16:58

16:58

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Ατρόμητο.

16:57

90'+4: Κίτρινη στον Γκορμπούνοφ.

16:55

90'+1: Δυνατό σουτ από τον Βιγιάλμπα, ενστικτωδώς αποκρούει ο Γκορμπούνοφ.

16:54

16:54

90': Βιγιάλμπα αντί Σιώπη για τον Πανιώνιο.

16:52

Ο Ούμπιντες εκτελεί κόρνερ, κάκιστη απομάκρυνση από τον Βλάχο, ο Λαζαρίδης κάνει το σουτ και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. Μπερδεύτηκε ο Διούδης και η μπάλα πέρασε κάτω από τα πόδια του.

16:51

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:48

84': Χαλκιαδάκης αντί Ανσαριφάρντ για τον Πανιώνιο.

16:47

83': Εκτελεί φάουλ ο Ούμπιντες, ο Λε Ταλέκ παίρνει την κεφαλιά και ο Διούδης μπλοκάρει.

16:44

80': Ο Λε Ταλέκ με κεφαλιά στρώνει στον Ναπολεόνι, εκείνος κάνει το σουτ και ο Διούδης μπλοκάρει.

16:40

76': Κούρος αντί Μαρσελίνιο για τον Ατρόμητο.

16:38

74': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

16:37

73': Ζητά πέναλτι ο Μπακασέτας χωρίς να έχει δίκιο, νεύρα στη συνέχεια με Γκορμπούνοφ και Οικονόμου.

16:36

72': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μπακασέτας δίνει στον Μπουμάλ, εκείνος μπαίνει στην περιοχή, αμαρκάριστος πλασάρει με το δεξί και αστοχεί.

16:34

70': Ο Μπουμάλ εκτελεί κόρνερ, ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά σχεδόν από τη μικρή περιοχή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:32

Έχει πάρει τα ηνία του αγώνα ο Ατρόμητος.

16:28

64': Ο Ούμπιντες κάνει δυνατό σουτ από μέσα δεξιά και ο Διούδης αποκρούει στην κλειστή του γωνία.

16:28

Στο 60% η κατοχή μπάλας.

16:25

61': Κίτρινη στον Γοδόι.

16:24

60': Λε Ταλέκ αντί Ουσέρο για τον Ατρόμητο.

16:24

60': Ο Μπουμάλ από αριστερά κάνει το γύρισμα, ο Ανσαριφάρντ πλασάρε και αστοχεί.

16:21

57': Ο Πίτου Γκαρσία κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Διούδης μπλοκάρει.

16:20

Μικρή διακοπή, βγαίνει ο Λαζαρίδης για να του παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες.

16:17

53': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο! Ο Μπακασέτας από μέσα δεξιά ντριμπλάρει εξαιρετικά τον Γοδόι, κάνει και δυνατό διαγώνιο σουτ και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Γκορμπούνοφ.

16:15

51': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, ο Ούμπιντες το εκτελεί και απομακρύνεται η μπάλα.

16:12

48': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, ο Μασούρας το εκτελεί αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

16:09

46': Κοντοές αντι Φυτανίδη για τον Ατρόμητο.

16:09

16:07

15:52

15:48

45'+1: Ο Μπουμάλ παίρνει την μπάλα από χαμηλά, κάνει ένα σόλο παρεμφερές με αυτό κόντρα στην ΑΕΚ αλλά στέλνει ψηλά την μπάλα.

15:48

15:47

45': Οφσάιντ σηκώνει ο βοηθός για τον Μπουμάλ που έφευγε μόνος του. Δεν βγήκε γραμμή από το συνδρομητικό, αλλά φάνηκε να καλύπτεται.

15:45

Στο έδαφος ο Διούδης, προσωρινή διακοπή.

15:44

42': Ο Ναπολεόνι σημαδεύει τη δεξιά γωνία και ο Διούδης αποκρούει. Νέο σουτ από τον Ιταλό, ξανά ο τερματοφύλακας του Πανιωνίου. Στη συνέχεια άστοχο σουτ από τον Μπρίτο.

15:43

40': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα.

15:43

40': Πέναλτι για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι πέφτει πολύ εύκολα μόλις νιώθει τα πόδια του Χατζηισαΐα. Δεν υπάρχει παράβαση.

15:42

39': Βρίσκει χώρο ο Ανσαφιράντ, κάνει και το σουτ εκτός περιοχής και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.

15:40

Διακοπή στο ματς γιατί έπεσαν κροτίδες.

15:36

Αποβλήθηκε ο Φιλιππής από τον πάγκο του Πανιωνίου.

15:35

32': Κίτρινη στον Ούμπιντες.

15:34

Έχουν ξεφύγει τα πράγματα, ο Αγγελόπουλος στον πάγκο του Πανιωνίου και ο Ζαμάνης προσπαθεί να τον ηρεμήσει.

15:33

Νεύρα στο ματς, ο Ούμπιντες πήγε στον πάγκο του Πανιωνίου να ζητήσει τα ρέστα. Είχε έντονο διάλογο με τον προπονητή τερματοφυλάκων.

15:33

Στο έδαφος ο Φυτανίδης, προσωρινή διακοπή. Και ο Λαζαρίδης έχει ενοχλήσεις.

15:32

30': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

15:29

27': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μπακασέτας δίνει στον Ανσαριφάρντ, εκείνος περνά τον Γκορμπούνοφ, κάνει και το πλασέ και ο Φυτανίδης απομακρύνει.

15:26

24': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μπουμάλ κάνει τραγικό γύρισμα προς τον Διούδη, ο Μπρίτο μπαίνει στη φάση, αλλά από πλάγια αστοχεί.

15:25

23': Συγκλίνει ο Ναποελόνι, κάνει και το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:22

Στο 57% η κατοχή μπάλας για τον Ατρόμητο.

15:19

Για άλλη μία φορά οι παίκτες του Πανιωνίου "πουλούν" την μπάλα και ο Ουζουνίδης γίνεται έξαλλος.

15:18

16': Ωραία πάσα από τον Ούμπιντες, ο Μαρσελίνιο δεν κάνει καλό κοντρόλ και ο Διούδης μπλοκάρει εύκολα.

15:14

12': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, ο Μπουμάλ το εκτελεί, ο Χατζηισαΐας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:12

10': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιντες κάνει το σουτ, ο Μπρίτο πάει να κάνει κοντρόλ και αλλάζει την πορεία της μπάλας, ο Ναπολεόνι περνά τον Διούδη και από πλάγια αστοχεί.

15:08

Έχει ελαφρώς την υπεροχή ο Ατρόμητος στα πρώτα λεπτά του ματς.

15:04

2': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εύκολα μπλοκάρει ο Διούδης.

15:03

14:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:56

Υπάρχει κόσμος στο Περιστέρι, αλλά όχι πολύς.

14:53

Μετά την ισοπαλία με την ΑΕΚ και το διπλό για το Κύπελλο με τον Εργοτέλη, ο Πανιώνιος ψάχνει αποτέλεσμα για να κλείσει τον πρώτο γύρο στην πεντάδα.

14:49

Δύο σερί νίκες μετρά ο Ατρόμητος, ο οποίος θέλει τη δεύτερη συνεχόμενη στη Σούπερ Λίγκα για να ξεφύγει από τις τελευταίες θέσεις.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ατρομήτου με τον Πανιώνιο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Ούμπιντες, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπίτολο, Ουσέρο, Πίτου Γκαρσία, Γοδόι, Μπρίτο, Μαρσελίνιο, Ναπολεόνι.
Αναπ: Μππάρκας, Μπάλλας, Στόιτσεφ, Κοντοές, Λε Ταλέκ, Κούρος, Λημνιός
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διούδης, Βλάχος, Χατζηισαΐας, Ρισβάνης, Οικονόμου, Σιώπης, Μητρόπουλος, Μπακασέτας, Μπουμάλ, Μασούρας, Ανσαριφάρντ
Αναπ: Παπαδόπουλος, Καθάριος, Αργυρόπουλος, Ποζατζίδης, Πατσατζόγλου, Χαλκιαδάκης, Βιγιάλμπα
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης) Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου) 4ος: Σελίμος (Λακωνίας)