Φινάλε και καληνύχτα από το Περιστέρι.

21:25

Κίτρινη κάρτα μετά τη λήξη του αγώνα στον Γκνιάτιτς.

21:22

Λήξη της αναμέτρησης, με τον Ατρόμητο να νικάει με 2-1 και να παίρνει την πρόκριση για τους "8" του κυπέλλου.

21:22

90'+3': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοέ που βρίσκεται στον πάγκο.

21:19

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Ναπολεόνι στους πανηγυρισμούς

21:18

Από μπαλιά του Λαζαρίδη, ο Λε Ταλέκ βρέθηκε απέναντι στον Κοκκαλά, τον πέρασε και σέρβιρε έτοιμο γκολ στον Ναπολεόνι που δεν δυσκολεύτηκε με πλασέ να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα για το 2-1.

21:18

Ο Ατρόμητος πετυχαίνει το γκολ που εκτός απροόπτου θα του δώσει την πρόκριση για τα προημιτελικά του κυπέλλου.

21:17

90'+1': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:16

Τέσσερα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

Με λάθος τρόπο ψάχνει ο Ατρόμητος το γκολ της πρόκρισης.

21:11

85': Σουτ του Μουνάφο, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:10

Χιτσκοκικό αναμένεται το φινάλε, με τον Ατρόμητο να πιέζει και τον Πλατανιά να είναι επικίνδυνος στις αντεπιθέσεις.

21:07

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Παράσχος. Στη θέση του Γουνδουλάκη πέρασε ο Στανισάβλιεβιτς.

21:06

79': Κίτρινη κάρτα στον Λε Ταλέκ.

21:01

74': Ο Ανγκούλο στη θέση του Αποστολόπουλου στη δεύτερη αλλαγή του Παράσχου.

21:01

74': Τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ρισκάρει ο Δέλλας. Εκτός ο μπακ Κιβρακίδης, εντός ο επιτελικός μέσος Στόιτσεφ.

20:58

72': Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία.

20:57

71': Απίστευτη διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Στην προβολή του Λε Ταλέκ απομάκρυνε ο Μπανανά, αλλά πάνω στον Λαζαρίδη και λίγο έλειψε να έχουμε το 2-1 για τον Ατρόμητο.

20:53

67': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Εκτός ο Μενδρινός μέσα ο Ντίνας.

20:52

66': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, αποκάκρυναν οι Χανιώτες.

20:51

Εξαιρετικό το δεύτερο μέρος, πάνω-κάτω η μπάλα, με τον Πλατανιά να είναι φανερά καλύτερος.

20:49

63': Κίτρινη κάρτα στον Αποστολόπουλο.

20:47

61': Σουτ του Ράμος, εντυπωσιακή απόκρουση του Μπάρκα σε κόρνερ.

20:45

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Γοδόι, μέσα ο Πίτου Γκαρσία.

20:42

56': Κίτρινη κάρτα στον Κουλιμπαλί.

20:41

55': Ευκαιρία για τον Πλατανιά, όταν από μπαλιά του Γουνδουλάκη, ο Αποστόλοπουλος μπήκε στην περιοχή από τα δεξιά και έπιασε το σουτ, αλλά ο Μπάρκας απέκρουσε εντυπωσιακά.