0
16:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ σε όλους.

16:57

Πολύ σημαντική νίκη για την Καλλιθέα με την απίστευτη γκολάρα του Φράγκου! 10(6)-0(0) οι τελικές προσπάθειες για τη γηπεδούχο ομάδα, σε ένα κακό, πάντως, ματς.

16:56

90'+4': Λήξη του αγώνα.

16:52

16:50

Δύο λεπτά για τη συμπλήρωση των 90'.

16:49

Αυτό είναι το ποδόσφαιρο! Σε ένα κάκιστο ματς, η γκολάρα του Φράγκου μας αποζημίωσε και με το παραπάνω.

16:48

87': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου, στη θέση του Καρρά ο Αλαμάνης.

16:47

Ο Φράγκος έχει βάλει το γκολ της καριέρας του, ίσως και της χρονιάς στη Β' Εθνική!

16:45

84': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ! Ασύλληπτο βολ πλανε του Φράγκου από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα στα δίχτυα του Στρατηλάτη!

16:45

83': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα, φοβερό σουτ του Φράγκου, διώχνει εξαιρετικά ο Στρατηλάτης σε κόρνερ!

16:44

82': Κίτρινη κάρτα στον Νόνη.

16:41

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου, στη θέση του Τσιάρα ο Κυζιρίδης.

16:38

Δεν βλέπουμε πώς θα μπει κάποιο γκολ στο παιχνίδι. Είναι κάκιστο το ποδόσφαιρο που βλέπουμε στο δεύτερο ημίχρονο.

16:29

67': Γρήγορα κλείνει τις αλλαγές του ο Καραδήμος. Στη θέση του Γκίνη, που πάει υποβασταζόμενος στα αποδυτήρια, ο Σταύρου.

16:28

66': Κίτρινη κάρτα στον Φράγκο.

16:27

Ένας πονοκέφαλος λιγότερος για τον Ολυμπιακό Βόλου, καθώς ο Βραζιλιάνος ήταν αρκετά κινητικός...

16:26

64': Έξω ο Μασένα μέσα ο Τσίπρας για την Καλλιθέα.

16:24

Πολύ κακό το δεύτερο ημίχρονο.

16:23

61': Κίτρινη κάρτα στον Νάστο, που... γκρέμισε τον Αρναρέλλη.

16:20

58': Πρώτη αλλαγή και για την Καλλιθέα, βγαίνει ο Μπούζας και μπαίνει ο Φράγκος.

16:15

53': Αλλαγή για τον Ολυμπιακός Βόλου, στη θέση του Γκουγκούδη περνάει ο Νικολιάς.

16:11

49': Κίτρινη κάρτα στον Καρρά.

16:07

46': Έναρξη δευτέρου μέρους.