2
17:03

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

16:59

Πέρασε στη γ' φάση του Κυπέλλου ο Ηρακλής ως πρώτος με 7 βαθμούς, έμεινε στους 3 και αποχαιρέτησε ο Αχαρναϊκός. Καλύτερος και πιο ομάδα, ο "Γηραιός" είχε μεγαλύτερη διάρκεια. Έκαναν καλή προσπάθεια οι Μενιδιάτες, αλλά δεν τα κατάφεραν. Δεύτερος στον όμιλο ο ΠΑΣ Γιάννινα με 5 συνεχίζει στο θεσμό, ενώ η Αναγέννηση Καρδίτσας τερμάτισε τελευταία με 1 μετά το Χ με τον "Άγιαξ της Ηπείρου" στο άλλο ματς της 3ης αγωνιστικής.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Ηρακλής 0-2.

16:51

Ο Τσιλιανίδης έβγαλε από τα αριστερά στον Περόνε, ψηλοκρεμαστό πλασέ, περνά την μπάλα πάνω από τον Παγούδη που έχει βγει και αυτή τη φορά η μπάλα στα δίχτυα, 0-2!

16:51

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:50

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

89': Τρίτη αλλαγή και για τον Νίκο Παπαδόπουλο για λογαριασμό του Ηρακλή. Ο Τσότρας αντί του Ιντζόγλου.

16:44

85': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Ιωαννίδη από τα δεξιά, απευθείας στα χέρια του Περνίς.

16:44

84': Μακρινό σουτ Τσιλιανίδη από τα αριστερά, στην αγκαλιά του Παγούδη.

16:42

Ζωντάνεψε στα τελευταία λεπτά το παιχίδι στο Μενίδι.

16:41

81': Οφσάιντ ο Πασάς.

16:40

80': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Τίμος Καβακάς. Ο Αναστασίου στη θέση του Καλογερόπουλου.

16:38

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Πασάς έβγαλε σε Περόνε, ψηλοκρεμαστό σουτ από θέση τετ α τετ μέσα και αριστερά, η μπάλα πάνω από την εστία των γηπεδούχων.

16:35

75': Καλή στιγμή για τον Αχαρναϊκό. Φάουλ στα τέσσερα μέτρα και αριστερά του ημικύλιου της περιοχής. Εκτελείται με κομπίνα. Ο Ιωαννίδης πατά στον Εμέκα και εκείνος πασάρει συρτά στον Καλογερόπουλο, δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής, άουτ.

16:32

72': Οφσάιντ ο Σιάνης, σωστή υπόδειξη.

16:32

Ψάχνει το 0-2 ο Ηρακλής, που όσο περνά η ώρα γίνεται όλο και πιο επικίδνυνος πλέον.

16:28

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Τσιλιανίδης άνοιξε για τον Περόνε, μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή, διαγώνιο πλασέ, η μπάλα φεύγει μόλις έξω από το αριστερό δοκάρι.

16:22

62': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος αντί του Ομπράντοβιτς.

16:22

62': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ζαμπάζης στη θέση του Μπουλούτ.

16:21

61': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Μετά από κακό διώξιμο η μπάλα φτάνει στον Μπουλούτ, επειχειρεί να "κρεμάσει" από θέση μέσα δεξιά τον Παγούδη που έχιε βγει, η μπάλα φεύγει τρία μέτρα μακριά από το δεξί δοκάρι.

16:20

60': Βιαστικό πλασέ Πασά από τα αριστερά και έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

16:18

58': Κίτρινη κάρτα στον Κωστόπουλο.