0
20:38

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:34

Σημαντική, ευκολή και δίκαιη νίκη για τη Λαμία απέναντι στα Χανιά που δεν απείλησαν.

20:21

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Χανιά 3-0.

20:19

Συμπληρώθκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:17

89': Κίτρινη κάρτα στον Τσούτση για "θέατρο". Μάλλον δεν έχει δίκιο ο διαιτητής γιατί φαίνεται ότι ο Κοτσώνης κρατά τον παίκτη του ΑΟΧ, που εν συνεχεία πέφτει εντός περιοχής.

20:16

88': Καλοτραβηγμένο σουτ Μπουλούλη με αρκετά φάλτσα από το ύψος της περιοχής, με εκτίναξη στην αριστερή του γωνία μπλοκάρει ο Πρίφτης.

20:13

86' Τρίτη διορθωτική κίνηση και από τον Λυρώνη για λογαριασμό των Χανλιων. Ο Φυντικάκης στη θέση του Σάντερσον.

20:11

83': Αλλαγή και για τα Χανιά. Ο Νύκταρης αντί του Δεινόπαπα.

20:11

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Δημήτρης Σπανός στο ντεμπούτο του στον πάγκο της Λαμίας. Ο Μπουλούλης στη θέση του Μίλιεβιτς.

20:09

81': Ο Μπαλού από τα δεξιά μπήκε στην περιοχή, έβγαλε σε Πίντο σουτ, σε κόρνερ σωτήρια ο Πρίφτης.

20:05

Τσαφ Μπριλάκη, ο Μπαλού από τα δεξιά θα βγάλει την παράλληλη σέντρα και ο Καραλής με κοντινό πλασέ γράφει το 3-0.

20:04

77': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:03

75': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραλής αντί του Σιατραβάνη.

20:01

73': Δυνατή σέντρα-σουτ Μπαλού από τα δεξιά, η μπάλα πλάγιο στην απέναντι πλευρά!

19:56

69': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μπαλού στη θέση του Καραγιάννη.

19:50

63': Συρτό αδύναμο σουτ Καραγιάννη, μαζεύει εύκολα ο Πρίφτης.

19:46

59': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Καμινιώτης στη θέση του Καρτσαμπά.

19:42

Ο Πίντο κλέβει από τον Μπριλάκη από τα αριστερά και βγάζει τη σέντρα, ο Σιατραβάνης από το ύψος του πέναλτι δίνει σε Καραγιάννη, σουτ η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι, στην επαναφορά ο ίδιος θα κάνει από κοντά την κεφαλιά και αυτή τη φορά κάνει το 2-0.

19:42

52' ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:36

49': Κίτρινη κάρτα στον Δεινόπαπα. Λάθος από τον διαιτητή Βρέσκα, ο Κοτσώνης έχει πέσει πάνω στον παίκτη του ΑΟΧ με δύναμη και του έχει κανει φάουλ.

19:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.