19:08

19:08

Λήξη αγώνα, νίκη με 1-0 για τη Βέροια.

19:06

90'+3: Καϊκούτ αντί Κόλα για τη Βέροια.

19:04

19:02

88': Δημούτσος αντί Ιγκλέσιας για τον Αστέρα.

19:01

88': Στη θέση του Γεωργιάδη ο Νάστος για τη Βέροια.

19:01

86': Κίτρινη στον Γιαννούλη του Αστέρα.

18:57

84': Κάνει το γύρισμα ο Γιαννούλης από αριστερά, με υπερένταση διώχνει ο Μπαντής.

18:56

83': Ο Γκοιάν χάνει το κοντρόλ ενώ έβγαινε μόνος του απέναντι στον Λόπεθ.

18:53

80': Φωνές για πέναλτι από τον Ναζλίδη, δεν έχει δίκιο.

18:52

78': Χαμντανί αντί Φερνάντες για τον Αστέρα.

18:49

76': Βγάζει σέντρα ο Μαλόν, ο Σιόντης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:49

75': Σιόντης αντί Μαγιέφσκι για τη Βέροια.

18:45

72': Κίτρινη στον Ναζλίδη.

18:45

71': Κίτρινη στον Μάσα.

18:44

70': Κόρνερ για τον Αστέρα που κερδίζει και δεύτερο στη σειρά. Ανεκμετάλλευτο περνά.

18:42

68': Ξεφεύγει από τον Παπαδόπουλο ο Άρτσε, κάνει φαλτσαριστό σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:39

65': Αλλαγή για τον Αστέρα, ο Φούντας αντί του Κουρμπέλη.

18:38

Μικρή διακοπή, ο Ναζλίδης δένει τα κορδόνια του.

18:34

60': Δοκιμάζει το πόδι του ο Άρτσε και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:31

Χαμένη αντεπίθεση για τη Βέροια με τον Κόλα να είναι αυτός που κόβεται.

18:29

56': Ο Φερνάντες μπαίνει στην περιοχή και τελικά κερδίζει κόρνερ. Ο ίδιος το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

18:25

52': Ο Φερνάντες εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Λόπεθ αποκρούει.

18:21

Διαμαρτυρίες για να πάρει δεύτερη κίτρινη ο Σανκαρέ.

18:19

18:18

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:03

18:02

45'+1: Κίτρινη στον Όστοϊτς.

18:01

Να πάει με το υπέρ της προβάδισμα στα αποδυτήρια θέλει η Βέροια και γι' αυτό παίζει συντηρητικά τώρα.

17:57

41': Σουτ στην κίνηση από τον Γκόιαν, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:55

38': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Γιάννου πιάνει πολύ δύσκολο πλασέ και αστοχεί.

17:54

Προσπαθεί να ισορροπήσει στα τελευταία λεπτά ο Αστέρας.

17:50

33': Ο Γιαννούλης το εκτελεί, την τελευταία στιγμή καταφέρνει και βάζει κόντρα ο Γκόιαν στο βολέ του Ναζλίδη.

17:49

33': Φαλτσαριστό σουτ από τον Μαγιέφσκι, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

17:49

32': Ο Μαγιέφσκι κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Μπαντής αποκρούει.

17:46

30': Από πολύ μακριά ο Λούι σουτάρει και ο Λόπεθ μπλοκάρει.

17:45

28': Κίτρινη για τον Σανκαρέ.

17:42

Εμφανώς επηρεασμένοι οι παίκτες του Αστέρα, δεν βγάζουν αντίδραση.

17:39

Ο Μαλόν βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Μαγιέφσκι κάνει σουτ στην κίνηση και ο Κόλα με την... κοιλιά από τη μικρή περιοχή σκοράρει.

17:39

22': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:37

20': Απίστευτη γκέλα από τον Σανκαρέ, ο Γεωργιάδης κλέβει, κάνει και το σουτ, αλλά η μπάλα βρίσκει στο πόδι του Μπαντή και σταματά στο αριστερό δοκάρι.

17:34

Πολύ καλύτερη η Βέροια έως τώρα.

17:32

16': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Άρτσε μπαίνει στην περιοχή, κάνει το σουτ και ο Μπαντής αποκρούει. Ο Μαγιέφσκι στη συνέχεια κάνει νέο σουτ, αλλά η μπάλα χτυπά στον Κόλα.

17:28

12': Κίτρινη για τον Γκόιαν.

17:27

10': Ο Ναζλίδης μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει και φαλτσαριστό σουτ και ο Μπαντής μπλοκάρει.

17:26

10': Ο Μάσα εκτελεί κόρνερ, ο Ιγκλέσιας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:24

7': Δοκιμάζει φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής ο Άρτσε, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Μπαντής.

17:20

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:17

17:13

17:09

Από ήττες στη σειρά προέρχεται ο Αστέρας που έχει ως... παρηγοριά το Κύπελλο τον τελευταίο καιρό.

17:05

Πρώτη εντός έδρας νίκη αναζητούν οι Ημαθιώτες με τον Γεωργιάδη να είναι σε δύσκολη θέση.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Αστέρα Τρίπολης ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Μαλόν, Πούγγουρας, Όστοϊτς, Γιαννούλης, Μπατιόν, Άρτσε, Μαγιέφσκι, Ναζλίδης, Γεωργιάδης, Κόλα.
Αναπ: Καντιμοίρης, Σιόντης, Νάστος, Καϊκούτ, Μαραγκός, Νέτο, Ετζενγκέλε
Μπαντής, Λούι, Σανκαρέ, Γκοϊάν, Γιαννούλης, Κουρμπέλης, Ιγκλέσιας, Νίκο Φερνάντες, Μάσα, Γιάννου, Παπαδόπουλος.
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, παντελιάδης, Δημούτσος, Ζησόπουλος, Χαμντανί, Φούντας, Ντουντού
Διαιτητής: Τριτσώνης (Αθηνών) Βοηθοί: Απτόσογλου (Αθηνών), Χουσκόγλου (Θράκης) 4ος: Θάνος (Γρεβενών)