Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλό σας βράδυ.

21:20

Λήξη της αναμέτρησης. Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι 0-0.

21:19

90'+3: Αλλαγή για τιν Τσέλσι. Ο Λόφτους-Τσικ αντί του Όσκαρ.

21:17

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ρούνεϊ. Πολύ σκληρό το μαρκάρισμα στον Όσκαρ, θα μπορούσε να δείξει ακόμα και κόκκινη ο Άτκινσον.

21:17

21:13

86': Σέντρα του Τζάκσον, ο Ρούνεϊ από τη μικρή περιοχή δεν θα βρει καλά την μπάλα και θα τη στείλει ψηλά πάνω από την εστία του Κουρτουά.

21:10

Δύναμη, πάθος, αλλά χωρίς φάσεις, με τη Γιουνάιτεντ να έχει την κατοχή, αλλά να μην μπορεί να απειλήσει με αξιώσεις την Τσέλσι.

21:07

81': Αλλαγή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Ο Τζόουνς αντί του Μπλιντ.

21:07

81': Κίτρινη κάρτα στον Σβαϊνστάιγκερ.

21:03

77': Αλλαγή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Ο Ντεπάι αντί του Μάτα.

20:58

72': Κίτρινη κάρτα στον Αζάρ.

20:56

70': Αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ. Ο Ντάρμιαν αντί του Μπόρθγουικ-Τζάκσον.

20:56

70': Αλλαγή για την Τσέλσι. Ο Ραμίρες αντί του Γουίλιαν.

20:50

64': Ο Αθπιλικουέτα βρίσκει τον Μάτα μέσα στην περιοχή, "παίζετε" λέει ο Άτκινσον. Λάθος απόφαση.

20:48

62': Ο Μάτιτς στο τετ α τετ μέσα στην περιοχή, κακό τελείωμα, η μπάλα άουτ.

20:48

61': Κόρνερ για τη Γιουνάιτεντ. Εκτελεί ο Μπλιντ, έδιωξαν οι αμυντικοί της Τσέλσι.

20:42

55': Τεράστια ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ. Ο Μαρσιάλ από τα αριστερά μπαίνει στην περιοχή, ο Ερέρα σχεδόν εξ επαφής κάνει την προβολή, θα σώσει με εξαιρετική επέμβαση ο Κουρτουά.

20:35

49': Μακρινό σουτ Μάτιτς, πολλά μέτρα πάνω από την εστία της Γιουνάιτεντ.

20:34

48': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Τσέλσι. Σουτ του Πέδρο, πέφτει και διώχνει ο Ντε Χέα, η μπάλα φτάνει στον Αθπιλικουέτα, νέο σουτ, αποκρούει ξανά σωτήρια ο τερματοφύλακας της Γιουνάιτεντ.