19:10

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 4-1 για τον Ολυμπιακό.

19:06

19:06

Ο Σάλιακας κάνει το γύρισμα, ο Πουλίδο βάζει την προβολή, η μπάλα δεν απομακρύνεται και ο Μανιάτης από κοντά σκοράρει και αποθεώνεται από τον κόσμο του Ολυμπιακού.

19:06

90': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:03

87': Εξαιρετική ενέργεια από τον Πουλίδο, λίγο πάνω από τα δοκάρια το τελείωμά του.

19:02

86': Στη θέση του Πάρντο ο Πουλίδο για τον Ολυμπιακό.

19:02

Ο Πάρντο με τη μία δίνει στον Σεμπά, εκείνος προσποιείται ωραία στον Πρίφτη και στη συνέχεια σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:01

86': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:59

Στο έδαφος ο Πάρντο, μικρή διακοπή.

18:56

80': Μανιάτης αντί Καμπιάσο για τον Ολυμπιακό.

18:55

79': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Πάρντο βγάζει σέντρα, ο Ερνάνι κάνει από κοντά το πλασέ και αστοχεί.

18:53

77': Μιχαλανδρέας Νύκταρης αντί Γκέσιου για τον ΑΟΧ.

18:51

Από τα στημένα του Μασάδο προσπαθεί ο ΑΟΧ να κάνει κάτι.

18:48

72': Στη θέση του Σαλίνο ο Σάλιακας για τον Ολυμπιακό.

18:47

72': Ο Ερνάνι εκτελεί φάουλ, ο Σιόβας παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:46

70': Πάρντο και Κολοβός αλλάζουν την μπάλα, ο πρώτος κάνει το σουτ και ο Πρίφτης παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:44

Ένταση ανάμεσα σε Σεμπά και Μπριλάκη με τον δεύτερο να δέχεται μαρκάρισμα και να ζητάει μετά τα εξηγήσεις.

18:43

Δύσκολα αλλάζουν πάνω από 2-3 πάσες οι γηπεδούχοι ειδικά από τη σέντρα και μπροστά.

18:39

Αρκετά από την πλευρά του Πάρντο παίζει ο Ολυμπιακός.

18:36

60': Μπουζούκης αντί Νύκταρη για τον ΑΟΧ.

18:35

59': Κόρνερ για τα Χανιά. Το εκτελεί ο Μασάδο και μπλοκάρει ο Καπίνο.

18:33

Αργός ο ρυθμός του παιχνιδιού.

18:29

54': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό! Ο Τσιμίκας κάνει το γύρισμα, ο Πάρντο πιάνει εντυπωσιακό σουτ στην κίνηση και τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

18:26

Έχει διάθεση ο ΑΟΧ στα πρώτα λεπτά μετά την ανάπαυλα.

18:23

47': Ο Καμπιάσο κάνει ανάποδο ψαλίδι, αλλά η μπάλα κοντράρει.

18:21

46': Λίτα αντί Δεινόπαπα για τον ΑΟΧ.

18:21

18:20

18:04

18:04

45': Κάκιστο και εντελώς άστοχο το σουτ που κάνει ο Παγώνης από πλάγια εντός περιοχής.

18:02

44': Κίτρινη στον Δεινόπαπα.

17:58

Ο Σεμπά δίνει στον Κολοβό, εκείνος χορεύει δύο αμυντικούς που έχει μπροστά του και με ωραίο αριστερό σουτ σκοράρει από μέσα αριστερά.

17:58

39': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:56

38': Ο Καμπιάσο κάνει εξαιρετική πάσα για τον Σεμπά, εκείνος φεύγει μόνος του αλλά συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ. Οριακή η φάση, δύσκολο να πει κανείς λόγω της θέσης της κάμερας, η οποία δεν ήταν στην ευθεία.

17:56

37': Σουτ από πλάγια εκτός περιοχής κάνει ο Τσούτσης και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:52

Ο μονόλογος του Ολυμπιακού συνεχίζεται.

17:49

31': Δοκιμάζει το πόδι του από απόσταση ο Καμπιάσο και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:47

29': Αδύναμο το σουτ το Σεμπά, εύκολα μπλοκάρει ο Πρίφτης.

17:45

26': Ωραίος συνδυασμός Καμπιάσο με Κολοβό, ο τελευταίος κάνει το τελείωμα και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:41

Ο Σεμπά κάνει την πάσα, ο Καμπιάσο αφήνει την μπάλα και ο Ερνάνι με εξωτερικό τελειώνει υποδειγματικά τη φάση στην κίνηση.

17:40

22': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:37

Στο μισό γήπεδο παίζεται το παιχνίδι, με τον ΑΟΧ να είναι πίσω από τη σέντρα και να αμύνεται.

17:33

Γκολ υπάρχει στο ματς, αλλά ρυθμός όχι ακόμα.

17:30

12': Εκτελεί φάουλ ο Πάρδο, μπερδεύεται ο Πρίφτης λόγω του αέρα, αλλά ο Καμπιάσο στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:27

Ο Μασάδο εκτελεί κόρνερ, ο Καπίνο απομακρύνει, ο Δεινόπαπας με κεφαλιά ξαναφέρνει την μπάλα στην περιοχή και με δεύτερη κεφαλιά σκοράρει ο Γκέσιος.

17:26

8': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ!

17:24

Υπάρχουν και αρκετοί οπαδοί του Ολυμπιακού στο γήπεδο.