0
-
1
16:54

90'+4': Τέλος στα Περιβόλια. Χανιά-Αχαρναϊκός 0-1

16:51

90’: Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Βγαίνει ο Μουστάκης και μπαίνει ο Πολίμος

16:51

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:50

Σουτ του Μασάδο, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια

16:49

89’: Κίτρινη κάρτα στον Παγούδη

16:45

Ντεμπούτο για τον 26χρονο μέσο του ΑΟΧ, που μόλις πέρασε στο παιχνίδι, αν και έχει αποκτηθεί από το περασμένο καλοκαίρι

16:44

84’: Αλλαγή για τα Χανιά. Βγαίνει ο Παγώνης, μπαίνει ο Καμινιώτης

16:41

80’: Κίτρινη καρτα στον Μασάδο

16:37

76': Ο Μασάδο εκτέλεσε το φάουλ, ο Παγούδης και πάλι έπεσε σωστά στη δεξιά του γωνία και έδιωξε σε κόρνερ

16:35

74’: Κίτρινη κάρτα στον Ρεπετσά

16:33

73': Πολύ σκληρό παιχνίδι από τους παίκτες του Αχαρναϊκού. Αυτή τη φορά ο Ρεπετσάς πέφτει με δύναμη πάνω στον Νύκταρη

16:30

70’: Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Βγαίνει ο Ομπράντοβιτς, μπαίνει ο Σωτηράκος

16:26

67’: Κίτρινη κάρτα στον Κωστόπουλο

16:25

67’: Αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Μπουζούκη ο Ν. Νύκταρης

16:24

66’: Κίτρινη κάρτα στον Γκέσιο

16:23

65': Σουτ του Λίτα, η μπάλα κοντράρει στον Ρίκκα και φεύγει άουτ

16:18

60’: Προσπαθεί για το γκολ ο Διαμαντόπουλος, αλλά η κεφαλιά που επιχείρησε δεν βρήκε στόχο

16:16

58': Κίτρινη κάρτα στον Παγώνη

16:10

Πιέζουν οι Χανιώτες στα πρώτα λεπτά της επανάληψης, ωστόσο ο εξαιρετικός σήμερα Παγούδης δηλώνει «παρών» όποτε χρειάζεται

16:06

46': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Μπαίνει ο Εμέκα στη θέση του Ματσούκα

16:06

46’: Αλλαγή για τα Χανιά. Μέσα ο Λίτα, έξω ο Σάντερσον

16:04

46': Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο

15:49

45'+1': Τέλος πρώτου ημιχρόνου

15:46

45’: Σουτ του Ρίκκα, ο Παγούδης πέφτει εξαιρετικά

15:45

44’ Σουτ του Μασάδο, η μπάλα πάνω στον Παγούδη

15:39

38': Κόρνερ για τον ΑΟΧ, με τον Κωστόπουλο να διώχνει εκτός. Οι γηπεδούχοι δεν μπόρεσαν να το εκμεταλλευτούν, με τον Αχαρναϊκό να κερδίζει το πλάγιο.

15:31

Πολύ σκληρά τα μαρκαρίσματα στα Περιβόλια, με τους «μπλε» να είναι δυσαρεστημένοι από τις αποφάσεις του Μιχελή

15:27

26': Σουτ του Ρίκκα, έδιωξε ο Παγούδης

15:26

25’: Κίτρινη κάρτα στον Ματσούκα

15:21

Οι αποφάσεις του διαιτητή έχουν εξαγριώσει τους φίλους του ΑΟΧ, που διαμαρτυρήθηκαν έντονα για το πλάγιο που δόθηκε ανάποδα πριν από το γκολ

15:20

Ο Ομπράντοβιτς ανοίγει το σκορ για την ομάδα του Μενιδίου από το ύψος του πέναλτι

15:19

18': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ

15:06

5’: Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους για πέναλτι σε ανατροπή του Γκέσιου από τον Ρεπετσά

15:05

Λίγος κόσμος στα Περιβόλια, περίπου 200 άτομα στις εξέδρες

15:01

1': Σέντρα στον αγώνα

14:57

Με τη λευκή εμφάνιση και την οριζόντια μπλε ρίγα αγωνίζονται οι γηπεδούχοι, ενώ από την άλλη οι φιλοξενούμενη με μαύρη φανέλα και πράσινους αριθμούς

14:50

Από την άλλη ο Αχαρναϊκός είχε πάρει το τρίποντο απέναντι στη Ζάκυνθο, επικρατώντας στο Μενίδι με 1-0

14:48

Τα Χανιά ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα για το 2015 με ήττα, με τον Πανελευσινιακό να παίρνει τη νίκη με 3-1 στο γήπεδό του

14:46

Σε περίπου 15 λεπτά ξεκινά η αναμέτρηση ανάμεσα στα Χανιά και τον Αχαρναϊκό για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής