16:49

16:49

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ ολοκληρώθηκε το ματς.

16:47

90'+2: Ο Σταύρου κάνει σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα σκάει μπροστά στον Λαζαρίδη, αλλά εκείνος αποκρούει αν κι αιφνιδιάστηκε.

16:46

16:46

90': Δοκιμάζει το πόδι του από μέσα αριστερά ο Φράγκος και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:43

88': Ο Αρναρέλλης κάνει διαγώνιο σουτ και ο Λαζαρίδης μπλοκάρει την μπάλα.

16:40

85': Στη θέση του Σμυρλή ο Τσίπρας για την Καλλιθέα.

16:39

84': Ο Πίκολο εκτελεί φάουλ, ο Φράγκος κάνει το σουτ και αστοχεί.

16:38

Θα βάλει και τον Τσίπρα ο Καραδήμος.

16:34

79': Βλάχος αντί Ποσίνκοβιτς για τον Κισσαμικό.

16:33

78': Ξεμαρκάρεται ο Σμυρλής, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

16:29

74': Μάνιας αντι Λώττα για τον Κισσαμικό.

16:27

72': Σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Πίκολο και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:25

70': Κατσικογιάννης αντί Τζάκσον για την Καλλιθέα.

16:23

Φαίνεται πως δεν μπορεί να συνεχίσει ο παίκτης της Καλλιθέας.

16:23

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Τζάκσον.

16:22

67': Τσουβαλτσίδης αντί Βαττή για τον Κισσαμικό.

16:21

66': Απευθείας φάουλ από μακριά κάνει ο Σταθάκης, διώχνει ο Κατσούλης.

16:20

65': Διαμαρτύρονται για χέρι εντός περιοχής οι παίκτες της Καλλιθέας, δεν έχουν δίκιο.

16:18

63': Σταύρου αντί Μπούζα για την Καλλιθέα.

16:17

62': Κόρνερ για την Καλλιθέα περνά ανεκμετάλλευτο.

16:15

60': Κίτρινη στον Σταθάκη.

16:14

Τα ανεβάσματα του Τζάκσον ψάχνουν οι συμπαίκτες του.

16:10

55': Ο Σμυρλής κάνει ευθύβολο σουτ εκτός περιοχής και ο Λαζαρίδης διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:09

53': Βγαίνει παρακινδυνευμένα ο Λαζαρίδης, αλλά οι κόντρες τον ευνοούν.

16:05

Καλύτερα μπήκε η Καλλιθέα.

16:01

46': Σέντρα στο ματς.

16:01

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:45

15:44

44': Ο Φράγκος βγάζει από δεξιά τη σέντρα, ο Μπούζας κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:39

39': Κόρνερ για τον Κισσαμικό. Ο Λώττας το εκτελεί αλλά η μπάλα απομακρύνεται.

15:35

Με Τζάκσον και Αρναρέλλη προσπαθούν να παίξουν κυρίως οι φιλοξενούμενοι, αλλά δίνουν βοήθειες σωστά οι παίκτες του Κισσαμικού.

15:31

Κυκλοφορεί την μπάλα η Καλλιθέα, αλλά είναι ακίνδυνη.

15:27

27': Εκτελεί φάουλ ο Λώττας, ο Μάντζης πάει να μπει στη φάση και ο Κατσούλης μπλοκάρει.

15:26

Ένταση ανάμεσα στον Λώττα και στον Γκίνη.

15:24

24': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Μπούζα, απομακρύνεται η μπάλα.

15:22

Πατούν καλύτερα οι φιλοξενούμενοι πλέον.

15:19

Έντονες παρατηρήσεις από τον Μπαξεβάνο στους παίκτες του.

15:15

15': Κίτρινη στον Αρναρέλλη.

15:15

15': Γίνεται η σέντρα από αριστερά, ο Λώττας κάνει με τη μία σουτ με το εξωτερικό και αστοχεί.

15:14

14': ΔΟΚΑΡΙ για τον Κισσαμικό! Πολύ δυνατό εκτός περιοχής σουτ από τον Μάντζη, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Κατσούλη.

15:13

Πολύ κλειστά παίζει ο Κισσαμικός που προσπαθεί να αμύνεται στο δικό του μισό όταν έχει την μπάλα η Καλλιθέα.

15:10

Πολλά τα λάθη στις μεταβιβάσεις ως τώρα.

15:06

Ελάχιστος ο κόσμος στο γήπεδο.

15:03

3': Εντελώς άστοχο το απευθείας φάουλ του Τζάκσον.

15:01

14:58

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:55

Νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου είχε πανηγυρίσει η Καλλιθέα στο προηγούμενο ματς της.

14:52

Με λευκή ισοπαλία στον Εύοσμο κόντρα στον Αγροτικό είχε κλείσει τη χρονιά ο Κισσαμικός

14:48

Πρώτο παιχνίδι της Β' Εθνικής για το 2016.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Κισσαμικού με την Καλλιθέα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Λαζαρίδης, Κουρτεσιώτης, Τσερκέζος, Σταθάκης, Γιαννίτσης, Μάντζης, Λώττας, Ενγκουέμ, Πότσι, Ποσίνκοβιτς, Βαττής.
Αναπ: Γιαγκόζης, Τσουβαλτσίδης, Σμίλτος, Τσικουδάκης, Παντελάκης, Μάνιας, Βλάχος
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Κατσούλης, Λεβέντης, Πίκολο, Μούκταρης, Τζάκσον, Γκίνη, Τεγούσης, Μπούζας, Φράγκος, Αρναρέλλης, Σμυρλής
Αναπ: Μιχελής, Τσώνης, Τσίπρας, Σταύρου, Ιγνατίδης, Ηλιάδης, Κατσικογιάννης
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας) Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Δουλγεράκης (Ανατ. Αττικής) 4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)