0
21:23

Λήξη αναμετρήσης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-0.

21:20

90'+1: Κόρνερ για την ΑΕΚ, διώχνουν ξανά σε κόρνερ οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο...

21:19

21:19

90': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Σοϊλέδης στη θέση του Μπαρμπόσα και Μπουονανότε αντί του Αραβίδη.

21:18

Εκτελεί ο Μακ, κεφαλιά Ρικάρντο Κόστα, σε νέο κόρνερ διώχνει ο Αραβίδης σωτήρια. Νέα εκτέλεση απο τον Μακ, η μπάλα φεύγει από την περιοχή της ΑΕΚ.

21:18

89': Βολίδα Κίτσιου έξω από την περιοχή, ο Ανέστης σωτήρια σε κόρνερ.

21:17

88': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Μακ εκτελεί από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται. Σέντρα-σουτ Ζάιρο σε νέο κόρνερ... Εκτελεί ο Μακ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:13

85': Κίτρινη κάρτα στον Αραβίδη.

21:11

83': Απευθείας κόκκινη στον Μπερμπάτοφ. Αγκωνιά εκτός φάσης στον Σιμόες. Σωστή απόφαση με τον Βούλγαρο να φεύγει αμέσως αποδεχόμενος την απόφαση. Γενικά ο Μπερμπάτοφ δεν μπήκε ποτέ στο ματς και έδειχνε εκνευρισμένος εξ αρχής.

21:07

79': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση.

21:06

78': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Μακ, επιθετικό φάουλ ξανά από τον Μπερμπάτοφ.

21:05

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ. Ο Ρικάρντο Κόστα στη θέση του Βίτορ, ο οποίος έχει τραυατιστεί και δεν μπορεί να συνεχίσει.

21:04

76': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Αραβίδης την μπαλιά, ο Μάνταλος την προβολήσ την κίνηση από το ύψος του πέναλτι, έχει βγει ο Βελλίδης, η μπάλα εκατοστά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Βελλίδη.

21:03

Πέφτει ο Τζιμπούρ μέσα στην περιοχή, "παίζετε" από τον Γιάχο.

21:01

73': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά με τον Μακ, σουτ Τζαβέλλα, μπλοκάρει σε δύο χρόνους ο Ανέστης.

20:58

70': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζάιρο στη θέση του Αθανασιάδη.

20:54

66': Κίτρινη κάρτα για τον Μπερμπάτοφ.

20:53

65': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Σέντρα Γκάλο από τα δεξιά ο Γιόχανσον επιχειρεί το μονοκόμματο στον αέρα, τελικά η μπάλα φτάνει στον Μάνταλο, ο οποίος αιφνιδιάζεται, αδύναμη κεφαλιά, μπλοκάρει εύκολα ο Βελλίδης.

20:51

62': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, κάνει επιθετικό φάουλ ο Μπερμπάτοφ και δεν υπάρχει συνέχεια στη φάση.

20:50

61': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Τζιμπούρ στη θέση του Βάργκας.

20:45

Ο ΠΑΟΚ είναι πλέον η ομάδα που κρατά περισσότερο την μπάλα, ενώ στο α΄ημίχρονο η ΑΕΚ είχε κατοχή κοντά στο 60%. Η Ένωση δηλαδή, περιμένει πια τους Θεσσαλονικείς. Είναι όμως πολύ νωρίς ακόμα και αυτό είναι επικίνδυνο αν συνεχιστεί για τους γηπεδούχους.

20:38

50': Σουτ Μάνταλου λίγο έξω από το ημικύκλιο, η μπάλα πάνω από την εστία του Βελλίδη.

20:37

49': Σουτ Χαρίση από θέση έξω αριστερά, χωρίς δύναμη, μαζεύει εύκολα ο Ανέστης.

20:34

46': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Τζιόλη.