Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανελευσινιακό με 3-1.

16:49

Σουτ στην κίνηση κάνει ο Χατζηλιάδης, εύκολα μπλοκάρει ο Μανιάτης.

16:45

Αντεπίθεση από τους γηπεδούχους, η μπάλα φτάνει στον αμαρκάριστο Τσολακίδη κι εκείνος από μέσα δεξιά σκοράρει.

16:43

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:42

Απίστευτο λάθος σε συνεννόηση του Χατζηλιάδη με τον Μπλάζιτς, από κοντά ο Κορνελάτος σουτάρει και σκοράρει.

16:41

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:40

84': Στη θέση του Ρίκκα ο Σταματής για τον ΑΟΧ.

16:40

82': 0 Γκέσιος κάνει καλό σουτ από μέσα δεξιά και ο Μανιάτης αποκρούει.

16:36

Πέφτει άτσαλα στο έδαφος ο Λίτσος και ζητά αλλαγή. Ωστόσο, έχουν ολοκληρωθεί οι αλλαγές στον Πανελευσινιακό.

16:35

77': Εκτελεί φάουλ ο Μασάδο, παίρνει την κεφαλιά ο Καρτσαμπάς και εύκολα μπλοκάρει ο Μανιάτης.

16:30

Διακοπή στο ματς, σφοδρή εναέρια σύγκρουση, στο έδαφος ο Κορνελάτος.

16:26

69': Στη θέση του Δεινόπαπα ο Ν. Νύκταρης για τον ΑΟΧ.

16:25

69': Κορνελάτος αντί Μποτωνάκη για τον Πανελευσινιακό.

16:22

Οι γηπεδούχοι χτίζουν ωραία την επίθεσή τους, ο Πλαβούκος από μέσα δεξιά κάνει γυριστό σουτ και νικά τον Μπλάζιτς.

16:21

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:17

60': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ! Από τις κόντρες η μπάλα φτάνει στον Γκέσιο, εκείνος κάνει δυνατό σκαστό σουτ και ο Μανιάτης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

16:16

59': Ο Σαΐν κάνει σουτ από πλάγια δεξιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:15

Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, ο Γκέσιος πατάει καλά, παίρνει ωραία κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα του Μανιάτη.

16:14

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ!

16:13

56': Γκεμίσης αντί Γιαννιτσάνη για τον Πανελευσινιακό.

16:11

Πολλά τα λάθη από τους παίκτες των δύο ομάδων.

16:08

53': Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, ο Καρτσαμπάς παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

16:06

51': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακός, ο Τσολακίδης αντί του Πούρνου που δεν μπορεί να συνεχίσει λόγω προβλήματος τραυματισμού.

16:03

48': Κίτρινη στον Μασάδο.

16:01

15:59

15:53

Και ανταλλαγή κασκόλ είχαμε ανάμεσα σε φίλαθλο του Πανελευσινιακού και έναν των Χανίων.

15:45

15:42

43': Ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Ο Παληγεώργος παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Πούρνος τη δεύτερη και η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Μπλάζιτς.

15:42

42': Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, ο Τσούτσης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

15:37

37': Κόρνερ για τον ΑΟΧ, το εκτελεί ο Μασάδο και η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

15:34

Έχουν την υπεροχή τα Χανιά, αλλά είναι φλύαρα έως τώρα.

15:30

30': Κίτρινη στον Ανδρίκο.

15:30

30': Κόρνερ για τους γηπεδούχους, ο Παληγεώργος το εκτελεί και περνά ανεκμετάλλευτο.

15:28

28': Εκτελεί φάουλ ο Μασάδο αλλά απομακρύνει η άμυνα του Πανελευσινιακού.

15:24

24': Κίτρινη στον Παληγεώργο.

15:22

22': Κίτρινη στον Γκέσιο.

15:19

19': Ο Γιαννιτσάνης από μέσα δεξιά κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:16

Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Τσούτσης.

15:13

13': Ο Σαΐν μπαίνει στην περιοχή, κλείνεται, στρώνει τελικά στον Ρίκκα και ο Μανιάτης αποκρούει το δυνατό σουτ του.

15:12

12': Μακρινό σουτ από τον Σαΐν, η μπάλα φεύγει αρκετά μέτρα έξω.

15:11

11': Με το τακουνάκι ο Τσιγκρός προσπαθεί να σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.

15:09

Μία αψιμαχία ανάμεσα σε Μποτωνάκη και Μπριλάκη.

15:06

6': Κάνει το σουτ ο Πλαβούκος εντός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Μπλάζιτς.

15:02

2': Κίτρινη στον Κασνέτση.

15:01

14:58

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ενδεκάδες και το διαιτητικό τρίο.

14:54

Οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν το ζέσταμα και βρισκόμαστε στην τελική ευθεία πριν από την έναρξη του ματς.

14:45

Ιδανικές καιρικές συνθήκες στην Ελευσίνα, 15 λεπτά πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Είμαι ο Αντώνης Τσιράκης και μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση, η οποία γίνεται στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής.

01:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανελευσινιακού με τα Χανιά ξεκινά στις 15.00.

Μανιάτης, Παληγεώργος, Κακαράς, Τσίγκρος, Γιαννιτσάνης, Ανδρίκος, Πλαβούκος, Μποτωνάκης, Λίτσος, Πούρνος, Κασνέτση
Αναπ: Μπαντίκος, Κορνελάτος, Δημόπουλος, Τσολακίδης, Γκεμίσης, Ταμπάκης, Χαλιώτης
ΧΑΝΙΑ
Μπλάζιτς, Καρτσαμπάς, Γκέσιος, Χατζηλιάδης, Διαμαντόπουλος, Δεινόπαπας, Ρίκκα, Μπριλάκης, Μασάδο, Τσούτσης, Σαΐν.
Αναπ: Πρίφτης, Μπουζούκης, Σάντερσον, Σταματής, Κατρανίτσας, Νύκταρης Ν. Νύκταρης Μ.
Διαιτητής: Μιάρης (Δωδ/σου) Βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας) 4ος: Ζαραβινός (Αθηνών)