1
17:22

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

17:17

Τεράστιο και δίκαιο διπλό για τον Παναιγιάλειο στη μάχη παραμονής, αντίθετα η Ζάκυνθος με αυτή την ήττα βλέπει το μέλλον της στη Β' Εθνική πολύ δύσκολο.

17:01

Ληξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ζάκυνθος - Παναιγιάλειος 0-1.

16:54

89': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκουτσίδης στη θέση του Ζουνίνιο.

16:53

88': Κίτρινη κάρτα στον Πέττα.

16:50

85': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο. Εκτελεί ο Ζαϊρί, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:45

81': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Πέρεθ.

16:42

78': Νέο σουτ Πέρεθ έξω από την περιοχή, άουτ.

16:40

76': Καλοτραβηγμένο διαγώνιο σουτ Πέρεθ έξω απο την περιοχή και πλάγια, εντυπωσιακά ο Πολίτης σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη της φάσης.

16:37

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Ζάκυνθο. Ο Κουρέλας στη θέση του Γραϊκού. Και αυτή αναγκαστική.

16:31

67': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης στη θέση του Λινάρδου.

16:27

Συνδυασμός Ομάρ - Λινάρδου, που παίζουν το 1-2 και ο τελευταίο με σουτ από θέση μέσα δεξιά στέλνει την μπάλα στο δοκάρι και στα δίχτυα, 0-1!

16:27

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:25

61': Δεύτερη αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Πέττας στη θέση του Μεντούρ.

16:23

59': Κίτρινη κάρτα στον Ομάρ.

16:22

58': Νέο κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελεί ο Ζουνίνιο, απομακρύνουν εύκολα οι γηπεδούχοι.

16:19

55': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με τον Λινάρδο, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:17

53': Καλή στιγμή για τη Ζάκυνθο. Μετά το κόρνερ που εκτέλεσε ο Ζαϊρί, ο Ορφανίδης κάνει το γέμισμα, στοπάρει ο Καραμαλίκης, σουτ, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

16:16

52': Καλοτραβηγμένο σουτ Ναζίμ έξω από την περιοχή, απομακρύνει σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος.

16:14

50': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο με τον Ζαϊρι. Διώχνουν σε νέο κόρνερ οι φιλοξενούμενοι. Ο Ζαϊρί αναλαμβάνει και πάλι, κεφαλιά Καραμαλίκη, άουτ.

16:13

49': Συρτό σουτ Ναζίμ, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος.

16:12

48': Αδύναμο σουτ Ζουνίνιο, εύκολα ο Πολίτης.

16:10

46': Ο Λινάρδος πέφτει μέσα στην περιοχή μετά από μαρκάρισμα του Ταυταρίδη. Ζητούν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι. "Παίζετε", λέει ο διαιτητής.

16:10

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές στο ξεκίνημα οι δύο ομάδες.