Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή σας νύχτα.

19:04

Λήξη της αναμέτρησης. Βέροια - Παναιτωλικός 0-1.

19:02

90'+3: Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλούδης αντί του Πάουλο.

19:02

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Κόλα.

19:01

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:53

83': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Αλεξίεβιτς αντί του Ρουσκουσέδα.

18:48

78': Ο Μύγας στρώνει στον Άρτσε, που μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, αλλά ο Μύγας διορθώνει το δικό του λάθος και διώχνει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

18:46

76': Σουτ του Άρτσε από το ημικύκλιο, διώχνει ο Κυριακίδης.

18:44

74': Εκτέλεση φάουλ από τον Βιγιαφάνιες από αριστερά και πλάγια, απευθείας άουτ.

18:42

72': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Νέτο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:41

71': Μακρινό ξαφνικό σουτ Ουάρντα, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

18:39

69': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κόλα αντί του Μαγιέφσκι.

18:38

69': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ουάρντα αντί του Μαρκόφσκι.

18:34

65': Σουτ του Κάπελ, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

18:33

64': Κίτρινη κάρτα στον Μπατιόν.

18:31

61': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Νέτο αντί του Γεωργιάδη.