Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

19:53

Τεράστια νίκη για τον Εργοτέλη!

19:52

90'+4': Λήξη του αγώνα.

19:52

90'+4': Φοβερή ευκαιρία χάνει η Κέρκυρα στο τελευταίο δευτερόλεπτο! Ο Ζορμπάς πιάνει κεφαλιά μέσα από την περιοχή και τη στέλνει στην αγκαλιά του Αθανασίου.

19:50

90'+3': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασίου για καθυστέρηση.

19:49

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:48

Είναι φοβερό αυτό που συμβαίνει. Αντί να ψάχνει η Κέρκυρα το γκολ, το ψάχνει ο Εργοτέλης για να καθαρίσει τη νίκη!

19:47

89': Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον Εργοτέλη! Ο Μπουρσέλης βγαίνει τετ-α-τετ με τον Κουτζαβασίλη, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα καταλήγει ψηλά, άουτ.

19:44

86': Τελευταία αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Γαρεφαλάκης στη θέση του Μάνου.

19:43

Πέντε λεπτά ακόμα συν οι όποιες καθυστερήσεις.

19:42

85': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Εργοτέλη! Ο Μάνος δεν μπορεί δύο φορές να νικήσει τον Κουτζαβασίλη.

19:40

83': Κόρνερ για τους γηπεδούχους, στα χέρια του Αθανασίου η μπάλα.

19:39

81': Κίτρινη κάρτα στον Κρητικό.

19:38

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο.

19:34

77': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ! Σέντρα από τα αριστερά, ο Μάνος πήρε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα πάνω από τον Κουτζαβασίλη για το 1-2!

19:33

76': Αλλαγή για την Κέρκυρα, στη θέση του Ντιόγκο ο Βλάχος.

19:31

Είναι παλικαρίσια η εμφάνιση του Εργοτέλη, που, θυμίζουμε, έχει πάει μισός στην Κέρκυρα.

19:29

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη! Στην κόντρα επίθεση ο Παυλίδης βρέθηκε απέναντι από τον Κουτζαβασίλη, αλλά το τελείωμά του ήταν τραγικό...

19:27

Όλα τα λεφτά ο Αθανασίου σήμερα.

19:26

69': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, στη θέση του Αυγενικού ο Μπουρσέλης.

19:21

66': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Κόντος μπήκε στη μεγάλη περιοχή, έκανε το σουτ, ο Αθανασίου είπε και πάλι «όχι»!

19:20

65': Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο για διαμαρτυρία.

19:19

64': Αλλαγή για την Κέρκυρα, στη θέση του Φάμπιο ο Μακρίδης.

19:18

61': Κίτρινη κάρτα στον Παμλίδη.

19:17

Μια ώρα παιχνιδιού στην Κέρκυρα.

19:16

60': Πρώτη αλλαγή για τον Εργοτέλη, στη θέση του Κούτρη ο Δωματάς.

19:15

58': Σουτ του Φάμπιο από μακριά, απελπιστικά άουτ η μπάλα.

19:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Σουάνη.

19:12

53': Αφύλακτος ο Κόντος στο κέντρο της κρητικής άμυνας, δεν πιάνει την κεφαλιά όπως θέλει, η μπάλα άουτ.