1
19:11

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό βράδυ!

19:09

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, ο Αστέρας αντέδρασε στο β' ημίχρονο, γύρισε το ματς και πανηγύρισε τους τρεις βαθμούς. Προσπάθησε η Καλλονή, αλλά δεν άντεξε στην πίεση και γνώρισε ακόμα μία ήττα.

19:07

Σφύριγμα της λήξης! 3-1 τελικό σκορ.

19:06

90'+1: Με εννέα μένει στο γήπεδο ο Αστέρας. Ο Ζησόπουλος αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

19:05

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους για να ξαναμπούν στο ματς. Ο Καλτσάς επιχειρεί ωραίο σουτ στην κίνηση, έπειτα από φάση διαρκείας μπροστά στα καρέ του Μπαντή, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

19:01

88': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο σκόρερ της ομάδας Γιώργος Μανούσος αποχωρεί και μπαίνει ο Κάρλσον.

19:01

86': Ο Τορμένα αποχωρεί τραυματίας από τον αγωνιστικό χώρο, αφήνοντας τον Αστέρα με δέκα.

18:59

84': Ο Μανούσος προσγειώνεται πάνω στον Τορμένα, που δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει.

18:57

83': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τορμένα μπαίνει στη θέση του Ιγκλέσιας, που καταχειροκροτείται!

18:56

82': Ο Φούντας στρώνει ωραία για τον Ιγκλέσιας, επιχειρεί το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:55

Οι γηπεδούχοι έχουν πλέον τον απόλυτο έλεγχο στον αγωνιστικό χώρο, δεδομένης και της αριθμητικής τους υπεροχής.

18:54

80': Νέα προσπάθεια για τον Φούντα από τα δεξιά, έστειλε την μπάλα άουτ.

18:50

76': Σουτ του Φούντα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Δαύκος.

18:48

74': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλονή. Βγαίνει ο Μάρκοβιτς και τη θέση του παίρνει ο Μπραούλιο.

18:47

73’: Κόρνερ για την Καλλονή με τον Τσαμπούρη, ο Αναστασιάδης πιάνει την κεφαλιά, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Μπαντής, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

18:43

70': Έξυπνη μπαλιά του Μπερτόλιο στον Γιάννου, που όμως δεν πρόλαβε την προβολή και η μπάλα κατέληξε άουτ.

18:41

69': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γιουκαρής στη θέση του Γουερέ.

18:38

63': Με δέκα παίκτες έμεινε η Καλλονή. Ο Ελλακόπουλος είδε δεύτερη κίτρινη κάρτα και πήρε το δρόμο για τα αποδυτήρια.

18:36

Ύστερα από φάση διαρκείας στην περιοχή της Καλλονής, η μπάλα φτάνει στον Ιγκλέσιας που με δυνατό σουτ τη στέλνει μπάλα στα δίχτυα για να γράψει το 3-1.

18:35

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:34

60': Κίτρινη κάρτα στον Γκόιαν.

18:33

59': Δεύτερη αλλαγή των γηπεδούχων. Ο Μάσα μπαίνει στη θέση του Στανισάβλιεβιτς.

18:32

Ο Στανισάβλιεβιτς με κεφαλιά στρώνει για τον Γιάννου και αυτός από κοντά δεν δυσκολεύεται να κάνει το 2-1 για τους γηπεδούχους.

18:29

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:27

54': Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη.

18:26

Ο Ιγκλέσιας νικά στον αέρα την άμυνα της Καλλονής, έπειτα από σέντρα του Μπερτόλιο, και με κεφαλιά ισοφαρίζει σε 1-1 για τους Αρκάδες.

18:26

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!