19:08

19:07

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ τελειώνει το ματς.

19:06

90'+4: Ο Μεχία από μακριά κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

19:03

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Ο Μάρκος Πάουλο κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

19:02

89': Γίνεται η σέντρα, ο Ιγκόρ παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

19:02

89': Χαντάκιας αντί Ουάρντα για τον Παναιτωλικό.

19:01

88': Απίστευτες μονομαχίες στην περιοχή του Παναιτωλικού, κοντράρει το σουτ του Μπαϊκαρά.

18:59

85': Κόρνερ για τον Πανθρακικό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:56

Κρατάει πλέον μακριά από την περιοχή του τον Πανθρακικό ο Παναιτωλικός.

18:52

80': Βασιλείου αντί Βιγιαφάνιες για τον Παναιτωλικό.

18:49

77': Ροτζέριο αντί Λαδάκη για τον Πανθρακικό.

18:45

73': Κάπελ αντί Μαρκόφσκι για τον Παναιτωλικό.

18:43

70': Ο Παπαγεωργίου βγάζει από δεξιά σέντρα, ο Μεχία κάνει το σουτ και η μπάλα πάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:41

Από την πλευρά του Ρουσκουσέδα προσπαθούν να χτυπήσουν οι γηπεδούχοι.

18:37

65': Βάλτερ αντί Χασομέρη για τον Πανθρακικό.

18:34

61': Κίτρινη στον Μπουγαΐδη.

18:33

60': Δοκιμάζει το πόδι του ο Χασομέρος από απόσταση και αστοχεί.

18:31

Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό ο Παναιτωλικός.

18:27

55': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Καλό σουτ από τον Ντιγκίνί, με δυσκολία ο Κυριακίδης που στη συνέχεια αποκρούει και πλασέ του Ιγκόρ.

18:26

Προσπαθεί πλέον να δώσει λίγο ταχύτητα στο παιχνίδι ο Πανθρακικός.

18:22

50': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Ποτουρίδης βγάζει σέντρα, στη μικρή περιοχή πέφτοντας τη βρίσκει ο Ιγκόρ και ο Κυριακίδης διώχνει με το πόδι.

18:21

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πανθρακικός.

18:18

18:16

18:02

18:02

45'+1: Κοντρολάρει και σουτάρει με τη μία ο Ιγκόρ, άουτ φεύγει η μπάλα.

18:02

17:59

Τα πολλά φάουλ συνεχίζονται όπως και τα λάθη στις μεταβιβάσεις. Έχει γυρίσει ο Ρουσκουσέδα αριστερό μπακ.

17:56

40': Δεύτερη κίτρινη στον Κουτρομάνο, με 10 ο Παναιτωλικός! Σωστή η απόφαση, αψυχολόγητη η κίνησή του να πιάσει την μπάλα με το χέρι.

17:55

Είναι εντυπωσιακό ότι δεν υπάρχουν καν τελικές. Από τα πιο φτωχά ημίχρονα στη φετινή Σούπερ Λίγκα.

17:52

Δυνατές μονομαχίες και αρκετά φάουλ στο ματς.

17:48

Στο έδαφος ο Μάρκος Πάουλο, προσωρινή διακοπή.

17:47

Πολλά παράπονα του Ματζουράκη στους παίκτες του γιατί δεν πιέζουν αποτελεσματικά.

17:44

28': Κίτρινη στον Κουτρομάνο.

17:42

26': Μπαίνει στην περιοχή ο Ιγκόρ, δεν κάνει αμέσως το σουτ και στη συνέχεια η μπάλα κοντράρει στον Μάκο.

17:40

Εντελώς ακίνδυνος ο Παναιτωλικός προς το παρόν.

17:37

21': Κόρνερ για τον Πανθρακικό, ο Ποτουρίδης το εκτελεί, ο Μπαϊκαρά παίρνει την κεφαλιά και στη συνέχεια η μπάλα απομακρύνεται.

17:36

Καλύτερα πατάει ο Πανθρακικός που προσπαθεί να αναπτυχθεί

17:32

16': Ο Παπαγεωργίου κάνει σουτ από μακριά και αστοχεί.

17:29

Στο έδαφος ο Μπουγαΐδης, προσωρινή διακοπή.

17:28

12': Φάουλ του Ποτουρίδη στο δεύτερο δοκάρι, διώχνει ο Παπάζογλου.

17:25

9': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, η φάση τελειώνει με οφσάιντ του Μαρκόφσκι.

17:21

5': Ωραία ενέργεια ο Ίγκορ, βγαίνει ο Κυριακίδης και τον κλείνει.

17:19

3': Χάνει την μπάλα ο Κυριακίδης, αλλά δεν το εκμεταλλεύεται ο Ιγκόρ.

17:17

17:14

17:11

Νίκη κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης το τελευταίο αποτέλεσμα για τα "καναρίνια".

17:07

Από λευκή ισοπαλία στη Βέροια προέρχεται ο Πανθρακικός.

17:04

Ματς πολύ μεγάλης σημασίας είναι αυτό για τις τελευταίες θέσεις. Με νίκη οι Αγρινιώτες σχεδόν κλειδώνουν την παραμονή τους, ενώ οι Θρακιώτες με τρίποντο μπαίνουν γερά στο παιχνίδι της σωτηρίας μετά και την ισοπαλία στα Πηγάδια.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανθρακικού με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Αθανασιάδης, Παπαγεωργίου, Μελίσσης, Μπουγαΐδης, Ποτουρίδης, Μεχία, Λαδάκης, Χασομέρης, Μπαϊκαρά, Ντιγκινί, Ιγκόρ.
Αναπ: Πασχαλάκης, Χρήστου, Ηλιάδης, Ψάλτης, Χαβίτο, Ροτζέριο, Βάλτερ
Κυριακίδης, Μύγας, Κούσας, Παπάζογλου, Κουτρομάνος, Μάκος, Πάουλο, Ρουσκουσέδα, Ουάρντα, Βιγιαφάνιες, Μαρκόφσκι
Αναπ: Στεφανάκος, Χαντάκιας, Καμαρά, Βασιλείου, Βασιλούδης, Ρουμπουλάκου, Κάπελ
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας) Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής), Καραϊσαρίδης (Πιερίας) Τέταρτος: Συμεωνίδης (Πιερίας)