά άουτ.

19:03

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:02

89': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ αντί του Ναπολεόνι.

19:01

88': Κόκκινη κάρτα στον Κουτρουμπή, για αγκωνιά εκτός φάσης στον Κεϊτά. Με δέκα παίκτες συνεχίζει ο Παναθηναϊκός.

18:58

85': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λημνιός αντί του Στόιτσεφ.

18:58

84': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λαγός αντί του Αμπέντ.

18:53

80': Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη (προς στιγμήν ο Στυλιαράς μπερδεύτηκε και έδειξε κόκκινη θεωρώντας ότι πρόκειται για τη δεύτερη κίτρινη στον Φυτανίδη, αλλά αμέσως αντιλήφθηκε το λάθος του).

18:52

79': Ατομική προσπάθεια Κλωναρίδη, που σουτάρει, η μπάλα φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μπάρκα.

18:50

77': Ο Εβανγκελίστα μέσα από την περιοχή πιάνει διαγώνιο, δυνατό σουτ, με το ένα χέρι διώχνει ο Μπάρκας σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:46

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο αντί του Παπαδόπουλου.

18:44

71': Κίτρινη κάρτα στον Κουτρουμπή.

18:41

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ. Το κόρνερ εκτελείται, επιχειρεί την κεφαλιά ο Τελάντερ, η μπάλα χτυπά στην οριζόντια δοκό και καταλήγει άουτ.

18:41

68': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Μπουμάλ.

18:38

65': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται πλασαριστά από τον Μπουμάλ, σουτ Εβανγκελίστα έξω από την περιοχή, η μπάλα απελπιστικά άουτ.

18:36

63': Ο Εβανγκελίστα βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Κλωναρίδης πιάνει την κεφαλιά, πάνω από την εστία του Μπάρκα.

18:36

62': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Μπουμάλ, περνά ανεκμεταλλευτο.

18:34

62': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Ο Εβανγκελίστα αντί του Εσιέν και ο Κλωναρίδης αντί του Καλτσά.

18:32

Ο Μπάρκας πέφτει άτσαλα στην προσπάθειά του να πιάσει την μπάλα και μένει στο έδαφος. Αφού του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες, ύστερα από λίγο ο τερματοφύλακας του Ατρόμητου σηκώνεται και συνεχίζει κανονικά.

18:30

57': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη.

18:28

55': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Μπουμάλ, κεφαλιά Πέτριτς, η μπάλα θα γκελάρει, θα χάσει τη δύναμή της και θα μπλοκάρει ο Μπάρκας.

18:27

54': Σουτ Ούμπιντες, αποκρούει ο Στιλ.

18:24

51': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, ανάποδη κεφαλιά Ναπολεόνι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Στιλ.

17:59

44': Μακρινό σουτ Στόιτσεφ, στην αγκαλιά του Στιλ.

17:57

41': Κίτρινη κάρτα στον Μέστο.

17:47

31': Εκτέλεση φάουλ Πράνιτς από τα δεξιά, δεν θα βρει κανένας "πράσινος" την μπάλα, που καταλήγει απευθείας άουτ.

17:46

30': Κίτρινη κάρτα στον Μπίτολο.

17:44

29': Σουτ Εσιέν, πολύ άστοχο.

17:42

27': Καλοτραβηγμένο σουτ Μπουμάλ με το αριστερό από το ύψος της περιοχής, μόλις άουτ.

17:40

Διακοπή, με τον Στυλιαρά να ζητά να σταματήσουν τα υβριστικά συνθήματα. Αρχίζει περίπου στο λεπτό το ματς.

17:38

23': Ο Αμπέντ μπαίνει από τα δεξιά και κάνει το σουτ από πλάγια θέση, αποκρούει ο Μπάργκας, στην επαναφορά πάλι ο Αλγερινός με κεφαλιά στέλνει την μπάλα άουτ.

17:38

22': Μακρινό σουτ Μπουμάλ, απελπιστικά άουτ.

17:37

Ο Στυλιαράς ζητά να γίνουν συστάσεις από τα μεγάφωνα για τα υβριστικά συνθήματα κατά του Κοντονή.

17:36

21': Κίτρινη κάρτα στον Κεϊτά.

17:35

19': Κίτρινη κάρτα στον Αμπέντ.

17:33

18': Το κόρνερ εκτελείται από τον Ούμπιντες, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

17:33

17': Σουτ Ναπολεόνι μέσα από την περιοχή, σε κόρνερ ο Στιλ.