21:24

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ το ματς.

21:20

21:18

88': Κίτρινη στον Ντίνα.

21:15

85': Μιλούνοβιτς αντί Αποστολόπουλου για τον Πλατανιά.

21:13

Δεν μπορεί να απειλήσει κάποια εκ των δύο ομάδων.

21:09

79': Στανισάβλιεβιτς αντί Γουνδουλάκη για τον Πλατανιά.

21:06

76': Πασάς αντί Καρασαλίδη για τον Ηρακλή.

21:03

74': Ο Κυριακίδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:01

70': Περόνε αντί Λουκίνα για τον Ηρακλή.

20:59

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πλατανιάς και δεν πιέζεται.

20:56

Στο 55% η κατοχή μπάλας για τον Πλατανιά.

20:55

66': Ντίνας αντί Μενδρινού για τον Πλατανιά.

20:54

64': Στη θέση του Μπουλούτ ο Ρομάνο για τον Ηρακλή.

20:52

62': Κόρνερ για τον Πλατανιά, ο Λουκίνας απομακρύνει με άνεση.

20:48

58': Ο Μπουλούτ από δεξιά βγάζει επικίνδυνη σέντρα, δεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας ο Λουκίνας.

20:47

57': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Κουλιμπαλί βγάζει τη σέντρα, ο Μπουκουβάλας δεν διώχνει, ο Γουνδουλάκης κάνει το σουτ από κοντά και σημαδεύει το αριστερό πόδι του Χουάντερσον.

20:43

53': Κίτρινη στον Βάντερσον.

20:39

Να ξαναβρούν τα πατήματά τους ψάχνουν οι δύο ομάδες.

20:35

20:33

20:17

20:16

Ανοιχτό το παιχνίδι, έχει ρυθμό και οι δύο ομάδες βγάζουν φάσεις κυρίως επειδή εκμεταλλεύεται η μία τα κενά που έχει η άλλη στην άμυνά της.

20:13

42': Κίτρινη στον Γουνδουλάκη.

20:12

Ο Τσιλιανίδης κάνει ωραία κάθετη, ο Λουκίνας μαρκάρεται από τον Κουλιμπαλί και πέφτει εντός περιοχής. Φωνές για πέναλτι από τους γηπεδούχους.

20:07

36': Σέντρα-σουτ από τον Κουλιμπαλί, με δυσκολία ο Χουάντερσον και στη συνέχεια ο Βραζιλιάνος αποκρούει σουτ του Μενδρινού. Είχε πάσα ο τελευταίος, αλλά προτίμησε να τελειώσει τη φάση.

20:06

35': Κακό σουτ στην κίνηση από τον Αποστολόπουλο, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

20:03

Παρατηρήσεις του Παπαδόπουλου στον Καρασαλίδη. Θέλει από εκείνον και τον Ιντζόγλου να μένουν λίγο πιο μπροστά απ' ό,τι είναι.

19:59

28': Κίτρινη στον Μουνάφο.

19:54

23': Ο Ανγκούλο δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

19:50

19': Κίτρινη στον Ιντζόγλου.

19:47

16': Ωραία συνεργασία Κουλιμπαλί και Αποστολόπουλου, ο Γουνδουλάκης δεν καταφέρνει να τελειώσει τη φάση.

19:46

15': Δυνατό σουτ του Γκνιάτιτς εκτός περιοχής, εξαιρετική η επέμβαση του Χουάντερσον.

19:42

11': Μεγάλη ευκαιρία γι τον Ηρακλή! Ο Λουκίνας κάνει ωραία ενέργεια, μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, αλλά το τελείωμά του δεν είναι καλό και η μπάλα φεύγει ψηλά.

19:39

8': Ο Τσιλιανίδης από μέσα αριστερά κάνει το σουτ και ο Σωτηρίου μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

19:35

4': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή, ο Τσιλιανίδης μπαίνει στην περιοχή, αλλά ο Σωτηρίου αποκρούει το πλασέ του.

19:33

2': Ο Ανγκούλο κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:32

19:29

19:27

Δεν υπάρχει πολύς κόσμος στο γήπεδο.

19:23

Η πρώτη ομάδα που έκοψε βαθμούς από τον Ολυμπιακό στο πρωτάθλημα έγιναν οι Χανιώτες, οι οποίοι όμως αγνοούν τη νίκη από τις 5 Δεκεμβρίου.

19:19

Από ισοπαλία με τον Λεβαδειακό προέρχονται οι Θεσσαλονικείς που δεν είχαν νικήσει ούτε τον Πανιώνιο πριν από δύο αγωνιστικές.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ηρακλή με τον Πλατανιά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Μπουκουβάλας, Ζιαμπάρης, Μπαρτολίνι, Σαραμαντάς, Καρασαλίδης, Κυριακίδης, Ιντζόγλου, Τσιλιανίδης, Μπουλούτ, Λουκίνας.
Αναπ: Περνίς, Πουρτουλίδης, Ρομάνο, Περόνε, Πασάς, Ζαμπάζης, Στάμου.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Σελίν, Ιτούα, Βάντερσον, Γκιάτιτς, Μενδρινός, Μουνάφο, Γουνδουλάκης, Αποστολόπουλος, Ανγκούλο.
Αναπ: Κοκκαλάς, Δημήτρης, Ντίνας, Στανισάβλιεβιτς, Μιλούνοβιτς, Τσουράκης, Πάγκαλος.
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας) Βοηθοί: Βερρής (Λέσβου), Πυλαρινός (Ζακύνθου) 4ος: Σκουλάς (Σερρών)