0
19:25

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:25

Πρώτη ήττα στο φετινό πρωτάθλημα για τον Άρη, με το γκολ του Ντος Σάντος να του σπάει το αήττητο. Αποθέωση για τους παίκτες της Δόξας από τους οπαδούς της ομάδας.

19:25

Λήξη του ματς! 1-0.

19:21

90': Κόρνερ για τον Άρη. Δεν αποφέρει κάτι.

19:20

89': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Πόι, αποφέρει μόνο ένα πλάγιο άουτ.

19:19

Προσπαθεί για το γκολ της ισοφάρισης ο Άρης, αλλά ο χρόνος λιγοστεύει...

19:16

85': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Βραμεντζάλης στη θέση του Ντος Σάντος.

19:14

82': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν' Λουντούλου στη θέση του Γεωργιάδη.

19:06

75': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κυβελίδης στη θέση του Ντούνη.

19:06

75': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Κυριακίδης στη θέση του Κουμπρόγλου.

19:02

Ο Γαϊδαρτζής βγάζει τη σέντρα, ο Σιδεράκης διώχνει, αλλά ο Ντος Σάντος παίρνει το... ριμπάουντ και προ κενής εστίας ανοίγει το σκορ.

19:02

73': ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

19:01

72': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κόκε στη θέση του Καζναφέρη.

18:58

69': Κίτρινη κάρτα στον Καζναφέρη.

18:56

67': Δυνατό σουτ του Ρόβα έξω από την περιοχή, επεμβαίνει ξανά εντυπωσιακά ο Μένκα. Κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

18:54

65': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Μουτεσίδης στη θέση του Λάσπατζη.

18:54

64': Ωραία προσπάθεια του Τάτου, κάνει το σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Μένκα. Εκτελείται πλασαριστά, δεν αποφέρει κάτι.

18:52

62': Κεφαλιά του Γαϊδαρτζή, άουτ η μπάλα.

18:47

56': Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

18:46

55': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Τάτος το εκτελεί, ο Πόι πιάνει το σουτ στην κίνηση, αλλά ο Μένκα διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

18:43

52': Κόρνερ για τη Δόξα Δράμας έπειτα από απόκρουση του Σιδεράκη σε κεφαλιά του Γαϊδαρτζή. Εκτελείται, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

18:41

50': Σουτ του Καζναφέρη, άουτ η μπάλα.