0
17:05

Από το a-sports.gr καλό σας βράδυ.

17:01

Εύκολη νικη για τα Τρίκαλα απέναντι στον Παναιγιάλειο που κατέρρευσε στο β' ημίχρονο, παρά τη φιλότιμη προσπάθεια του.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Τρίκαλα - Παναιγιάλειος 4-0.

16:51

Μακρινό σουτ του Αρσενίεβιτς και... μέσα, έχει ευθύνη και ο Μπαλτιμάς και 4-0 ο ΑΟΤ.

16:50

90'+3: ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:48

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:47

90': Κίτρινη κάρτα στον Ριζογιάννη.

16:43

85': Κίτρινη κάρτα στον Δουκάκη.

16:42

84': Τελευταία αλλαγή και για τον Παναιγιάλειο από τον υπηρεσιακό τεχνικό της ομάδας Χρήστο Παρασκευόπουλο. Ο Γκούφας αντί Ζινίνιο.

16:35

77': Μακρινό σουτ Ριζογιάννη, η μπάλα άουτ...

16:33

75': Διπλή αλλαγή για τον Γιώργο Μαραντά, που ολοκληρώνει έτσι τις διορθωτικές κινήσεις για τα Τρίκαλα. Ο Αρσενίεβιτς στη θέση του Ναβάρο και ο Δουκάκης αντί του Στεφάνοβιτς.

16:32

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος αντί του Σκαρτσίλα.

16:29

70': Καλή στιγμή για τον ΑΟΤ. Ο Γκμπαλέ κινήθηκε μέσα στην περιοχή του Παναιγιάλειου, αλλά δεν θα καταφέρει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα...

16:25

66': Αλλαγή και για τον Παναιγιάλειο. Ο Παπουτσής στη θέση του Πέρεθ.

16:24

65': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Γουάτο στη θέση του Παπαπαναγιώτου, ο οποίος αποθεώνεται από τον κόσμο των Τρικάλων.

16:19

61' Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Ο Σκαρτσίλας εκτελεί, κανένα πρόβλημα για τον Χιώτη.

16:15

Φάουλ για τον Τρίκαλα στα 25 περίπου μέτρα, απευθείας εκτέλεση του Ναβάρο, στην αριστερή γωνία του Μπαλτιμά η μπάλα και 3-0.

16:15

57': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:09

51': Εξαιρετικό σουτ Κουσκουνά από θέση μέσα δεξιά, θα διώξει σε κόρνερ ο Μπλατιμάς. Εκτελεί ο Ναβάρο, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:05

Ο Ναβάρο γύρισε στον Στεφάνοβιτς, ο οποίος ξέφυγε από τον Κολόκα και με σουτ διπλασιάσε τα τέρματα των γηπεδούχων.

16:04

47': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:03

46': Κίτρινη κάρτα στον Σκαρτσίλα.

16:03

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:48

Λήξη α' ημιχρόνου, Τρίκαλα - Παναιγιάλειος 1-0 με το γκολ του Παπαπαναγιώτου.

15:47

Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

15:46

45': Κίτρινη κάρτα στον Στεφάνοβιτς.