1
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Άνετη νίκη για τον ΠΑΟΚ, απέναντι σε έναν ΠΑΣ που «ξύπνησε» πολύ αργά, έχοντας ρόλο θεατή στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα. Εξαιρετικοί Χαρίσης, Πέλκας και Ζάιρο, ο τελευταίος κυρίως μετά το μισάωρο.

16:52

Λήξη του ματς! 3-1.

16:51

90'+1: 'Αλλη μία προσπάθεια του Πέλκα, άουτ η μπάλα.

16:49

16:48

Ωραίο σουτ του Κοζορώνη έξω από την περιοχή, ο Όλσεν αιφνιδιάζεται και ο ΠΑΣ μειώνει σε 3-1.

16:48

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα!

16:44

85': Μακρινή σέντρα - σουτ του Πέλκα από τα αριστερά, άουτ η μπάλα, καθώς Αθανασιάδης και Μπερμπάτοφ δεν μπόρεσαν να μπουν στη φάση.

16:43

84': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, μαζεύει ο Βελλίδης.

16:41

82': Σουτ του Ακόστα έπειτα από σέντρα του Μανιά, άουτ η μπάλα.

16:36

78': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μυστακίδης στη θέση του Ζάιρο.

16:32

73': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Μακ.

16:31

73': Σέντρα του Ηλιάδη από τα δεξιά, ο Λίλα πιάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα. Η πρώτη τελική του ΠΑΣ στο ματς!

16:30

71': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Κοζορώνης στη θέση του Γαρουφαλιά.

16:29

71': Ωραίο σουτ του Γκολάσα από το ημικύκλιο, λίγο άουτ η μπάλα.

16:28

69': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Γκολάσα στη θέση του Χαρίση που καταχειροκροτείται.

16:22

Σέντρα του Λέοβατς από τα αριστερά, η μπάλα περνά από τον Λίλα και ο Ζάιρο με ωραίο πλασέ με το δεξί κάνει το 3-0.

16:22

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:19

60': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μανιάς στη θέση του Ίλιτς.

16:19

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:15

57': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Δεν αποφέρει κάτι.

16:15

14(6) - 0(0) οι τελικές, φυσικά υπέρ του ΠΑΟΚ.

16:14

55': Μακρινό σουτ του Τσίμιροτ από το ύψος της περιοχής, διώχνει ο Βελλίδης.

16:12

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει ένα πλάγιο.

16:10

Ωραία προσπάθεια του Ζάιρο από τα δεξιά που κυνηγά τη φάση και κερδίζει την μπάλα, αυτή φτάνει στον Τσίμιροτ, το σουτ του κοντράρει και η μπάλα καταλήγει έξω από την περιοχή στον Χαρίση που με ωραίο σουτ κάνει το 2-0 απέναντι στην παλιά του ομάδα, χωρίς να το πανηγυρίσει.

16:10

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:08

50': Κίτρινη κάρτα στον Τζαβέλλα.

16:08

49': Νέα ωραία προσπάθεια του εξαιρετικού στο ματς Πέλκα που μπαίνει στην περιοχή και κάνει την πάσα, ο Κίτσιου βρίσκει την μπάλα στην κίνηση, αλλά ο Βελλίδης μαζεύει.

16:04

Ξεκίνησε το β΄ημίχρονο.

16:04

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ακόστα στη θέση του Στρούνα που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.