16:55

16:55

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ ολοκληρώθηκε το ματς.

16:53

90'+3: Κίτρινη στον Σωτηρίου.

16:52

90'+2: Ο Στανισάβλιεβιτς κάνει τη σέντρα, ο Ράμος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:51

90'+1:Ο Ναπολεόνι κάνει το σουτ εκτός περιοχής και ο Σωτηρίου πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

16:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

87': Στη θέση του Ανγκούλο ο Αποστολόπουλος για τον Πλατανιά.

16:46

86': Από πολύ μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Γκνιάτιτς και αστοχεί.

16:45

85': Στη θέση του Λε Ταλέκ ο Μπαστακός για τον Ατρόμητο.

16:44

84': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Λημνιός κάνει την προβολή, ο Σωτηρίου αποκρούει και προ του Ναπολεόνι ο Βάντερσον διώχνει.

16:42

Δεν υπάρχει κάτι αξιοσημείωτο στα τελευταία λεπτά, πολλές οι μάχες στον χώρο του κέντρου.

16:38

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Στανισάβλιεβιτς από μέσα δεξιά κάνει διαγώνιο σουτ, αλλά ο Φυτανίδης στη γραμμή διώχνει.

16:36

76': Κόρνερ εκτελεί ο Ούμπιντες, παίρνει την κεφαλιά ο Λαζαρίδης και αστοχεί.

16:35

75': Λημνιός αντί Πίτου Γκαρσία για τον Ατρόμητο.

16:33

73': Δημήτρης αντί Σελίν για τον Πλατανιά.

16:31

Ζητά αλλαγή ο Σελίν, δεν μπορεί να συνεχίσει.

16:30

70': Στη θέση του Μιλούνοβιτς ο Στανισάβλιεβιτς για τον Πλατανιά.

16:29

69': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Μιλούνοβιτς το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

16:27

Στο έδαφος ο Σελίν, προσωρινή διακοπή.

16:23

63': Μαρσελίνιο αντί Μπρίτο για τον Ατρόμητο.

16:22

62': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πλατανιά! Ο Ανγκούλο κερδίζει την κόντρα, του στρώνεται στη συνέχεια η μπάλα, κάνει δυνατό σουτ με το αριστερό και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

16:21

61': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Λε Ταλέκ φεύγει στην πλάτη της άμυνας, περνά τον Σωτηρίου, αλλά στέλνει στη συνέχεια την μπάλα άουτ.

16:18

58': Κίτρινη στον Φυτανίδη.

16:17

Καλύτερα πατάει ο Ατρόμητος και στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου.

16:13

53': Ο Ούμπιντες κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

16:12

52': Πέφτει στο έδαφος ο Λε Ταλέκ, ζητά πέναλτι, αλλά δεν δίνεται κάτι.

16:10

50': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά στον Μενδρινό, αλλά το σουτ του σταματά στα σώματα.

16:06

16:04

15:48

15:47

15:44

42': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Πίτου Γκαρσία, αλλά ο Φυτανίδης κάνει κάκιστο τελείωμα.

15:41

40': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Γίνεται το γύρισμα από αριστερά από τον Ανγούλο, ο Μουνάφο κάνει το σουτ και ο Λαζαρίδης διώχνει με κεφαλιά.

15:38

Έχει γίνει σκληρό το παιχνίδι. Δυνατό φάουλ τώρα στον Μενδρινό από τον Ουσέρο, δέχτηκε άλλα δύο μαρκαρίσματα λίγο πριν και ο Μιλούνοβιτς.

15:36

34': Δεν πιάνει το σουτ όπως θα ήθελε ο Ούμπιντες, στα σώματα κοντράρει η μπάλα.

15:32

30': Καλό μακρινό σουτ από τον Ράμος, εκτός εστίας περνά η μπάλα.

15:30

28': Κίτρινη στον Ουσέρο.

15:27

Τα άκουσε λίγο πριν ο Ανγκούλο από τον Παράσχο που τώρα απονέμει τα εύσημα στον Μιλούνοβιτς για το φάουλ που κέρδισε.

15:23

Προσπαθεί να πιέσει ψηλά ο Πλατανιάς για να δυσκολέψει την ανάπτυξη του Ατρομήτου.

15:20

Στο 62% η κατοχή μπάλας για τους Περιστεριώτες.

15:16

14': Ο Μπίτολο βγάζει με το δεξί τη σέντρα, ο Λε Ταλέκ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:12

Δεν κρατά καθόλου μπάλα ο Πλατανιάς έως τώρα.

15:10

9': Κίτρινη στον Ράμος.

15:09

7': Τσιμπάει την μπάλα ο Λε Ταλέκ, περνά τον Σωτηρίου, αλλά στη συνέχεια δεν καταφέρνει να πλασάρει.

15:08

Έχουν μπει καλύτερα οι Περιστεριώτες.

15:04

2': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Βγαίνει η σέντρα από τον Ουσέρο στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπρίτο παίρνει την κεφαλιά και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

15:02

14:58

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:54

Τρεις σερί ήττες έχει ο Πλατανιάς στη Σούπερ Λίγκα μετά το διπλό στην Ξάνθη.

14:52

Δύο διαδοχικές νίκες, αμφότερες στο Περιστέρι με 1-0, μετρά ο Ατρόμητος, ο οποίος υπενθυμίζεται ότι δεν αγωνίστηκε με τον Λεβαδειακό την προηγούμενη αγωνιστική.

14:48

Την Τετάρτη έπαιξαν για το Κύπελλο οι δύο ομάδες, οι οποίες θα αναμετρηθούν ξανά την Τρίτη... Τρία ματς σε μία βδομάδα!

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ατρομήτου με τον Πλατανιά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κοντοές, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Μπίτολο, Ουσέρο, Πίτου Γκαρσία, Ούμπιντες, Μπρίτο, Ναπολεόνι, Λε Ταλέκ
Αναπ: Μπάρκας, Μπάλλας, Θεολόγου, Κιβρακίδης, Μπαστακός, Λημνιός, Μαρσελίνιο
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σελίν, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μουνάφο, Μενδρινός, Μιλούνοβιτς, Ανγκούλο, Ράμος
Αναπ: Κοκκαλάς, Γουνδουλάκης, Δημήτρης, Αποστολόπουλος, Ντίνας, Ιτούα, Στανισάβλιεβιτς
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών) Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σταθόπουλος (Ηλείας) 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)