Σχετικά άνετη νίκη για τον Άρη που κάνει άλλο ένα βήμα για άνοδο στη Β' Εθνική.

16:58

Λήξη του ματς! 3-0.

16:55

90'+1: Διαγώνιο σουτ του Πόι από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:54

88': Κεφαλιά του Πόι έπειτα από ωραία κούρσα του Βουτσιά, άουτ η μπάλα.

16:50

85': Σουτ του Τάτου, καλό, άουτ η μπάλα.

16:43

79': Κόρνερ για τον Άρη. Δεν αποφέρει κάτι.

16:42

77': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη.

16:37

73': Αλλαγή για την Καβάλα. Ο Ασημάκης στη θέση του Δουμάνη.

16:36

71': Κόρνερ για την Καβάλα, εκτελείται από τα αριστερά, ο Μπάτζιος κάνει την κεφαλιά, μαζεύει ο Τζινάρ.

16:33

69': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν' Λουντούλου στη θέση του Ντούνη και ο Κυβελίδης στη θέση του Ρόβα.

16:31

66': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κυριακίδη, άουτ η μπάλα.

16:30

64': Κίτρινη κάρτα στον Καλογέρη.

16:29

Το κόρνερ εκτελείται γρήγορα από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ρόβα μακριά από την περιοχή, εκείνος ζυγίζει ωραία το σουτ και με την μπάλα να βρίσκει λίγο και στο δοκάρι πετυχαίνει ένα πανέμορφο γκολ.

16:29

64': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:29

64': Κόρνερ για τον Άρη.

16:27

63': Κίτρινη κάρτα στον Κυγάη.

16:23

58': Μακρινό σουτ του Ντούνη, άουτ η μπάλα.

16:17

52': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Πόι, κεφαλιά του Καπνίδη, άουτ.

16:15

50': Αλλαγή για την Καβάλα. Ο Παππάς στη θέση του Πτηνόπουλου.

16:11

46': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Τάτος, δεν αποφέρει κάτι.

16:10

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

15:53

Ο Άρης είχε τον έλεγχο του αγώνα στο πρώτο ημίχρονο και αν και άργησε βρήκε τον δρόμο για τα δίχτυα και πλέον προηγείται με 2-0, με την Καβάλα να αγωνίζεται και από το 38ο λεπτό με 10 παίκτες.

15:53

Λήξη α' ημιχρόνου. 2-0.

15:51

Σκόρερ ο Ντούνης με πλασέ μέσα από την περιοχή έπειτα από πάσα του Πόι στην αντεπίθεση.

15:51

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:45

40': Αλλαγή για την Καβάλα. Ο Κυγάης στη θέση του Παπαδόπουλου.

15:44

Ο Τάτος αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

15:44

39': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:43

38': Κίτρινη κάρτα στον Μπάτζιο.

15:43

38': Κόκκινη κάρτα στον Σταματόπουλο.

15:42

37': Μακρινό σουτ του Καπνίδη στο δοκάρι, αλλά ο Πόι παίρνει το... ριμπάουντ και ανατρέπεται, κερδίζοντας πέναλτι από τον Σταματόπουλο που αποβάλλεται.

15:41

36': Εκτελείται από τα δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασίου.

15:40

35': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει νέο κόρνερ.

15:32

27': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Τάτος, μπλοκάρει ο Αθανασίου.

15:27

22': Ευκαιρία για τον Άρη. Σουτ του Τάτου έξω από την περιοχή, διώχνει ο Αθανασίου, ο Ντούνης κάνει την κοντινή προβολή, αλλά η μπάλα βγαίνει κόρνερ από τον Τουμανίδη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

15:27

22': Το εκτελεί ο Κυριακίδης από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

15:26

21': Κόρνερ για την Καβάλα. Το εκτελεί ο Κυριακίδης από τα αριστερά, διώχνει σε νέο κόρνερ με κεφαλιά ο Σαμαράς.

15:25

20': Γύρισμα του Βουτσιά στην περιοχή από τα δεξιά, κεφαλιά του Ντούνη, άουτ.

15:24

19': Γυριστό σουτ του Κυριακίδη έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

15:22

17': Λάθος του Σαμαρά, η μπάλα μένει ελεύθερη στην περιοχή, αλλά ο Τζινάρ πέφτει στα πόδια του Μπάτζιου και δεν του επιτρέπει να κάνει το σουτ.

15:20

15': Σουτ του Καλογέρη από το ύψος της περιοχής, δεν είναι καλό, άουτ η μπάλα.

15:14

9': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Τάτος, δεν αποφέρει κάτι.

15:12

7': Σέντρα του Ντούνη από τα δεξιά, ο Καπνίδης προσπαθεί να κάνει το κοντινό πλασέ, άουτ η μπάλα.

15:11

7': Σουτ του Τάτου από το ύψος του πέναλτι έπειτα από γύρισμα του Ντούνη, διώχνει ο Αθανασίου.

15:06

1': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Τάτος από τα δεξιά, μαζεύει ο Αθανασίου.