3
19:58

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σαββατόβραδο.

19:54

Σπουδαία και δίκαιη νίκη για τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο οποίος κατάφερε να σπάσει το εντός έδρας αήττητο της Αναγέννησης Καρδίτσας. Έφτασε τους 31 βαθμούς και περιμένει η "Ελαφρά Ταξιαρχία" πλέον, που έπιασε στην κορυφή την ΑΕΛ, η οποία την Κυριακή (17/1) υποδέχεται τη Ζάκυνθο. Η ΑΣΑ από την πλευρά της έμεινε στους 19 βαθμούς στο μέσον της βαθμολογίας μετά από 15 αγωνιστικές.

19:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης 1-3.

19:52

Τραγουδούν οι περίπου 20 εκδρομείς φίλοι του Απόλλωνα στο πέταλο.

19:49

90'+2: Συρτό σουτ Δημόπουλου από το ύψος της περιοχής και αριστερά, μπλοκάρει σταθερά ο Αποστολίδης.

19:48

Συμπληρώθηκαν τα 90΄. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:46

89': Φάουλ-γέμισμα για την ΑΣΑ από τα δεξιά με τον Πιτταρά, κεφαλιά Γκόλια, πάνω από την εστία του Ασποστολίδη.

19:45

Επρέπε να φτάσει το ματς στο φινάλε για να σταματήσει η βροχή στην Καρδίτσα!

19:43

86': Τελευταία αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Σουνάς, που κάνει ντεμπούτο, στη θέση του Φαρινόλα.

19:39

82': Κερδίζει τις μονομαχίες ο Κρητικός στον αέρα, σουτ από θέση μέσα δεξιά, σουτ, άουτ.

19:38

81': Ξαφνικό μακρινό σουτ Δημόπουλου, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει την μπάλα ο Αποστολίδης.

19:37

79': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα δεξιά, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

19:35

77': Εκτέλεση φάουλ για την ΑΣΑ από καλό σημείο, δεξιά του ημικύκλιο, σε θέση οφσάιντ ο Τσιλούλης. Σωστή υπόδειξη.

19:32

Σέντρα Τσούκαλου από τα αριστερά, ο Τσιλούλης σηκώνεται ανενόχλητος και από θέση μέσα δεξιά με κεφαλιά μειώνει σε 1-3.

19:32

74': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.

19:26

Κόρνερ με τον Κονέ από τα δεξιά, ο Κουτσόπουλος κάνει κακή έξοδο και ο Τζιώρας με κεφαλιά από την καρδιά της άμυνας της ΑΣΑ γράφει το 0-3.

19:26

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

19:25

68': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Σάκης Θεοδοσιάδης για λογαριασμό της Αναγέννησης. Ο Πιτταράς στη θέση του Μπλέντι.

19:23

66': Μακρινό σουτ από τον Τσούκαλο, απελπιστικά άστοχο...

19:21

64': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα δεξιά, απευθείας άουτ.

19:19

62': Χλιαρό σουτ Σκαθαρούδη, εύκολα στην αγκαλιά του Αποστολίδη.

19:18

60': Δεύτερη αλλαγή και για την ΑΣΑ. Ο Σκαθαρούδης αντί του Υφαντή.

19:15

58': Άδυναμο σουτ Ψιάνου από θέση έξω αριστερά, άουτ.

19:14

57': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κρητικός στη θέση του Βάντερσον.

19:09

52': Κόρνερ για την ΑΣΑ από τα δεξιά, υπόδειξη για επιθετικό φάουλ πάνω στον Απόστολίδη, δεν φαίνεται να έχει δίκο ο ρέφερι Ζούγρας, πέφτει μόνος του ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα.

19:03

46': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Τσιλούλης στη θέση του Καραχάλιου (τραυματίας).

19:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου