Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή συνέχεια.

16:55

Λήξη της αναμέτρησης. Παναχαϊκή - Κισσαμικός 0-1.

16:54

90'+4: Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτέλεσε ο Πέδρο, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί του Κισσαμικού, το οποίο δεν εκτελείται γιατί ο Αντωνίου σφυρίζει για τελευταία φορά στο παιχνίδι.

16:52

Εκτέλεση φάουλ του Λώττα από τα αριστερά, η μπάλα στο δεύτερο δοκάρι, ο Σεληνιωτάκης πιάνει την κεφαλιά, ο Στρέζος αποκρούει αρχικά, ο Σταθάκης προ κενής εστίας με προβολή γράφει το 0-1.

16:50

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:49

89': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Πέδρο, στο πρώτο δοκάρι, ο Τρίγκας πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στα σώματα των αμυντικών.

16:46

86': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Σαμπατάκος αντί του Μητρόπουλου.

16:44

84': Το κόρνερ εκτελείται από τον Λώττα, σουτ του Ενγκουέμ, διώχνει ο Στρέζος με γροθιές.

16:43

83': Ο Λώττας σκάβει για τον Μάντζη, ο οποίος πιάνει την κεφαλιά, για να διώξει σε κόρνερ ο Στρέζος.

16:42

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Κισσαμικό. Ο Ποσίνκοβιτς από τα αριστερά μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, διώχνει σωτήρια σε κόρνερ ο Στρέζος. Το κόρνερ εκτελεί ο Λώττας, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

16:40

80': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Σεληνιωτάκης αντί του Πότσι.

16:40

80': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μουκίδης αντί του Χαρτσιά.

16:38

78': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Στην εκτέλεση ο Πέδρο, πέρασε ανεκμετάλλευτο.

16:36

76': Ο Λώττας περνά την κάθετη από τα δεξιά στον Τσερκέζο, που από πλάγια θέση σουτάρει, με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Στρέζος.

16:35

75': Πολύ καλή εκτέλεση φάουλ από τον Πέδρο, έδιωξε ο Σταθάκης με κεφαλιά.

16:34

74': Σουτ Ι. Λαμπρόπουλου περίπου από τα 25 μέτρα, με το αριστερό, εύκολα στην αγκαλιά του Λαζαρίδη.

16:33

73': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Ποσίνκοβιτς αντί του Μάνιας.

16:31

71': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ από τον Λώττα, από αριστερά και αρκετά πλάγια, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:26

Συμπληρώθηκαν 20 λεπτά στο δεύτερο μέρος, χωρίς να έχει σημειωθεί κάποια αξιόλογη φάση.

16:20

60': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Παπανικολάου αντί του Ρόκα.

16:19

59': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Λώττας αντί του Τσουβαλτσίδη.

16:16

56': Δεύτερο κόρνερ για τον Κισσαμικό. Εκτελεί ο Μάνιας, η μπάλα περνά παράλληλα, δεν παρεμβαίνει κανείς παίκτης, άουτ.

16:14

53': Φάουλ από τα αριστερά, αρκετά έξω από την περιοχή, γέμισμα με το δέξι από τον Μάνια, ο Ι. Λαμπρόπουλος διώχνει με κεφαλιά.

16:13

Μικρή διακοπή στο παιχνίδι, γιατί βρίσκεται στο έδαφος ο Μάντζης. Το ματς αρχίζει ξανά ύστερα από περίπου ένα λεπτό.

16:11

51': Κίτρινη κάρτα στον Ι. Λαμπρόπουλο.

16:08

Συνεχίστηκε η προσέλευση του κόσμου κατά τη διάρκεια του πρώτου 45λεπτου. Έχουν φτάσει περίπου στους 400 οι φίλαθλοι στις εξέδρες.

16:05

Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:48

Λήξη α' ημιχρόνου.

15:48

45': Κίτρινη κάρτα στον Γ. Λαμπρόπουλο.

15:47

45': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Κισσαμικό σε ανατροπή του Τσικουδάκη από τον Χούσα, ακριβώς στη γραμμή της μεγάλης περιοχής στο ημικύκλιο. Εκτελεί ο Τσερκέζος, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

15:39

38': Μεγάλη ευκαιρία για τον Κισσαμικό. Ο Γ. Λαμπρόπουλος γλιστρά έξω από την περιοχή και αριστερά, ο Τσικουδάκης παίρνει την μπάλα και τη σπάει για τον Μάντζη, που μόνος σε κενή εστία σουτάρει, αλλά η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

15:38

36': Κίτρινη κάρτα στον Πότσι.

15:36

33': Εκτέλεση φάουλ σε πολύ καλό σημείο, περίπου από το ημικύκλιο της περιοχής, από τον Σταθάκη, η μπάλα βρίσκει στο τείχος και απομακρύνεται.