Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

21:23

Την άλλη Τετάρτη η ρεβάνς στη Θεσσαλονίκη.

21:22

Ο Ηρακλής θα πάρει τη νίκη 1-0 με το γκολ του Μπαρτολίνι μέσα στη Βέροια και θα βάλει γερές βάσεις για την πρόκρισή του στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

21:22

90'+4' Λήξη του αγώνα.

21:18

90' Μπήκαμε στις καθυστερήσεις. Τέσσερα λεπτά.

21:17

89' Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή, με τον Τσότρα να παίρνει τη θέση του Ρομάνο.

21:15

88' Κόρνερ για τη Βέροια, επιθετικό φάουλ, για τον Ηρακλή η μπάλα.

21:14

87' Εκτέλεση φάουλ του Νέτο, διώχνει ο Χουάντερσον.

21:07

80' Κίτρινη κάρτα στον Μπουκουβάλα.

21:06

79' Κλείνει τις αλλαγές της η Βέροια, με τον Μελικιώτη να περνά στη θέση του Μαγιέφσκι.

21:01

Εκτέλεση φάουλ του Ρομάνο από δεξιά, εξαιρετική κεφαλιά του Μπαρτολίνι και... 1-0 για τον «Γηραιό»!

21:01

73' ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

20:59

72' Κίτρινη κάρτα στον Νάστο για μαρκάρισμα στον Πουρτουλίδη.

20:58

71': Αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Πουρτουλίδης στη θέση του Στάμου.

20:58

71' Κίτρινη κάρτα στον Μαραγκό για χέρι.

20:57

70' Πρώτη, μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Λάθος έξοδος του Καντιμοίρη σε κόρνερ από τα δεξιά, η μπάλα έφτασε στον Μπαρτολίνι που σούταρε στην κενή εστία, αλλά η μπάλα... πρέπει να πήγε έξω από το γήπεδο!

20:53

64' Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Σαραμαντάς θα πάρει τη θέση του Κυριακίδη.

20:51

63' Αποκρούει ο Χουάντερσον! Ο Ναζλίδης το εκτέλεσε, αλλά ο γκολκίπερ του Ηρακλή έπεσε στη δεξιά του γωνία και έδιωξε την μπάλα σε κόρνερ!

20:50

62' Κίτρινη στον Στάμου.

20:49

62' Πέναλτι για τη Βέροια! Ο Στάμου τραβά τον Ναζλίδη από τη φανέλα και ο Θάνος υποδεικνύει την παράβαση.

20:48

61' Διπλή αλλαγή για τη Βέροια. Στις θέσεις των Αμπντούν και Καϊκούτ θα μπουν οι Γεωργιάδης και Κόλα.

20:44

57' Σέντρα του Αμπντούν, η μπάλα φτάνει στον Μαγιέφσκι, που σούταρε απελπιστικά άουτ.

20:43

56' Η κομπίνα δεν βγήκε όπως έπρεπε, το σουτ του Βέλλιου μπλόκαρε ο Καντιμοίρης.

20:41

54' Φάουλ σε καλό σημείο για το Ηρακλή.