Άρεσαν οι... μικροί και από τις δύο ομάδες, με τον ΠΑΟΚ να φτάνει τους 7 βαθμούς και να τερματίζει πρώτος στον όμιλο, ενώ ο Ολυμπιακός Βόλου αποχαιρέτησε με ψηλά το κεφάλι.

16:50

Λήξη του ματς! 1-1.

16:49

90'+2: Κατεβάζει ωραία την μπάλα με το στήθος ο Κοροβέσης από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, κάνει το σουτ, αλλά ο Δασκαλάκης διώχνει.

16:48

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

89': Κεφαλιά του Κεσίδη μέσα από την περιοχή, μαζεύει ο Μελίσσας στη γωνία του.

16:43

85': Σουτ του Αντόνις, μαζεύει με διπλή προσπάθεια ο Δασκαλάκης.

16:41

84': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Παναγιωτίδης και Κτιστόπουλος στη θέση των Δεληγιαννίδη και Κάκκο αντίστοιχα.

16:38

81': Ωραία ενέργεια του Νικολιά, βγάζει στον Καρρά που κάνει το σουτ, πολύ άουτ.

16:36

79': Σουτ του Γκουγκούδη από αρκετά πλάγια θέση δεξιά, άουτ.

16:34

77': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα δεξιά από τον Δημητριάδη, δεν αποφέρει κάτι.

16:26

70': Εκτελείται από δεξιά, ο Κάκκο πιάνει το σουτ, νέο κόρνερ. Εκτελείται αυτή τη φορά από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:26

69': Παραλίγο αυτογκόλ, με τον Παναγιώτου να προσπαθεί να διώξει και να κοντεύει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα του Δασκαλάκη. Κόρνερ.

16:24

68': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Γκουγκούδης στη θέση του Σκοπελίτη.

16:21

64': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Δημητριάδης, δεν αποφέρει κάτι.

16:14

57': Κίτρινη κάρτα στον Κοροβέση.

16:10

53': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Παναγιώτου στη θέση του Τσιλιγκίρη.

16:07

52': Διαμαρτύρονται για χέρι του Σκόνδρα οι παίκτες του Ολυμπιακού Βόλου.

16:06

50': Εκτελεί απευθείας φάουλ έξω από την περιοχή ο Κεσίδης, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Μελίσσας.

16:05

49': Μακρινή μπαλιά του Δημητριάδη, ο Κούστα στοπάρει ωραία με το στήθος και περιστρέφει το σώμα του, αλλά δεν πιάνει την μπάλα, με τον Δασκαλάκη να μαζεύει. Πολύ ωραία ενέργεια από τον παίκτη της Κ20.

16:04

47': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Αρβανίτης πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα φτάνει στον Κάκκο που πιάνει το μακρινό σουτ, άουτ.

16:03

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

16:02

46': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Κεσίδης στη θέση του Ντάσιου.

16:02

46': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κούστα στη θέση του Συράκου.