Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:25

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-1 για τον Ολυμπιακό.

21:24

90'+3: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί και η κεφαλιά του Ντα Κόστα φεύγει άουτ.

21:23

90'+2: Ο Μητρόπουλος από μακριά δοκιμάζει το πόδι του, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Ρομπέρτο.

21:22

21:21

90': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

21:18

88': Σεμπά αντί Ντουρμάζ για τον Ολυμπιακό.

21:18

87': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Μιλιβόγεβιτς, ο Διούδης πέφτει και αποκρούει.

21:17

86': Κίτρινη στον Σιώπη.

21:15

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός.

21:11

81': Μητρόπουλος αντί Κόρμπου για τον Πανιώνιο και Ντουρμισάι αντί Ανσαριφάρντ.

21:11

Ο Πάρντο από δεξιά βγάζει συρτή σέντρα, ο Ιντέγιε στην κίνηση κάνει το πλασέ προ του Χατζηισαΐα και σκοράρει.

21:10

80': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:09

78': Εξαιρετική πάσα για τον Ανσαριφάρντ, αλλά βγαίνει έγκαιρα ο Ρομπέρτο και απομακρύνει.

21:07

76': Στη θέση του Ντομίνγκεζ ο Καμπιάσο για τον Ολυμπιακό.

21:05

Ο Φορτούνης κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Διούδη, ο Οικονόμου στη συνέχεια δεν μπορεί να διώξει και ο Πάρντο από κοντά σκοράρει.

21:04

73': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:02

71': Ωραία αλλάζουν την μπάλα οι φιλοξενούμενοι, ο Πάρντο από δεξιά βγάζει τη σέντρα και από τη μικρή περιοχή το πλασέ του Σαλίνο φεύγει έξω.

21:01

70': Μακρινό σουτ από τον Μπακασέτα, ψηλά φεύγει η μπάλα.

21:01

70': Αδειάζει με άνεση τον Κόρμπο ο Ντουρμάζ, κάνει ωραία και το γύρισμα, αλλά το σουτ του Φορτούνη σταματά στον Ρισβάνη.

20:59

68': Στη θέση του Μασούρα ο Χαλκιαδάκης για τον Πανιώνιο.

20:58

67': Στη θέση του Κασάμι ο Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

20:55

Πρώτο γκολ με τη φανέλα του Πανιωνίου για τον νεαρό αμυντικό που δεν είχε ξανασκοράρει στη Σούπερ Λίγκα. Παρεμπιπτόντως, έχει και γενέθλια σήμερα.

20:54

Ο Μπακασέτας εκτελεί φάουλ, ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά ανενόχλητος εντελώς και νικά τον Ρομπέρο.

20:54

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:53

Δεν μπορεί και να θέλει ν' αλλάξει το στυλ παιχνιδιού του ο Πανιώνιος, ο οποίος εξακολουθεί να παίζει κλειστά παρά το γκολ που δέχτηκε.

20:49

58': Κίτρινη στον Βιγιάλμπα.

20:48

Ο Φορτούνης αλλάζει με τον Ιντέγιε, μπαίνει στην περιοχή, γυρνάει την μπάλα την κατάλληλη στιγμή στον Ντομίνγκεζ και ο τελευταίος με προβολή από τη μικρή περιοχή σκοράρει.

20:47

56': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:45

54': Πολύ ωραία κομπίνα από τους παίκτες του Ολυμπιακού, αδύναμο το σουτ του Κασάμι όμως και μπλοκάρει ο Διούδης.

20:44

Όσο πάει ανεβαίνει και πιο ψηλά ο Ολυμπιακός.

20:40

49': Ο Ανσαριφάρντ πατάει περιοχή, κάνει και το σουτ αλλά κοντράρει στον Σιόβα.

20:36

20:32

20:17

Στο τείχος η εκτέλεση του Φορτούνη και λήξη πρώτου ημιχρόνου.

20:16

Ένταση στον αγωνιστικό χώρο ανάμεσα σε Μπακασέτα και Ντουρμάζ. Όλα άρχισαν από ένα φάουλ που έδωσε ο Δημητρόπουλος στον Ντομίνγκεζ σε καλή θέση.