0
21:28

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:26

Δίκαιη η ισοπαλία, ο ΠΑΟΚ ήταν υποτονικός απέναντι στον πολύ καλά οργανωμένο Λεβαδειακό. Έχασε την ευκαιρία ο "Δικέφαλος" να φτάσει τον Παναθηναϊκό στην 3η θέση και έτσι έπιασε μόνο τον Πανιώνιο στην 4η θέση με 23 βαθμούς. Ανέβηκαν μόνοι στην 7η θέση οι Βοιωτοί πλέον με 19 πόντους. Στο 59% - 41% η κατοχή υπέρ των φιλοξενούμενων, δέκα τελικές ο Λεβαδειακός και εννέα ο ΠΑΟΚ.

21:24

Ωραίες στιγμές Τζιόλης και Μάντζιος αλλάζουν φανέλες...

21:22

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 0-0.

21:22

Στο έκτο λεπτό οι καθυστερήσεις πλέον...

21:21

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Λέοβατς.

21:20

90'+4: Αλλαγή σκοπιμότητας για τον Λεβαδειακό και τον Άκη Μάντζιο... Ο Τόπι στη θέση του Γιακουμάκη, που βγαίνει αργά, αργά.

21:18

Επιθετικό φάουλ σε κεφαλιά του Μπερμπάτοφ πάνω στον Τριποτσέρη, η μπάλα στα δίχτυα, αλλά δεν υπάρχει γκολ... Διαμαρτύρονται οι παίκτες του ΠΑΟΚ, όχι όμως ο Μπερμπάρτοφ. Ο Βούλγαρος σκαρφαλώνει πάνω στον αμυντικό των γηπεδούχων. Υπάρχει επιθετικό φάουλ. Κοντά στη φάση ο Αρετόπουλος, που δικαιώνεται και από τον τηλεοπτικό φακό.

21:17

90'+1: Καθυστερεί τώρα ο Μουλόπουλος και κίτρινη κάρτα.

21:16

Ενοχλήσεις Στάθη, κερδίζει λίγα δευτερόλεπτα και σηκώνεται...

21:16

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

87': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιάχιτς αντί του Μίνγκα.

21:11

Ο Πέλκας βγάζει κάθεταη για Μάκ από τα δεξιά, οφσάιντ. Οριακή η φάση. Μάλλον έφυγε του βοηθού... Πρέπει να καλύπτει αμυντικός του Λεβαδειακού. Πρώτο λάθος, αλλά πολύ δύσκολη φάση.

21:08

Με διπλή ζώνη άμυνας ο Λεβαδειακός, τα καταφέρνει, αν και έχει οπισθοχωρήση αρκετά από το 70' και μετά... Δεν μπορεί να βρει διαδρομους ο ΠΑΟΚ, που δεν έχει φρεσκάδα στο παιχνίδι του και είναι προβλέψιμος.

21:07

81': Ο Κάτσε βλέπει κενό, σουτάρει από θέση έξω αριστερά, άουτ.

21:06

80': Τελευταία κίνηση από τον Ιγκόρ Τούντορ για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας αντί του Σάμπο.

21:05

79': Μακρινό σουτ Νικολάου, ίσα που φτάνει στα χέρια του Όλσεν.

21:03

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καψάσκης στη θέση του Ντομοβτσίσκι.

21:01

75': Κάθετη για τον Μάκ, οφσάιντ. Σωστή υπόδειξη.

20:58

73': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Από τα αριστερά με τον Κάτσε... Κεφαλιά Μαλεζά, άουτ.

20:56

71': Φάουλ σε αρκετά καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ. Στα αριστερά, στα 30 μέτρα περίπου... Ο Τζαβέλλας πάτησε για τον Σάμπο, σουτ, άουτ.

20:54

68': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Μπερμπάτοφ, έξω ο Αθανασιάδης.

20:53

67': Σέντρα Τζιώλη για τον Λέοβατς, βγαίνει ταχύτατα και πολύ έξυπνα και μαζεύει ο Τσιντώτας, "καθαρίζοντας" έγκαιρα τη φάση.

20:51

65': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Από τα δεξιά με τον Μίνγκας ως συνήθως... Διώχνουν εύκολα οι Θεσσαλονικείς.

20:47

61': Υπόδειξη οφσάιντ για τον Μάντζιο. Οριακό, αλλά σωστό.

20:46

Προσπαθεί ο ΠΑΟΚ σε αυτό το πρώτο 15λεπτο, αλλά χωρίς επιτυχία...

20:42

57': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Μακ και νέο κόρνερ από τα αριστερά με τον ίδιο εκτελεστή. Σταθερά ο Τσιντώτας.

20:40

55': Σουτ Γιακουμάκη, κόντρα και κόρνερ... Εκτελεί ο Μίνγκας, μαζεύει ο Όλσεν.

20:38

53': Κόρνερ για τον λεβαδειακό από τα αριστερά με τον Μίνγκα, διώχνει με τις γροθιές ο Όλσεν, κόντρα και νέο κόρνερ σε σουτ του Νικολάου. Εκτελεί ο Μίνγκας ξανά από τα δεξιά και απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

20:35

50': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά με τον Μίνγκα. Σε νέο κόρνερ με τον ίδιο εκτελεστή από τα δεξιά αυτή τη φορά... Διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ.

20:34

49': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Εξαιρετική σέντρα Μυστακίδη από τα δεξιά, καρφωτή κεφαλιά Αθανασιάδη (μόνος από το ύψος της μικρής περιοχής), η μπάλα άουτ!

20:32

47': Ο Μάκ κινείται από θέση μέσα αριστερά, καθυστερεί δεν σουτάρει και βγάζει για τον Αθανασιάδη, προλαβαίνει ο Τσιντώτας και μπλοκάρει.

20:31

20:31

46': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ. Ο Μυστακίδης στη θέση του Ροντρίγκες.