1
19:16

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:15

Σημαντική νίκη για τον Παναιτωλικό σε ένα πολύ ωραίο ματς στο Αγρίνιο, με τους γηπεδούχους να πανηγυρίζουν την πρώτη τους νίκη για το 2016.

19:15

Λήξη του ματς! 2-1.

19:14

90'+6: Κίτρινη κάρτα στον Ουάρντα για καθυστέρηση.

19:14

90'+6: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τον Ουάρντα από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:12

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Λανθαρότε.

19:09

90'+1: Κεφαλιά του Τσοκάνη, άουτ η μπάλα.

19:09

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:07

89': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρομάνος στη θέση του Πάουλο.

19:05

87': Απίστευτη ευκαιρία για τον Αστέρα! Λάθιος έξοδος του Κυριακίδη, ο Παπαδόπουλος στρώνει για τον Γιάννου που κάνει το σουτ, αλλά ο Κυριακίδης διώχνει πεσμένος στο έδαφος, ο Τσοκάνης παίρνει την μπάλα, αλλά η προσπάθειά του σταματά πάνω στον Μάκο.

19:03

85': Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου.

19:03

85': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

19:02

84': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κάπελ, δεν αποφέρει κάτι.

18:57

79': Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλούδης στη θέση του Βιγιαφάνιες που νιώθει ενοχλήσεις.

18:56

78': Διαγώνιο σουτ του Λούι, άουτ η μπάλα.

18:55

77': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Τσοκάνης στη θέση του Φούντα.

18:53

75': Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη για «θέατρο».

18:52

74': Κίτρινη κάρτα στον Βιγιαφάνιες.

18:50

Γέμισμα του Κέβιν από τα δεξιά και ο Παπάζογλου πετάγεται και νικά άπαντες στον αέρα, στέλνοντας με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα.

18:50

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:49

71': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κάπελ στη θέση του Ρουσκουσέδα.

18:48

70': Κίτρινη κάρτα στον Ρουσκουσέδα.

18:46

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναιτωλικό! Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί απευθείας φάουλ, ο Μπαντής διώχνει με την μπάλα να βρίσκει και στο δοκάρι.

18:45

67': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Φερνάντες και ο Κουρμπέλης στη θέση του Ιγκλέσιας.

18:41

Ωραία προσπάθεια του Φούντα από τα αριστερά, γίνεται το πρώτο σουτ από τον Φερνάντες έξω από την περιοχή, ο Κυριακίδης διώχνει, αλλά ο Γιάννου παίρνει το... ριμπάουντ και στέλνει από κοντά την μπάλα στα δίχτυα.

18:41

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:34

56': Το εκτελεί πάλι ο Λανθαρότε, μαζεύει ο Κυριακίδης.

18:33

55': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί από τα δεξιά ο Λανθαρότε, νέο κόρνερ.

18:31

Ωραία συνεργασία των παικτών του Ματζουράκη, Ο Βιγιαφάνιες περνά εξαιρετικά την μπάλα από τους αμυντικούς του Αστέρα, ο Μαρκόφσκι την αφήνει και ο Ρουσκουσέδα βγαίνει στην πλάτη και νικά τον Μπαντή στο τετ α τετ.

18:31

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:29

Εκτελείται από τα δεξιά, μαζεύει ο Μπαντής.

18:28

50': Σουτ του Βιγιαφάνιες έξω από την περιοχή, δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Μπαντής.

18:24

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:24

Σέντρα στο β΄ημίχρονο.

18:22

Μικρή καθυστέρηση στην έναρξη του β' ημιχρόνου, καθώς υπάρχει πρόβλημα στην ενδοσυνεννόηση των διαιτητών. Τώρα βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο.