21:24

21:23

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Παναιγιάλειο.

21:21

90'+2: Κίτρινη στον Μπαλτιμά.

21:19

21:17

Σταθερά σε θέση άμυνας ο Παναιγιάλειος, ο οποίος με δυσκολία περνά το κέντρο το τελευταίο τέταρτο.

21:13

83': Σουτ στην κίνηση από τον Στανισάβλιεβιτς, άουτ φεύγει η μπάλα.

21:10

4-2-4 παίζει πλέον ο Πλατανιάς προκειμένου να βρει το γκολ της ισοφάρισης.

21:06

76': Ανγκούλο αντί Μαχαμάτ για τον Πλατανιά.

21:05

76': Ρέλλας αντί Ζουνίνιο για τον Παναιγιάλειο.

21:05

76': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Ντίνας βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Γουνδουλάκης κάνει το πλασέ αμαρκάριστος από κοντά και αστοχεί.

21:03

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ζουνίνιο.

21:01

72': Κίτρινη στον Ντίνα.

20:59

70': Γκουτσίδης αντί Μίλιτς για τον Παναιγιάλειο.

20:55

66': Κίτρινη στον Σταμογιάννο.

20:53

Εξακολουθεί να ψάχνει τις αντεπιθέσεις ο Παναιγιάλειος.

20:49

60': Κίτρινη στον Φωτιά.

20:47

58': Κόβεται ο Λινάρδος από τον Γκόμες, σωτήρια η επέμβαση του τελευταίου.

20:45

55': Φεύγει μόνος του ο Μίλιτς, αλλά το πλασέ που κάνει είναι απίστευτα κακό. Εύκολα μπλοκάρει ο Κοκκαλάς.

20:41

52': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Ο Πέρεθ το εκτελεί και ο Σελίν διώχνει.

20:38

Έχει μπει με διάθεση να επιτεθεί ο Πλατανιάς.

20:35

46': Στη θέση του Γκοτσούλια ο Σπίνουλας για τον Παναιγιάλειο.

20:34

46': Στανισάβλιεβιτς και Ντίνας αντί Γκνιάτιτς και Αποστολόπουλου για τον Πλατανιά.

20:34

20:33

20:18

20:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:14

Από εκτέλεση κόρνερ η άμυνα του Πλατανιά δεν διώχνει, η μπάλα φτάνει στον Ζουνίνιο κι εκείνος με ωραίο συρτό σουτ νικά τον Κοκκαλά.

20:13

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

20:10

40': Εκτελεί φάουλ ο Πέρεθ αλλά διώχνει ο Γκνιάτιτς.

20:06

36': Κίτρινη στον Πάγκαλο.

20:05

Έχει αποδιοργανωθεί στα τελευταία λεπτά ο Πλατανιάς, παίζει έξυπνα ο Παναιγιάλειος και καταφέρνει να τον κρατά μακριά από την περιοχή του.

20:02

Ωραία αντεπίθεση από τον Παναιγιάλειο, δεν είναι καλή η τελική πάσα του Μίλιτς και μπλοκάρει ο Κοκκαλάς.

20:01

21': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Μαχαμάτ το εκτελεί, με δυσκολία διώχνει ο Μπαλτιμάς και στη συνέχεια απομακρύνει ο Σταμογιάννος.

19:59

Πολλά τα παράπονα του Μαραντά από τους ποδοσφαιριστές του.

19:56

Λάθος πάσα από τον Σανδραβέλη, χάνεται η ευκαιρία αντεπίθεσης των γηπεδούχων.

19:52

Δεν έχει καταφέρει να φανεί απειλητικός έως τώρα ο Παναιγιάλειος.

19:49

19': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο.

19:48

17': Από καλή θέση ο Γουνδουλάκης κάνει το πλασέ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μπαλτιμά.

19:47

16': Κόρνερ εκτελεί ο Μαχαμάτ, ο Γκόμες παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:45

14': Σέντρα από τον Μαχαμάτ, κάνει την κεφαλιά ο Τσουράκης και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:42

Άλλη μία τώρα, στο έδαφος ο Κολόκας.

19:40

Πολλές οι διακοπές στο παιχνίδι στα πρώτα λεπτά.

19:37

Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Γκοτσούλιας.