16:52

16:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-0 για την Καλλονή.

16:48

90'+1: Ο Ντιγκινί κάνει το σουτ και ο Δαύκος μπλοκάρει.

16:48

16:45

87': Στη θέση του Μανούσου ο Ούκα για την Καλλονή.

16:43

Ο Μανούσος κάνει εξαιρετική ενέργεια και βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, από εκεί ο Σπυρόπουλος βγάζει νέα σέντρα και ο Αναστασιάδης με καρφωτή κεφαλιά εκτελεί τον Αθανασιάδη.

16:43

85': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

16:41

Πιέζει όσο περισσότερο μπορεί ο Πανθρακικός.

16:37

80': Ωραία προσπάθεια από τον Μανούσο, κακό το τελείωμα του Γεωργίου.

16:35

78': Ηλιάδης αντί Λαδάκη για τον Πανθρακικό.

16:33

76': Σπυρόπουλος αντί Φαβάλι για την Καλλονή.

16:33

75': Κίτρινη στον Ποτουρίδη.

16:32

Σύρραξη στον αγωνιστικό χώρο! Όλα άρχισαν από τους Μανούσο και Ποτουρίδη με τον δεύτερο να φωνάζει στον αντίπαλό του που είχε πέσει.

16:31

74': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Εκτελεί κόρνερ ο Μεχία, ο Δαύκος αποκρούει σουτ του Ντιγκινί και από κοντά δεν βρίσκεται κάποιος να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

16:30

73': Ακίνδυνο σουτ από τον Μανούσο, εύκολα μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

16:30

72': Κόρνερ για τον Πανθρακικό, ο Μεχία το εκτελεί, ο Μπαϊκαρά παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:28

70': Μάρκοβιτς αντί Κάρλσον για την Καλλονή.

16:24

Στο έδαοφος ο Μίκιτς, νέα διακοπή.

16:22

64': Μπαίνει στην περιοχή ο Κάρλσον, μπερδεύεται όμως και κλείνεται από τον Ποτουρίδη.

16:21

Είναι η σειρά του Πανθρακικού να πάρει μέτρα στο γήπεδο προκειμένου να διεκδικήσει την ισοφάριση.

16:18

Στο έδαφος ο Φαβάλι, προσωρινή διακοπή.

16:14

57': Βάλτερ αντί Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

16:13

55': Κίτρινη στον Πεταυράκη.

16:11

Γίνεται η σέντρα από τον Τσαμπούρη, αμαρκάριστος ο Φαβάλι από κοντά με κεφαλιά εκτελεί τον Αθανασιάδη.

16:11

53': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

16:10

52': Κόρνερ για την Καλλονή. Το εκτελεί ο Φαβάλι στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

16:07

49': Εξαιρετική ενέργεια από τον Μανούσο, αλλά κόβεται την τελευταία στιγμή από τον Ποτουρίδη.

16:03

46': Πεταυράκης αντί Μπουγαΐδη για τον Πανθρακικό.

16:03

16:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:47

15:46

15:43

Στο έδαφος ο Μπουγαΐδης, που κρατά το αριστερό του γόνατο.

15:39

39': Ο Γεωργίου βγάζει σέντρα, ο Κάρλσον από τη μικρή περιοχή παίρνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή και αστοχεί.

15:36

35': Κόρνερ για την Καλλονή, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:34

33': Σέντρα-σουτ από τον Τσαμπούρη, αποκρούει ο Αθανασιάδης.

15:32

Αρκετά τα λάθη στις μεταβιβάσεις και οι ημιτελείς προσπάθειες.

15:28

28': Ο Ροτζέριο κάνει αδύναμο σουτ και ο Δαύκος μπλοκάρει με άνεση.

15:25

Νέο δυνατό φάουλ στον Μανούσο, ανέβηκαν ξανά οι τόνοι.

15:23

Λογομαχούν Μανούσος και Λαδάκης για ένα μαρκάρισμα του δεύτερου.

15:21

21': Δεν διώχνει καλά ο Αναστασιάδης, ο Μπουγαΐδης κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει λίγο έξω.

15:20

Στο 52% η κατοχή μπάλας για την Καλλονή.

15:17

17': Παράλληλο γύρισμα από τον Γεωργίου, δεν μπορεί να μπει στη φάση ο Κάρλσον.

15:13

13': Κόρνερ για τον Πανθρακικό, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Μελίσση.

15:10

Αρκετές οι δυνατές μονομαχίες.

15:06

6': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Ο Ποτουρίδης το εκτελεί και η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ.

15:04

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:01

14:59

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:55

Δύο σερί λευκές ισοπαλίες μετρούν στον Πανθρακικό στη Σούπερ Λίγκα.

14:53

Από ήττα από τον Αστέρα Τρίπολης προέρχεται η Καλλονή.

14:48

Τελικός θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και για τις δύο ομάδες το συγκεκριμένο παιχνίδι. Τελευταία η Καλλονή, ακριβώς από πάνω της ο Πανθρακικός.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Καλλονής με τον Πανθρακικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Δαύκος, Μίκιτς, Βαλιός, Αναστασιάδης, Γκόλιας, Καλτσάς, Τσαμπούρης, Φαβάλι, Μανούσος, Γεωργίου, Κάρλσον.
Αναπ: Χογκ, Ούκα, Γιουκαρής, Γουερέ, Μάρκοβιτς, Σπυρόπουλος, Μπραούλιο
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Αθανασιάδης, Παπαγεωργίου, Ποτουρίδης, Μελίσσης, Μπουγαΐδης, Λαδάκης, Μεχία, Μπαϊκαρά, Ροτζέριο, Ντιγκινί, Ιγκόρ.
Αναπ: Πασχαλάκης, Χρήστου, Μουδούρογλου, Βάλτερ, Ηλιάδης, Πεταυράκης, Τσιάρας
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών) Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Απτόσογλου (Αθηνών) 4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)