1
21:25

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:25

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-1 για την Καλλονή, η πρώτη στην ιστορία της κόντρα στον ΠΑΟΚ.

21:22

90'+4: Καραγιάννης αντί Μανούσου για την Καλλονή.

21:19

90'+1: Στη θέση του Γουερέ ο Γιουκαρής για την Καλλονή.

21:19

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Με προβολή από κοντά ο Μπερμπάτοφ στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:18

Από εκτέλεση κόρνερ, γίνεται το γύρισμα και ο Μακ από πολύ κοντά σκοράρει.

21:17

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:15

Έχει αυξηθεί σημαντικά η πίεση του ΠΑΟΚ.

21:11

Στο έδαφος ο Γουερέ, διακοπή στο ματς.

21:10

82': Από μέσα δεξιά κάνει σουτ με το εξωτερικό ο Πέλκας και αστοχεί.

21:08

80': Μπαργκάν αντί Μάρκοβιτς για την Καλλονή.

21:07

Ο Γουερέ μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει και το σουτ, ο Μελίσσας αποκρούει και με προβολή από κοντά ο Γεωργίου σκοράρει.

21:07

79': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

21:04

76': Κόρνερ για την Καλλονή, ο Τσαμπούρης το εκτελεί και ο Μελίσσας μπλοκάρει.

21:01

73': Ο Χαρίσης κλέβει και στρώνει για τον Πέλκα, εκείνος κάνει εξαιρετικό σουτ και ο Χογκ αποκρούει με δυσκολία.

20:59

71': Σάμπο αντί Γκολάσα για τον ΠΑΟΚ.

20:55

67': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, ο Μακ το εκτελεί αλλά η μπάλα φεύγει απευθείας άουτ.

20:53

Έξαλλος ο Τούντορ τώρα, αντιδράσεις απ' όλο τον πάγκο του ΠΑΟΚ. Οι άνθρωποί του ισχυρίζονται ότι οι γηπεδούχοι κάνουν σκοπίμως καθυστερήσεις.

20:52

Στο έδαφος ο Μανούσος, αλλά δεν έχει διακοπεί το ματς. Με καθυστέρηση γίνεται.

20:48

60': Αθανασιάδης και Σκόνδρας βγαίνουν, Μπερμπάτοφ και Μυστακίδης μπαίνουν για τον ΠΑΟΚ.

20:47

Έξαλλος ο Καραγεωργίου, έντονες διαμαρτυρίες. Προσπάθησε να τον ηρεμήσει ο Καραντώνης.

20:46

57': Εκτελεί φάουλ ο Τσαμπούρης, ο Αναστασιάδης παίρνει την πρώτη κεφαλιά αλλά ο Καλτσάς δεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας.

20:44

56': Κίτρινη στον Χαρίση.

20:41

Χάνουν και τις μονομαχίες στο κέντρο οι παίκτες του ΠΑΟΚ.

20:37

49': Ευκαιρία για την Καλλονή! Εξαιρετική αντεπίθεση, ο Ελλακόπουλος δίνει στον Μάρκοβιτς, αλλά ο τελευταίος προτιμά να κάνει ντρίμπλα αντί για πλασέ. Τον έκοψε ο Σκόνδρας.

20:35

47': Κάνει το γύρισμα ο Πέλκας, διώχνει ο Αναστασιάδης με κεφαλιά.

20:34

20:33

20:18

20:18

45': Ο Τζαβέλλας εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά, ο Χογκ δυσκολεύεται λίγο αλλά με δεύτερη προσπάθεια μπλοκάρει.

20:14

Στο έδαφος ο Σκόνδρας, μικρη διακοπή στο ματς.

20:13

42': Μακρινό σουτ από τον Χαρίση, πολύ ψηλά φεύγει η μπάλα.

20:11

Δεν έχει τροφοδοτηθεί καθόλου ο Αθανασιάδης, εκτός παιχνιδιού είναι και ο Μακ.

20:07

Πολλά τα φάουλ και οι διακοπές στα τελευταία λεπτά.

20:03

Έχει μπλοκάρει ο ΠΑΟΚ, δεν αναπτύσσεται σωστά.

19:59

Πατούν καλά οι παίκτες της Καλλονής και βγαίνουν νικητές σε αρκετές μονομαχίες.

19:56

26': Σέντρα από τον Πέλκα, κεφαλιά από τον Χαρίση, εύκολα ο Χογκ.

19:54

23': Κίτρινη στον Καλτσά.

19:53

23': ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλονή! Απίστευτο σουτ του Μανούσου από απόσταση, τραντάζεται το αριστερό δοκάρι του Μελίσσα.

19:51

Κυκλοφορούν την μπάλα οι παίκτες του ΠΑΟΚ.

19:47

17': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:44

14': Αδύναμο το πλασέ του Πέλκα, εύκολα μπλοκάρει ο Χογκ.

19:41

Δίνει χώρο η Καλλονή που προσπαθεί να αμύνεται από τη σέντρα και πίσω.

19:38

Να βγάλει αντίδραση άμεσα θέλει ο ΠΑΟΚ που πιέζει.

19:34

Ο Καλτσάς εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Αναστασιάδης στο δεύτερο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και νικά τον Μελίσσα.

19:34

3': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

19:31

19:28

Στον αγωνιστικό χώρο έχουν βγει οι δύο ομάδες.

19:24

Δεν είχε ματς την Κυριακή ο ΠΑΟΚ, καθώς υπενθυμίζεται ότι αναβλήθηκε το δικό του με τον Λεβαδειακό. Έτσι αυτό θα είναι το πρώτο του για το 2016.

19:19

Το πρωτάθλημα είναι αυτό που... καίει τους Μυτιληνιούς που βρίσκονται στην τελευταία θέση της Σούπερ Λίγκας.

19:15

Ισχυροί είναι οι άνεμοι στο νησί και γι' αυτό υπήρχαν φόβοι ακόμα και για αναβολή του παιχνιδιού.

18:59

Η πρώτη αναμέτρηση των δύο ομάδων για τη φάση των "16" του Κυπέλλου Ελλάδας ξεκινά στον Ταρλά σε περίπου 30'...

01:01

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά, το παιχνίδι της Καλλονής με τον ΠΑΟΚ ξεκινά στις 19.30.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Σπυρόπουλος, Βαλιός, Αναστασιάδης, Τσαμπούρης, Καλτσάς, Ελλακόπουλος, Γουερέ, Μανούσος, Γεωργίου, Μάρκοβιτς.
Αναπ: Δαύκος, Ούκα, Καραγεώργης, Γιουκαρής, Μπαρκάν, Λαμπράκης, Ουνγιαλίδης
Μελίσσας, Σκόνδρας, Βίτορ, Τζαβέλλας, Γκολάσα, Λέοβατς, Τσίμιροτ, Χαρίσης, Πέλκας, Μακ, Αθανασιάδης.
Αναπ: Σιαμπάνης, Τζιόλης, Μπερμπάτοφ, Μαλεζάς, Μυστακίδης, Σάμπο και Δημητριάδης
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας) Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής) Τέταρτος: Μήτση (Πειραιά)