19:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 4-2 για τον Ατρόμητο.

19:03

19:01

88': Στη θέση του Μπρίτο ο Λημνιός για τον Ατρόμητο.

18:57

85': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Μασένα και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:54

Έχει πέσει πλέον ο ρυθμός του ματς.

18:50

78': Φαρία αντί Αρναρέλλη για την Καλλιθέα.

18:49

77': Φάουλ εκτελεί ο Μπέλλης, ο Γκίνη παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:48

76': Κίτρινη στον Κούρο.

18:45

Διπλή διακοπή, αρχικά στο έδαφος ο Λαζαρίδης και στη συνέχεια ο Μπάρκας.

18:43

71': Τσίπρας αντί Μπούζα για την Καλλιθέα.

18:40

Ο Ναπολεόνι το εκτελεί, στέλνει την μπάλα στο δεξί παραθυράκι και ο Μιχελής πέφτει από την άλλη.

18:40

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:40

68': Κίτρινη στον Τσώνη.

18:39

67': Πέναλτι για τον Ατρόμητο. Βρίσκει στο χέρι του Μουχτάρη η μπάλα.

18:38

66': Ο Παγώνης βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Λεβέντης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:36

64': Ναπολεόνι αντί Λε Ταλέκ για τον Ατρόμητο.

18:33

Στο 54% η κατοχή μπάλας για την Καλλιθέα.

18:30

58': Εξαιρετική προσπάθεια από τον Μπέλλη, μπαίνει περιοχή, κάνει και το σουτ και ο Μπάρκας μπλοκάρει.

18:26

54': Ο Μπούζας στρώνει στον Μασένα, εκείνος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:24

52': Κίτρινη στον Μπέλλη για διαμαρτυρία.

18:24

Μακρινό σουτ από τον Μπάλλα, αποκρούει ο Μιχελής και στη συνέχεια από κοντά ο Μπρίτο σκοράρει. Κακώς μετρά το γκολ, είναι ξεκάθαρα πιο μπροστά ο παίκτης του Ατρομήτου.

18:24

52': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

18:23

Ο Λεβέντης εκτελεί πλάγιο, ο Μπούζας τροφοδοτεί τον Μασένα και εκείνος με εντυπωσιακό γυριστό στην κίνηση ισοφαρίζει σε 2-2.

18:23

51': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

18:21

Πιέζει πολύ η Καλλιθέα.

18:17

46': Μπέλλης αντί Τεγούση για την Καλλιθέα.

18:17

46': Μπίτολο αντί Μαρσελίνιο για τον Ατρόμητο.

18:17

18:16

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

18:01

17:57

Πονά στο χέρι ο Αρναρέλλης, μικρή διακοπή.

17:55

Ο Αρναρέλλης στέλνει την μπάλα προς τη δεξιά γωνία και ο Μπάρκας πέφτει από την άλλη.

17:55

41': ΓΚΟΛ για την Καλλιθέα!

17:55

40': Δεύτερη κίτρινη στον Κιβρακίδη για το μαρκάρισμα, με 10 οι φιλοξενούμενοι.

17:54

40': Πέναλτι για την Καλλιθέα! Ο Αρναρέλλης κάνει ωραία ενέργεια, μπαίνει στην περιοχή και ανατρέπεται από τον Κιβρακίδη.

17:52

Ο Γοδόι εκτελεί πολύ έξυπνα φάουλ, ο Λε Ταλέκ πετάγεται πρώτος στην μπάλα και από μέσα αριστερά νικά τον Μιχελή.

17:51

37': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:48

33': Από τις κόντρες η μπάλα φτάνει στον Λε Ταλέκ κι εκείνος αστοχεί από πλάγια εντός περιοχής.

17:47

Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμο ο Ατρόμητος με τους παίκτες του να αλλάζουν την μπάλα ακόμη και στο δικό τους μισό.

17:44

29': Αλλάζουν την μπάλα Μασένα και Αρναρέλλης, κάνει σουτ από μέσα αριστερά ο δεύτερος και αστοχεί.

17:41

26': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

17:39

Έχει επηρεαστεί από το γκολ η Καλλιθέα.

17:36

Στο 53% η κατοχή μπάλας για τον Ατρόμητο.

17:33

Ο Πίτου Γκαρσία βγάζει σέντρα, η μπάλα απομακρύνεται και ο Κούρος με συρτό διαγώνιο σουτ εκτός περιοχής σκοράρει.

17:32

18': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:32

17': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Βγαίνει η σέντρα από τον Κούρο, ο Μπρίτο κάνει κάθετη κίνηση, πιάνει τνη κεφαλιά ανενόχλητος και αστοχεί από κοντά.