16:55

Λήξη του αγώνα.

16:52

16:45

84': Σουτ του Σταματή, δεν έχει πρόβλημα ο Πασχαλάκης να συγκρατήσει την μπάλα.

16:44

82': Αλλαγή για τα Χανιά, περνάει ο Σταματής στο ματς στη θέση του Γκέσιου.

16:43

80': Κίτρινη κάρτα στον Χαβίτο.

16:41

Ροντέο το ματς. Πάνω κάτω η μπάλα, με τον Πανθρακικό να προσπαθεί να βάλει το γκολ που θα του δώσει εκείνου την πρόκριση, τα Χανιά, όμως, είναι εξαιρετικά επικίνδυνα στις αντεπιθέσεις, εκμεταλλευόμενα και την πολύ κακή και αργή αμυντική λειτουργία των φιλοξενούμενων. Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο.

16:36

75': Αλλαγή για τα Χανιά, ο Δεινόπαππας δίνει τη θέση του στον Σάντερσον.

16:35

74': Κόρνερ για τα Χανιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:34

72': Κίτρινη κάρτα στον Χρήστου.

16:34

71': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Ροζέριο στη θέση του Ζδράβου.

16:33

71': Σουτ του Νύκταρη από μακρινή απόσταση, η μπάλα κατέληξε άουτ.

16:32

69': Κλέβει ο Γκέσιος και βγαίνει τετ-α-τετ, το σουτ του αποκρούει, όμως, ο Πασχαλάκης και στη συνέχεια της φάσης ο Σέτι πρόλαβε τον Δεινόπαππα.

16:31

Τώρα προκρίνονται τα Χανιά!

16:30

Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Μασάδο, κοιμήθηκε η άμυνα του Πανθρακικού, ο Γκέσιος πήγε προς την μπάλα και σκόραρε με κεφαλιά, 2-2.

16:29

68': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:25

64': Πρώτη αλλαγή για τα Χανιά, ο Νικομανώλης Νύκταρης μπαίνει στο παιχνίδι στη θέση του Ρίκκα.

16:23

Φοβερό το παιχνίδι στα Χανιά. Η πρόκριση είναι τώρα στα χέρια του Πανθρακικού, αλλά ο ΑΟΧ δείχνει τρομερή όρεξη στον αγωνιστικό χώρο.

16:22

58': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Ποτουρίδης περνάει στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Παπαχρήστου.

16:19

57': ΔΟΚΑΡΙ για τα Χανιά. Ο Γκέσιος πιάνει ένα ασύλληπτο σουτ, αλλά η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Πασχαλάκη.

16:18

Ο Χαβίτο έκλεψε την μπάλα, έβγαλε δεξιά στον Νικόλτση, ο οποίος γύρισε την μπάλα παράλληλα και σε κενή εστία ο Μαρκόπουλος σκόραρε με προβολή, κάνοντας το 1-2.

16:16

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

16:13

52': Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτέλεσε ο Μασάδο, ο Σέτι πήρε την κεφαλιά, απομάκρυναν οι αμυντικοί του Πανθρακικού.