0
17:03

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:58

Σημαντικός βαθμός για τους γηπεδούχους στην προσπάθεια παραμονής, προφανώς και δεν είναι καλό το αποτέλεσμα για τους φιλοξενούμενους, που ήθελαν το τρίποντο για να μην μπορεί να τους πλησιάσει επικίνδυνα κανείς στην πρώτη θέση, που ούτως ή άλλως πάντως, την έχουν εξασφαλισμένη και αυτή την αγωνιστική ό,τι και να συμβεί στα υπόλοιπα ματς.

16:56

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Χανιά - ΑΕΛ 0-0.

16:52

90'+1: Μακρινό σουτ Μοριλάκη, τελείως άστοχο...

16:51

16:50

89': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Φαουλ-γέμισμα στα καρέ της ΑΕΛ από τα αριστερά με τον Ρίκκα, κεφαλιά Διαματόπουλου, δεύτερη κεφαλιά του Δεινόπαπα, θα διώξει με το σώμα ο Ξενοδόχοφ.

16:46

85': Σουτ Γκέσιου έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Ξενοδόχοφ.

16:45

84': Νέο κόρνερ για την ΑΕΛ, απομακρύνουν εύκολα οι γηπεδούχοι αυτή τη φορά.

16:44

83': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Κόρνερ για τους Θεσσαλούς από τα αριστερά με τον Κρητικό. Κεφαλιά Βέρτζου, η μπάλα κατευθύνεται προς τα δίχτυα, καθώς ο Πρίφτης έχει κάνει λάθος έξοδο, αλλά ο Ιωαννίδης διώχνει με τα πόδια πάνω στη γραμμή!

16:40

79': Ο Μπριλάκης αντί του Μασάδο από τον Λυρώνη που κάνει και αυτός την τρίτη αλλαγή για λογαριασμό του ΑΟΧ.

16:40

79': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα.

16:39

78': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ουρτάδο, σουτ Λαμπρόπουλου, νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:38

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της ΑΕΛ ο Ντόστανιτς. Ο Κρητικός αντί του Μπουντόπουλου.

16:36

75': Ο Δεινόπαπας έστρωσε, σουτ Σάντερσον, άουτ.

16:35

74': Δεύτερη αλλαγή και για τα Χανιά. Ο Χατζηλιάδης στη θέση του Τσούτση.

16:32

71': Αναγκαστική αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ροβίθης στη θέση του Κουτσινικούλη, που χτύπησε την προηγούμενη προσπάθεια του.

16:30

69': Σουτ Κουτσιανικούλη από θέση μέσα αριστερά, εύκολα ο Πρίφτης.

16:29

68': Σουτ Ρίκκα από θέση έξω δεξιά, η μπάλα φεύγει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Ξενοδόχοφ.

16:27

66': Πρώτη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Σάντερσον στη θέση του Νάκα.

16:25

64': Μέγαλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Μπουντόπουλος βγήκε μόνος από τα αριστερά, μπήκε στην περιοχή και σε θέση τετ α τετ, έκανε μια συρτή σέντρα-σουτ και ο Ουρτάδο από το δεύτερο δοκάρι δεν κατάφερε να κάνει σε κενή εστία την προβολή!

16:22

61': Κόρνερ για τον ΑΟΧ με τον Μασάδο από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:20

59': Βιαστικό μακρινό σουτ Μασάδο, άουτ.

16:19

58': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Αναστασόπουλου.

16:16

56': Ο Μπουντόπουλος βγάζει από τα δεξιά, ο Αναστασόπουλος μόνος από τα αριστερά της περιοχής κάνει ένα κακό σουτ, πολλά μέτρα πάνω από την εστία του ΑΟΧ.

16:15

Μπαλιά προς τον Γκέσιο, που βγαίνει μόνος μπροστά, σηκώνεται η σημαία. Ο επιθετικός του ΑΟΧ καλύπτεται. Λάθος από το βοηθό Σερεμέτη.

16:14

54': Μονιάκης άνοιξε σε Μπουντόπουλος, κακό σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:09

49': Φάουλ για τα Χανιά με τον Μασάδο, αδύναμη κεφαλιά Τσούτση, μαζεύει εύκολα ο Ξενοδόχοφ.

16:08

48': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί από τα αριστερά ο Μποντόπουλος, διώχνει με τις γροθιές ο Πρίφτης.

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.