Ευχαριστούμε πολύ.

16:50

Τέλος της αναμέτρησης, ισόπαλες οι δύο ομάδες με 2-2.

16:45

89': Βορύλλας αντί Ρόκα για την Παναχαϊκή.

16:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Ασίγκμπα.

16:42

84': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στη θέση του Κυζιρίδη πέρασε ο Παναγιώτου.

16:41

Ο Πέδρο εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι και έκανε το 2-2 για την Παναχαϊκή.

16:40

Ο Φερνάντες σταμάτησε τη μπάλα με το χέρι, ο διαιτητής έδωσε το πέναλτι και έδωσε κίτρινη κάρτα στον αμυντικό του Ολυμπιακού.

16:39

84': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ!

16:39

83': Πέναλτι για την Παναχαϊκή.

16:37

Ο Αλέξανδρος Νικολιάς πραγματοποίησε την τελευταία του εμφάνιση με τον Ολυμπιακό αφού θα συνεχίσει την καριέρα του στον ΠΑΣ Γιάννινα, αποθεώθηκε από τους φιλάθλους, ενώ τον αποχαιρέτησαν στον αγωνιστικό χώρο και οι συμπαίκτες του.

16:36

79': Ο Κεσίδης στη θέση του Νικολιά για τον Ολυμπιακό Βόλου.

16:34

77': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Ιωσήφ Λαμπρόπουλος εκτέλεσε κόρνερ, ο Γ. Λαμπρόπουλος έπιασε την κεφαλιά, στέλνοντας τη μπάλα λίγο άουτ.

16:28

71': Στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα, ο νεοεισλθών Παπανικολάου πλάσαρε άουτ από πλάγια θέση.

16:27

70': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, στη θέση του Σταμπατάκου πέρασε ο Παπανικολάου.

16:24

68': Καρράς αντί του Σκοπελίτη για τον Ολυμπιακό Βόλου.

16:20

64': Κίτρινη κάρτα στο Ρόκα.

16:16

60': Κίτρινη κάρτα στον Αλαμάνη.

16:15

59': Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο.

16:12

54': Πιέζει ο Ολυμπιακός, με το σουτ του Τσιάρα μέσα από την περιοχή να γλείφει το δεξί δοκάρι του Στρέζου.

16:10

53': Ευκαιρία για τους γηπεδούχους με τον Αλαμάνη από πλάγια θέση να σουτάρει και να στέλνει τη μπάλα άουτ.

16:08

52': Κίτρινη κάρτα στον Χούσα.

16:07

50': Σουτ του Σκοπελίτη έξω από την περιοχή η μπάλα πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:01

46': Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε, καμία αλλαγή για τις δύο ομάδες.

15:46

Λήξη πρώτου ημιχρόνου, με τον Ολυμπιακό να προηγείται με 2-1 της Παναχαϊκής.

15:46

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

15:43

Ο Χούσα έκανε τη σέντρα, οι αμυντικοί του Ολυμπιακού δεν έδιωξαν και ο Μητρόπουλος από κοντά με σουτ μείωσε σε 2-1.

15:41

41': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ!

15:40

40': Κίτρινη κάρτα στον Κυζιρίδη.

15:39

Κάθετη μπαλιά του Γκουγκούδη στον Αλαμάνη, ο νεαρός φορ βρέθηκε στην καρδιά της άμυνας της Παναχαϊκής και με πλασέ έγραψε το 2-0 για τον Ολυμπιακό.

15:38

38': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

15:34

33': Ο Σκοπελίτης έβγαλε κάθετη μπαλιά στον Αλαμάνη, αυτός βρέθηκε απέναντι στον Στρέζο, αλλά ο γκολκίπερ της Παναχαϊκής πρόλαβε και απέκρουσε εξ επαφής

15:23

22': Πρώτη απειλή για την Παναχαϊκή. Μακρινό σουτ του Μητρόπουλου η μπάλα έφυγε άουτ.

15:16

14': Σέντρα του Σκοπελίτη από τα δεξιά, Αλαμάνης και Κυζιρίδης δεν μπόρεσαν να βρουν τη μπάλα και να τη στείλουν στα δίχτυα, με αποτέλεσμα αυτή να περάσει εκτός εστίας.

15:11

Οι οργανωμένοι οπαδοί του Ολυμπιακού, οι "Austrian Boys" έχουν αναρτήσει πανό που αναγράφει: "Τέσσερα χρόνια κοροϊδία. Ο Ολυμπιακός Βόλου έχει λαό και ιστορία, διώξατε τον κόσμο μην ξεφτιλίζετε την ιστορία".

15:10

Ο προπονητής της Κ-19, Θωμάς Μακρής κοουτσάρει την ομάδα του Βόλου.

15:09

Ντεμπούτο σήμερα για τον Στάθη Σταθόπουλο στον πάγκο των Πατρινών.

15:04

Ο Σκοπελίτης έβγαλε τη σέντρα και ο Γκουγκούδης μέσα από την περιοχή έγραψε το 1-0 για τον Ολυμπιακό.

15:02

2' ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

15:01

Tο παιχνίδι άργησε να ξεκινήσει, καθώς οι διοκούντες τον Ολυμπιακό μάζευαν χρήματα για να πληρωθούν οι διαιτητές μέχρι την τελευταία στιγμή.