Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ ολοκληρώθηκε το ματς.

19:05

Πιέζει η Βέροια, αλλά αναπτύσσεται ανορθόδοξα.

19:02

19:01

90': Κόρνερ για τη Βέροια, εκτελείται με πάσα και περνά ανεκμετάλλευτο.

18:57

86': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Γεωργιάδης εκτελεί κόρνερ, ο Αμπντούν βγάζει σέντρα, ο Πούγγουρας παίρνει ψιλοκρεμαστή κεφαλιά και ο Μελίσσης διώχνει στη γραμμή.

18:55

Στο έδαφος ο Παπαγεωργίου, προσωρινή διακοπή στο ματς.

18:51

81': Στη θέση του Κόλα ο Καϊκούτ για τη Βέροια.

18:49

Ετοιμάζει τον Καϊκούτ ο Γεωργιάδης.

18:46

75': Νάστος αντί Όστοϊτς για τη Βέροια.

18:44

73': Ηλιάδης αντί Λαδάκη για τον Πανθρακικό.

18:40

69': Ο Μελίσσης μετά από εκτέλεση φάουλ παίρνει την κεφαλιά αλλά δεν σημαδεύει σωστά.

18:38

67': Ο Κόλα από μακριά δοκιμάζει το πόδι του και αστοχεί.

18:36

65': ΔΟΚΑΡΙ για τη Βέροια! Ο Αμπντούν σπάει στον Άρτσε, εκείλνος κάνει εξαιρετική σέντρα και ο αμαρκάριστος Κόλα σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

18:33

62': Σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Άρτσε και είναι εντελώς άστοχο.

18:30

60': Αμπντούν αντί Μαγιέφσκι για τη Βέροια.

18:29

58': Στη θέση του Βάλτερ ο Χασομέρης για τον Πανθρακικό.

18:26

54': Ο Κόλα παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι εντελώς ακίνδυνη.

18:23

53': Στη θέση του Ροτζέριο ο Ιγκόρ για τον Πανθρακικό.

17:59

45'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Γεωργιάδης εκτελεί κόρνερ, ο Ναζλίδης παίρνει καρφωτή κεφαλιά από κοντά και ο Αθανασιάδης πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

17:58

45'; Κόρνερ για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης το εκτελεί και ο Μπουγαΐδης παραχωρεί ένα ακόμα.

17:57

44': Κόρνερ για τη Βέροια. Ο Μαγιέφσκι το εκτελεί, το σουτ του Όστοϊτς στα σώματα.

17:53

40': Ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Μαγιέφσκι εκτελεί κόρνερ, ο Κόλα παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαγεωργίου διώχνει την τελευταία στιγμή. Πολύ κακή έξοδος από τον Αθανασιάδη.

17:51

38': Κίτρινη στον Μαλόν.

17:50

37': Επικίνδυνη σέντρα από τον Ναζλίδη, η μπάλα παίρνει τροχιά προς την εστία και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

17:47

Καμία φαντασία στο παιχνίδι της η Βέροια, δυσκολεύεται πολύ να αναπτυχθεί.

17:45

Δυνατό το χτύπημα που δέχτηκε ο Μαγιέφσκι στη φάση με τον Μπουγαΐδη, έδεσαν το κεφάλι του με επίδεσμο.

17:42

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Μπουγαΐδης.

17:42

29': Ο Ναζλίδης παίρνει την κεφαλιά, ο Κόλα κάνει το σουτ και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

17:40

Να πιέζουν ψηλά ζητά από τους παίκτες του ο Ελευθερόπουλος.

17:37

24': Μπαίνει στην περιοχή ο Μάρτινς, αλλά το σουτ του κοντράρει στα σώματα.

17:34

21': Ο Ντιγκινί κάνει σουτ με το αριστερό εκτός περιοχής και ο Λόπεθ αποκρούει.

17:31

Δεν υπάρχει ρυθμός στο ματς, αναπτύσσονται πολύ αργά και οι δύο ομάδες.

17:28

14': Δοκιμάζει το πόδι του ο Βάλτερ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:24

Ο τηλεοπτικός φακός συνέλαβε στις εξέδρες τον Φερέιρα Κινγκ, άλλοτε παίκτη του Ιωνικού.

17:21

8': Κόρνερ για τη Βέροια, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:18

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:14

17:12

17:08

Με το βαρύ 4-0 στην Τρίπολη ξεκίνησε η νέα χρονιά για τον Πανθρακικό, ο οποίος καίγεται για βαθμούς.

17:05

Από δύο σερί ήττες προέρχονται οι Ημαθιώτες που αναζητούν τη δεύτερη διαδοχική εντός έδρας νίκη στη Σούπερ Λίγκα.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Πανθρακικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Μαλόν, Όστοϊτς, Πούγγουρας, Γιαννούλης, Μπατιόν, Άρτσε, Μαγιέφσκι, Γεωργιάδης, Ναζλίδης, Κόλα
Αναπ: Καντιμοίρης, Νέτο, Μαραγκός, Σιόντης, Νάστος, Καϊκούτ, Αμπντούν
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Αθανασιάδης, Παπαγεωργίου, Μπουγαΐδης, Μελίσσης, Ποτουρίδης, Μεχία, Λαδάκης, Χαβίτο, Ροτζέριο, Βάλτερ, Ντιγκινί
Αναπ: Πασχαλάκης, Χρήστου, Μουδούρογλου, Ηλιάδης, Σέτι, Χασομέρης, Ιγκόρ
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων) Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Δίπλαρης (Καρδίτσας) 4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)