1
-
1
21:06

90'+3': Λήξη του αγώνα

21:05

90'+2': Ο Μπακασέτας περνάει στη θέση του Μπαράλες

21:03

3 θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:03

90': Κίτρινη κάρτα στον Ναζλίδη

21:02

89': Ο Ναβάρο εκτελεί απευθείας φάουλ από καλή θέση με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

21:01

88': Με κίτρινη κάρτα τιμωρούνται οι Μπαράλες και Ιντζίδης για μεταξύ τους αψιμαχία

20:57

84': Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντες

20:55

82': Ο Πόποβιτς περνάει στο ματς στη θέση του Θέρα

20:52

78': Κίτρινη κάρτα στον Πιπίνη

20:48

74': Ο Τόρες μετά από μπαλιά του Αγκιλέρα κάνει το πλασέ από ευνοϊκή θέση στέλνοντας την μπάλα άουτ

20:46

72': Ο Γουνδουλάκης εκτελεί απευθείας φάουλ από το ημικύκλιο της περιοχής με την μπάλα να περνάει ψηλά άουτ

20:44

70': Ο Τόρες αντικαθιστά τον Μπέλιτς

20:40

66': Ο Ναβάρο μπαίνει στην περιοχή, κάνει το πλασέ και ο Γιωργαλλίδης διώχνει δύσκολα με τα πόδια

20:37

63': Ο Μπέλιτς επιχειρεί το δυνατό σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ

20:30

56': Ο Γουνδουλάκης κάνει το πλασέ από ευνοϊκή θέση και η μπάλα περνάει λίγο άουτ

20:28

54': Ο Μπέλιτς εκτελεί απευθείας φάουλ με τον Χερνάντεζ να μπλοκάρει την μπάλα

20:26

52': Ο Αγκιλέρα μπαίνει στο ματς στη θέση του Γιακουμάκη

20:25

51': Ο Ναβάρο κάνει τη σέντρα και ο Μπαράλες με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα άουτ

20:20

Ο Μπαράλες μετά από σέντρα του Ναβάρο κάνει την κεφαλιά και νικώντας τον Γιωργαλλίδη φέρνει το ματς στα ίσια

20:20

47': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης

20:18

46': Ο Ναβάρο περνάει στο ματς στη θέση του Κάφα και ο Ζησόπουλος αντικαθιστά τον Καράσκο

20:18

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

20:06

Μετά το ιδανικό ξεκίνημα για τον Πλατανιά ο Αστέρας χρειάστηκε περίπου 30 λεπτά για να συνέλθει και να απειλήσει την εστία του Γιωργαλλίδη με τους Κρητικούς να δίνουν χώρο μετά το 25'

20:02

45'+2': Λήξη του πρώτου μέρους

19:56

40': Σε φάση καρμπόν, ο Μπαράλες επιχειρεί το δυνατό σουτ με τον πορτιέρο του Πλατανιά να λέει και πάλι "όχι"

19:51

35': Ο Μπαράλες κάνει το δυνατό σουτ με τον Γιωργαλλίδη να είναι σωστά τοποθετημένος και να μπλοκάρει

19:47

31': Ο Καράσκο επιχειρεί το σουτ με τον Γιωργαλλίδη να μπλοκάρει την μπάλα

19:44

28': Ο Γουνδουλάκης εκτελεί κόρνερ και ο Τετέ πιάνει την κεφαλιά με την μπάλα να καταλήγει άουτ

19:39

23': Ακόμη ένα σουτ από τον Γιακουμάκη θα περάσει άουτ

19:31

15': Ο Τετέ κάνει το μακρινό σουτ με τον Χερνάντεζ να μην ανυσχηεί καθώς η μπάλα περνάει άουτ

19:29

13': Ο Γιακουμάκης επιχειρεί το δυνατό σουτ με την μπάλα να καταλήγει άουτ

19:24

9': Ο Λισγάρας ανατρέπει τον Μπέλιτς που έβγαινε μόνος του απέναντι στον Χερνάντεζ και αντικρίζει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα

19:19

Την εκτέλεση του πέναλτι αναλαμβάνει ο Ναζλίδης και νικώντας τον Χερνάντεζ γράφει το 1-0

19:19

3': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά

19:19

2': Κίτρινη στον Λισγάρα

19:18

2': Ο Μπέλιτς κάνει την σέντρα με τον Γιακουμάκη να κινείται προς την μπάλα και να ανατρέπεται από τον Λισγάρα στην περιοχή με τον διαιτητή Μάνταλο να δείχνει το σημείο του πέναλτι

19:15

1': Έναρξη της αναμέτρησης