2
21:32

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:31

Σπουδαία και πολύ μεγάλη νίκη για τον Λεβαδειακό, απέναντι σε μια μέτρια και προβλέψιμη ΑΕΚ.

21:25

Λήξη αναμέτρησης με ένα παρατεταμένο "ου" από τους οπαδούς της ΑΕΚ. Τελικό αποτέλεσμα, ΑΕΚ - Λεβαδειακός 1-2.

21:24

90΄+4: Κόρνερ για την ΑΕΚ. Κεφαλιά Τζιμπούρ , άουτ.

21:20

Συμπληρώθηκαν τα 90 λεπτά. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

89': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Σοϊλέδη από τα αριστερά. Νέο από την ίδια πλευρά και τρίτο συνεχόμενο με τον ίδιο εκτελεστή, τελικά άουτ.

21:16

87': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καψάσκης στη θέση του Νικολάου.

21:15

Φάουλ με τον Γκάλο για την ΑΕΚ λίγο έξω από το ημικύκλιο, άουτ.

21:14

85': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. ο Σοϊλέδης αντί του Ντίντακ.

21:14

85': Κίτρινη κάρτα στον Στάθη.

21:11

82': Ο Βάργκας άνοιξε στον Πλατέλλα, εκείνος δεν κάνει αμέσως καλό κοντρόλ, χάνει λίγο χρόνο, συρτό σουτ, χωρίς ιδιαίτερη δύναμη, πέφτει και μαζεύει ο Τσιντώτας.

21:06

77': Κίτρινη κάρτα στον Άρθο.

21:02

72': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιάχιτς στη θέση του Ντομοβτσίσκι

21:01

71': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Πλατέλλας αντί Μπουονανότε και Βάργκας αντι Μπαρμπόσα.

21:01

Ο Μάντζιος έκλεψε στα αριστερα από τον Κολοβέτσιο, τον χορεύει, βγάζει τη σέντρα και ο Ντομοβτσίσκι σαν σε προπόνηση σε κενή εστία (ο Ανέστης είναι εκτός θέσης), κάνει το 1-2 για τον Λεβαδειακό.

21:01

70': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:59

69': Ο Γκάλο μπήκε από τα δεξιά μέσα στην περιοχή του Λεβαδειακού, σουτ Γκάλο, με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

20:58

68': Νέο κόρνερ για την ΑΕΚ, χωρίς αποτέλεσμα.

20:57

67': Ένα ακόμα οφσάιντ για την ΑΕΚ... Πολλοί οι παίκτες που είναι μπροστά.

20:54

64': Φάουλ για την ΑΕΚ, Μπουονανότε, δυνατό σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Τσιντώτας. Στην εξέλιξη της φάσης διώχνουν εύκολα οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων.

20:52

Γέμισμα Στάθη από τα δεξιά, ο Ανέστης κάνει τραγική έξοδο, δεν μπλοκάρει την μπάλα αλλά τη στρώνει στον προωθημένο Τριποτσέρη, που σε κενή εστία με κοντινό πλασέ φέρνει το ματς στα ίσα.

20:52

62': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:50

60': Οφσάιντ ο Γιόχανσον, που με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα σωστή απόφαση.

20:49

59': Ο Μπαρμπόσα άφησε για τον Μπουονανότε, δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής, διώχνει εντυπωσιακά ο Τσιντώτας. Στην εξέλιξη της φάσης το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

20:48

58': Φάση διαρκείας έξω από τα καρέ της ΑΕΚ, μετά από αλλεπάλληλες κόντρες η μπάλα φτάνει στον Ντομοβτσίσκι, σουτ άουτ.

20:43

53': Κίτρινη κάρτα στον Μουλόπουλο.

20:36

47': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό με τον Ντομοβτσίσκι. Περνά ανεκμετάλλευτο

20:35

Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:34

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Παππάς αντί του Μίνγκα.