1
20:37

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σαββατόβραδο.

20:34

Τεράστιας σημασίας νίκη για τον Απόλλωνα χωρίς να είναι καλύτερος από τον ΑΟΤ. Η ομάδα του Τεννέ πλέον φτάνει στον πόντο την ΑΕΛ και την κορυφή της Β' Εθνικής με 34 βαθμούς έναντι 35. Αντίθετα τα Τρίκαλα χάνουν πολύτιμο έδαφος, αλλά και το αήττητο έως τώρα στην έδρα τους και μένουν στους 28 βαθμούς.

20:30

Έξαλλα πανηγύρια από τους παίκτες του Απόλλωνα και το τεχνικό τιμ, αλλά και δέκα περίπου ηρωϊκούς φίλους των νικητών στις εξέδρες. Απογοήτευση και αποδοκιμασίες από τον κόσμο των γηπεδούχων.

20:26

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

20:25

90'+6: Κόρνερ για τον ΑΟΤ από τα αριστερά ε τον Σερτζίνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:25

90'+5: Νέα ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Μακρινό σουτ Μουμίν, ο Αποστολίδης χάνει την μπάλα μέσα από την αγκαλιά του, αλλά ο Βαλεριάνος πετάει την μπάλα κόρνερ.

20:23

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Αποστολίδη για καθυστέρηση.

20:22

90'+2: Εκτελεί από τα δεξιά ο Ναβάρο το κόρνερ, κεφαλιά Σαρακατσάνου άουτ.

20:21

90'+1: Τεράστια ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Ο Στεφάνοβιτς εκτελεί φάουλ-γέμισμα ο Σαρακατσάνος βγαίνει μόνος του σε κενή εστία, δεν θα καταφέρει να βρει την μπάλα καθώς μπερδεύεται, διώχνει ο Ψιάνος σε κόρνερ.

20:20

90': Κίτρινη και ο Βρούτσινα.

20:20

90': Κίτρινη ο Ψιάνος

20:19

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:17

87': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Βγαινει ο Γκότοβος, μπαίνει ο Κύργιας. Οι ιθύνοντες

20:09

79': Κίτρινη κάρτα στον Φαρινόλα.

20:06

75': Μακρινό σουτ Καμαρά, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

20:05

Γέμισμα από το κέντρο προς τα δεξιά από τον Γκότοβο, ο Φαρινόλα από κανονική θέση (έχει κάνει κεφαλιά προς τα πίσω ο Σαρακατσάνος) θα φύγει γρήγορα, θα μπεί στην περιοχή, σουτ από τα δεξιά, η μπάλα κοντράρει, δεν μπορεί ο Καμαρά από κοντά, βγαίνει έξω η μπάλα με προσωρινή απόκρουση του Χιώτη, σουτ από τον Φατιόν στην επαναφορά ανάμεσα σε πολλά σώματα και στα δίχτυα, 0-1!

20:05

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

20:03

73': Διπλή αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Σερτζίνιο αντί Γκμπαλέ και ο Χαροντάκης στη θέση του Ριζογιάννη.

20:01

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Καμαρά στη θέση του Τζιώρα.

20:01

70': Σέντρα Βαλεριάνου από τα αριστερά, υπό πίεση κεφαλιά του Φαρινόλα, εύκολα ο Χιώτης.

19:56

67': Σέντρα-σουτ Βρούτσινα από τα δεξιά, με πολλά φάλτσα, σταθερά στην αγκαλιά του Αποστολίδη η μπάλα.

19:53

64': Γκμπαλέ από τα δεξιά και μέσα από την περιοχή του Απόλλωνα, θα βρει η μπάλα και στο χέρι του, το βλέπει ο Παπαργυρίου και σωστά δίνει το επιθετικό φάουλ.

19:52

63': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Στεργίδης αντί του Βάντερσον. Δεν συμφωνεί ο Βραζιλιάνος το δείχνει, αλλά βγαίνει με μουρμούρα...

19:51

61': Αδύναμο διαγώνιο σουτ Κονέ έξω από την περιοχή και δεξιά, άουτ.

19:48

58': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Βρούτσινα στη θέση του Κουσκουνά. Αλλάζει σέντερ φορ δηλαδή ο Γιώργος Μαραντάς.

19:47

57': Τζαρτζάρισμα μεταξύ Κονέ και Ναβάρο, ο τελευταίος χάνει την ισορροπία του και πέφτει μέσα στην περιοχή. Δεν υπάρχει παράβαση. Σωστός ο ρέφερι.

19:46

56': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Κονέ, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΑΟΤ.

19:44

54': Οφσάιντ ο Κουσκουνάς. Και παλι σωστό.

19:42

52': Κόρνερ για τον ΑΟΤ με τον Ναβάρο από τα αριστερά, διώχνει με τα πόδια σε νέο κόρνερ ο Αποστολίδης. Από την άλλη πλευρά ο Στεφάνοβιτς, η μπάλα τελικά φτάνει στον Ναβάρο, σουτ έξω από την περιοχή άουτ.

19:39

49': Ο Τζιώρας πέφτει και ζητά πέναλτι. Ο πάικτης του Απόλλωνα τσιμπά την μπάλα, αλλά ο Χιώτης δεν τον ακουμπά. Έκανε βουτιά ο Τζιώρας, που γλιτώνει με συστάσεις για το "θέατρο".