5
21:20

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

21:19

Δίκαιος θριάμβος για την ΑΕΚ και ματς που θέλει να ξεχάσει η ΑΕΛ γνωρίζοντας μιας συντριβή, που αναμένεται να τις δημιουργήσει πολλά προβλήματα στα εσωτερικά της.

21:14

Ο Τζιμπούρ δίνει για τον Μάνταλο, που είδε τον Πατσογεώργο να προσπαθεί να του κλείσει το οπτικό πεδίο βγαίνοντας από την περιοχή του, ψηλοκρεμαστό πλασέ και 0-5!

21:14

89': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:13

Ο Μάνταλος έβγαλε για τον Βάργκας, ο οποίος μπήκε από τα αριστερά, διαγώνιο σουτ, αριστερό δοκάρι και... μέσα, 0-4.

21:13

88': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:10

85': Παράλληλη Μάνταλου από τα δεξιά, η μπάλα περνά μπροστά από την εστία της ΑΕΛ, αλλά ο Βασιλαντωνόπουλος δεν θα προλάβει να κάνει την προβολή...

21:07

82': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μάνταλο από τη δεξιά διαγώνιο, σχεδόν 7-8 μέτρα πριν την περιοχή, η μπάλα άουτ.

21:01

76': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η ΑΕΚ. Ο Μάνταλος μέσα ο Μπουονανότε έξω.

20:58

73': Κίτρινη κάρτα για τον Β. Λαμπρόπουλο.

20:57

72': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Βασιλαντωνόπουλος στη θέση του Πλατέλλα.

20:56

71': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ από τον Κοντοχρήστο για την ΑΕΚ από την ατιστερή πλευρά του ημικύκλιου, άουτ...

20:52

67': Και τώρα γίνεται η τρίτη (αναγκαστική) αλλαγή της ΑΕΛ. Ο Μασούρας στη θέση του τραυματία Καμπλιώνη.

20:50

65': Έχει χτυπήσει Καμπλιώνης, δεν μπορεί να συνεχίσει. Μέχρι να γίνει αλλαγή για λίγο θα συνεχίσει με δέκα η ΑΕΛ.

20:48

63': Σουτ έξω από την περιοχή του Καμπλιώνης, πολλά μέτρα άστοχο.

20:47

62': Δύο αλλαγές μαζί για την ΑΕΛ. Ο Μπόγιοβτες αντί του Κουτσιανικούλη και ο Ναγιάρ αντί Λαμπρόπουλου.

20:44

59': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Λαμπρόπουλο, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:43

58': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Φαγιέ στη θέση του Σιμόες.

20:39

Ο Μπουονανότε κάνει...χαζούς τους παίκτες της ΑΕΛ, με ντρίπλες "αδειάζει" όποιον βρίσκει στο διάβα του από θέση μέσα αριστερά, σουτη μπάλα στο αριστερό δοκάρι και μέσα, 0-3.

20:39

54': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:36

51': Κίτρινη κάρτα στον A. Λαμπρόπουλο.

20:32

47': Κόρνερ για την ΑΕΛ απο τα αριστερά. Απευθείας από τον Λαμπρόπουλο, καλοτραβηγμένο, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.