16:53

16:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ηρακλή με 1-0.

16:50

90'+2: Κίτρινη στον Άρτσε.

16:49

16:48

90': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ηρακλή! Από μία περίεργη κόντρα που βάζει ο Μπουκουβάλας η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια ο Βέλλιος από τη μικρή περιοχή και με τον Λόπεθ εξουδετερωμένο στέλνει την μπάλα άουτ!

16:47

89': Πουρτουλίδης αντί Τσιλιανίδη για τον Ηρακλή.

16:44

85': Ο Νέτο εκτελεί φάουλ στο τείχος, ο Ναζλίδης πιάνει σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

16:43

85': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

16:40

82': Στην περιοχή από πλάγια μπαίνει ο Κόλα, αλλά το πλασέ του είναι κάκιστο.

16:39

Βαρύ διάστρεμμα οι πρώτες εκτιμήσεις για τον Μαραγκό.

16:38

80': Μελικιώτης αντί Αμπντούν για τη Βέροια.

16:35

76': Νάστος αντί Μαραγκού για τη Βέροια.

16:34

76': Στη θέση του Πασά ο Κυριακίδης για τον Ηρακλή.

16:33

74': Ο Σαραμαντάς βγάζει τη σέντρα, ο Μπουλούτ κάνει στην κίνηση σουτ και αστοχεί.

16:31

73': Κόλα αντί Μαγιέφσκι για τη Βέροια.

16:30

Ο Τσιλιανίδης δίνει στον Βέλλιο, εκείνος ξεμαρκάρεται από τον Πούγγουρα, κάνει διαγώνιο σουτ εκτός περιοχής και τελειώνει υποδειγματικά τη φάση.

16:30

72': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:29

Στο 52% η κατοχή μπάλας για τη Βέροια.

16:26

68': Κόρνερ για τη Βέροια περνά ανεκμετάλλευτο.

16:25

66': Βγαίνει η σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Πασάς κάνει σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

16:22

64': Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Γεωργιάδης, αλλά το τελείωμά του είναι κάκιστο.

16:20

62': Ο Σιόντης κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και η Βέροια κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:18

60': Μπαίνει ο Μπουλούτ στη θέση του Αργεντινού για τον Ηρακλή.

16:18

Στο έδαφος ο Ρομάνο, διακοπή στο ματς.

16:15

57': Ο Γιαννούλης κάνει το γύρισμα, η μπάλα περνά απ' όλους και το τελείωμα του Γεωργιάδη φεύγει ψηλά.

16:12

54': Ο Μπουκουβάλας βγάζει τη σέντρα, ο Ρομάνο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:10

Έχει μπει πολύ καλύτερα ο Ηρακλής.

16:06

47': Κίτρινη στον Πούγγουρα.

16:04

16:02

15:46

15:45

45': Ο Βέλλιος κάνει διαγώνιο σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Ο Ηρακλής κερδίζει στη συνέχεια άλλο ένα, αλλά αμφότερα περνούν ανεκμετάλλευτα.

15:42

42': Ο Μαγιέφσκι μπαίνει στην περιοχή, αλλά το γύρισμά του δεν βρίσκει συμπαίκτη.

15:40

40': Ο Σαραμαντάς βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Πασάς παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15:37

37': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Σαραμαντάς βγάζει τη σέντρα, ο Ρομάνο βάζει την προβολή από κοντά και ο Λόπεθ αποκρούει.

15:34

33': Κακή έξοδο κάνει ο Λόπεθ, ο Βέλλιος βγάζει τη σέντρα για τον Πασά, αλλά απομακρύνει ο Γιαννούλης.

15:31

Έπεσε λίγο ο ρυθμός στο παιχνίδι.

15:27

26': Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

15:26

Στο 55% η κατοχή μπάλας για τον Ηρακλή.

15:25

25': Νέα ευκαιρία για τον Ηρακλή! Σέντρα από δεξιά από τον Μπουκουβάλα, ο Βέλλιος κάνει πλασέ στην κίνηση και ο Λόπεθ αποκρούει.

15:24

24': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Γίνεται η σέντρα από αριστερά, δεν διώχνει η άμυνα της Βέροιας, ο Ρομάνο από τη μικρή περιοχή κάνει σουτ και κοντράρει.

15:20

20': Κόρνερ για τον Ηρακλή, ο Μπαρτολίνι παίρνει την κεφαλιά από την εκτέλεσή του και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:16

16': Ξανά κόρνερ για τη Βέροια.Ο Γιαννούλης το εκτελεί προς το πέναλτι χαμηλά, δεν μπορεί ο Ναζλίδης να εκτελέσει στην κίνηση.

15:14

14': Ο Γεωργιάδης βγάζει σέντρα, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά και ο Χουάντερσον παραχωρεί κόρνερ. Εύκολα διώχνουν οι παίκτες του Ηρακλή μετά την εκτέλεσή του.

15:13

13': Κόρνερ για τη Βέροια, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:10

10': Μπαίνει από μέσα δεξιά στην περιοχή ο Γεωργιάδης, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15:07

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

15:04

Στο έδαφος ο Ιντζόγλου, προσωρινή διακοπή.

15:01

14:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:55

Οι "κυανέρυθροι" έμειναν το Σάββατο στο 0-0 με τον Πανθρακικό.

14:52

Από ήττα στη Νέα Σμύρνη προέρχονται οι Θεσσαλονικείς.

14:49

Υπενθυμίζεται ότι ο "Γηραιός" έχει ισχυρό προβάδισμα, καθώς νίκησε με 1-0 στην Ημαθία πριν από μία εβδομάδα.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ηρακλή με τη Βέροια ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Μπουκουβάλας, Σαραμαντάς, Ζιαμπάρης, Μπαρτολίνι, Καρασαλίδης, Ιντζόγλου, Πασάς, Τσιλιανίδης, Ρομάνο, Βέλλιος
Αναπ: Περνίς, Ζαμπάζης, Τσότρας, Πουρτουλίδης, Λουκίνας, Μπουλούτ, Κυριακίδης
ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Πούγγουρας, Γιαννούλης, Νέτο, Σιόντης, Μαραγκός, Άρτσε, Μαγιέφσκι, Ναζλίδης, Γεωργιάδης, Αμπντούν
Αναπ: Βασιλειάδης, Νάστος, Κόλα, Μαλόν, Ξομπλιός, Μελικιώτης, Καρακώστας
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Γκάγκας (Λάρισας) Τέταρτος: Συμεωνίδης (Πιερίας)