19:07

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα με 2-0.

19:05

19:05

90'+1: Στη θέση του Μανιά ο Μπέριος για τον ΠΑΣ.

19:03

Ο Κοζορώνης με κεφαλιά τροφοδοτεί τον Τσουκαλά, εκείνος είναι εντελώς αμαρκάριστος και με ωραίο σουτ κάνει το 0-2.

19:03

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:01

Έχει την μπάλα ο Ατρόμητος, πιέζει, αλλά δεν καταφέρνει να βγάλει φάσεις.

18:57

84': Μαστακός αντί Μπρίτο για τον Ατρόμητο.

18:56

83': Τακουνάκι από τον Ναπολέονι, δεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας ο Μπίτολο.

18:55

81': Στη θέση του Ίλιτς ο Κοζορώνης για τον ΠΑΣ.

18:54

Κι όμως μπήκε ξανά ο Πίτου Γκαρσία που δείχνει καλά.

18:54

80': Κίτρινη στον Ναδάλες.

18:53

Στο έδαφος ο Πίτου Γκαρσία, δείχνει αν πονά πάρα πολύ.

18:52

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Περιστερίδης πέφτει στα πόδια του Μπρίτο, η μπάλα πηγαίνει στον Μπίτολο, εκείνος από πολύ πλάγια κάνει σουτ και σημαδεύει τον Στρούνα.

18:51

78': Ο Μανιάς κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:49

76': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, μπλοκάρει με άνεση ο Περιστερίδης μετά την εκτέλεσή του.

18:46

Λάθος από τους παίκτες του Ατρομήτου, ο Μανιάς φεύγει μόνος του και από μέσα αριστερά με ωραίο διαγώνιο πλασέ σκοράρει.

18:46

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:45

71': Στη θέση του Κεϊτά ο Πίτου Γκαρσία.

18:43

69': Καρανίκας αντί Λίλα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:41

68': Κίτρινη στον Στρούνα.

18:39

65': Ο Ναπολεόνι ξεμαρκάρεται εκτός περιοχής, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:37

63': Στη θέση του Κοντοέ ο Γροντής για τον Ατρόμητο.

18:36

Παράλληλο ποδόσφαιρο απο τον Ατρόμητο, πίσω από την μπάλα οι γηπεδούχοι.

18:33

Στο κέντρο του γηπέδου παίζεται το ματς.

18:29

55': Κίτρινη στον Λίλα.

18:26

52': Ο Ναπολεόνι κάνει το σουτ με τη μία εκτός περιοχής και ο Περιστερίδης μπλοκάρει.

18:23

49': Ο Ίλιτς κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

18:19

18:18

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

18:03

18:03

45'+1: Ο Μανιάς στρώνει για τον Ίλιτς, εκείνος χωρίς ισορροπία κάνει το σουτ και αστοχεί.

18:01

17:57

Στα μέτρα του έχει πάει το ματς ο ΠΑΣ, έχοντας μπλοκάρει τους γηπεδούχους.

17:54

37': Κακό σουτ από τον Ούμπιντες, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:50

Δεν μπορεί να γίνει καθόλου απειλητικός ο ΠΑΣ.

17:46

Στο έδαφος ο Λίλα, προσωρινή διακοπή.

17:45

28': Ο Μπρίτο κάνει το γύρισμα, ο Ούμπιντες πλασάρει, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Από την εκτέλεσή του ο Φυτανίδης με κεφαλιά αστοχεί.

17:43

Έχει χαθεί ο ρυθμός στο ματς.

17:39

Ένταση μετά από μία εναέρια μονομαχία του Κοντοέ με τον Ακόστα. Πήγε άσχημα με τον αγκώνα ο Ισπανός.

17:36

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

17:32

15': Κίτρινη στον Λαζαρίδη.

17:31

14': Σουτ από μακριά κάνει ο Μπρίτο, πέφτει και μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

17:30

14': Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Μιχαήλ παίρνει την κεφαλιά και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

17:29

13': Κίτρινη στον Κεϊτά.

17:27

Να μην σημαδεύει με τα βολέ του την πλευρά που είναι ο Κεϊτά ζήτησε από τον Περιστερίδη ο Πετράκης.

17:25

8': Αλλεπάλληλες προσποιήσεις από τον Ναπολεόνι, το σουτ του φεύγει πάνω από τα δοκάρια από μέσα αριστερά.

17:24

Υπάρχει πρόβλημα με το σημαιάκι του βοηθού, ίσως χρειαστέι να το αλλάξει.

17:21

Έχει μπει καλύτερα ο Ατρόμητος.

17:17

17:13

17:09

Δύο διαδοχικές ήττες μετρά στο πρωτάθλημα ο ΠΑΣ που επιθυμεί να πάρει κάτι στο Περιστέρι.

17:05

Από δύο διαδοχικές ισοπαλίες προέρχεται ο Ατρόμητος που θέλει νίκη για να ξεφύγει από τη ζώνη του υποβιβασμού.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ατρομήτου με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κοντοές, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπίτολο, Κεϊτά, Μπρίτο, Ουσέρο, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Παπαδόπουλος
Αναπ: Μπάρκας, Μπάλλας, Πίτου Γκαρσία, Κιβρακίδης, Μπαστακός, Λήμνιος, Γροντής
Περιστερίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Τσουκαλάς, Γαρουφαλιάς, Λίλα, Ακόστα, Ίλιτς, Μανιάς
Αναπ: Κολιοφούκας, Φερφελής, Σκόνδρας, Καρανίκας, Κοζορώνης, Μπέριος, Ηλιάδης
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας) Βοηθοί: Γεωργιάδης (Κοζάνης), Κασσαβέτης (Αιτ/νίας) 4ος: Τίκας (Καρδίτσας)