0
20:08

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλο σας βράδυ.

20:01

Δίκαιη νίκη και επιστροφή στην 1η θεση για την ΑΕΛ, που άλλαξε εικόνα προς το καλύτερο στο β' ημιχρονο. Τα Τρίκαλα αντίθετα δεν αντεξαν μετα το ακό πρώτο μισό του ματς.

19:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΛ - Τρίκαλα 2-0.

19:48

90'+1: Σουτ Ροβίθη, δύσκολα θα διώξει ο Χιώτης.

19:47

19:45

88': Διαγώνιο σουτ από πλάγια θέση, μέσα αριστερά, άουτ.

19:42

85': Σουτ Μαρουκάκη, ο Χιώτης διώχνει ασθενώς, στην επαναφορα σουτ Ροβίθη από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

19:41

84': Φάουλ από τα αριστερά για τα Τρίκαλα, προβολή του Κουμπαρούλη στο δευτερο δοκάρι, υπό πίεση, άουτ.

19:38

81': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Κουμπαρούλης αντί του Στεφάνοβιτς.

19:37

Ο Αναστασόπουλος από τα δεξιά βγάζει για τον Μαρουκάκη, διαλέγει πόδι μέσα στην περιοχή, σουτάρει και γράφει το 2-0.

19:37

80': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:34

77': Νέο κόρνερ για τα Τρίκαλα από τα αριστερά με τον Αρσενίεβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:33

76': Κόρνερ για τα Τρίκαλα από τα αριστερά με τον Αρσενίεβιτς, διώχνουν οι αμυντικοί της ΑΕΛ.

19:31

Γέμισμα στα καρέ των Τρικάλων, κεφαλιά-πάσα Ροβίθη στον Μαρουκάκη, δυνατό γεμάτο σουτ απο θέση μέσα δεξιά, δεν μπορεί ο Χιώτης και 1-0.

19:31

74': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:30

73': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Αρσενίεβιτς αντί του Δουκάκη.

19:28

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η ΑΕΛ. Ο Ροβίθης στη θέση του Μπουντόπουλου.

19:28

71': Σουτ Στεφάνοβιτς, η μπάλα κοντράρει και κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:22

65': Ο Μαρουκάκης θέλει να... κρεμάσει από μακριά τον Χιώτη, αλλά ο έμπειρος τερματοφύλακς δεν έχει κανένα πρόβλημα.

19:21

65': Σέντρα Μονιάκη από τα αριστερά, δυνατή κεφαλιά Μαρουκάκη από το ύψος του πρώτο δοκαριού, άουτ.

19:19

63': Σουτ Κουσκουνά, αόυτ.

19:19

62': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Μαρουκάκης αντί Κουτσιανικούλη και Λαμπρόπουλος αντί Μπανούση.

19:18

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπουντόπουλο

19:17

Κόρνερ για την ΑΕΛ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:16

59': Ο Κομεσίδης γέμισε προς τα καρέ των Τρικάλων, κακό κοντρόλ από τον Κουτσιανικούλη, έτσι χανει την ευκαιρία να γίνει απειλητικός αγού είναι σε θέση τετ α τετ, θα προλάβει και θα μπλοκάρει ο Χιώτης, που έχει βγει από τα καρέ του.

19:08

51': Αδύναμο σουτ Μπουντόπουλου, δεν έχει κανέναν πρόβλημα να μπλοκάρει ο Χιώτης.

19:07

50': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ρεπετσάς στη θέση του Παπαπαναγιώτου.

19:06

49': Έχει τραυματιστεί ο Παπαπαναγιώτου. Μικρή διακοπή, βγαίνει με το ειδικό αυτοκινητάκι ο παίκτης των Τρικάλων. Δεν μπορεί να συνεχίσει.