19:16

19:16

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 1-0.

19:15

90'+6: Κόκκινη στον Κεϊτά.

19:14

90'+4: Κίτρινη στον Πίτου Γκαρσία.

19:13

Ο Ούμπιντες κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, Ο Λε Ταλέκ παίρνει ψηλοκρεμαστή κεφαλιά και ο Χογκ δεν μπορεί να αντιδράσει. Ακουμπάει στο τέλος την μπάλα ο Ουσέρο, φαίνεται όμως ότι η μπάλα έχει περάσει τη γραμμή πριν.

19:12

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:09

90'+1: Κίτρινη στον Τσαμπούρη.

19:09

90'+1: Κίτρινη στον Μπίτολο.

19:08

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:07

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Γεωργίου.

19:03

85': Παίρνει την μπάλα ο Μαρσελίνιο από το κόρνερ, συγκλίνει προς τα μέσα και το σουτ του φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

19:03

85': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Λάθη από τους παίκτες της Καλλονής ο Ούμπιντες πιάνει συρτό δυνατό σουτ και ο Χογκ αποκρούει.

19:01

83': Σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Τσαμπούρης και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:59

81': Ο Μαρσελίνιο δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:57

80': Αντέτζο αντί Μπαργκάν για την Καλλονή.

18:56

78': Κίτρινη στον Γεωργίου.

18:55

77': Λε Ταλέκ αντί Κούρου για τον Ατρόμητο.

18:54

76': Δεύτερη κίτρινη στον Ελλακόπουλο μέσα σε ένα λεπτό. Υπερβολική η απόφασή του.

18:53

75': Κίτρινη στον Ελλακόπουλο.

18:52

74': Κίτρινη στον Ουσέρο.

18:49

71': Ελλακόπουλος αντί Σάμπα για την Καλλονή.

18:47

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Γεωργίου.

18:44

67': Κίτρινη στον Μανούσο.

18:42

64': Αδύναμο σουτ ο Ούμπιντες, εύκολα μπλοκάρει ο Χογκ.

18:40

62': Κόρνερ κερδίζει η Καλλονή. Ο Σάμπα το εκτελεί και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

18:37

59': Ο Μαρσελινιο μπαίνει απο δεξιά στην περιοχή, βγάζει και τη σέντρα, αλλά η κεφαλιά του Μπρίτο δεν είναι καλή και δεν φτάνει καν στο τέρμα.

18:36

58': Στη θέση του Λημνιού ο Μαρσελίνιο για τον Ατρόμητο.

18:32

54': Απευθείας φάουλ από πλάγια κάνει ο Πίτου Γκαρσία, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

18:31

53': Κίτρινη στον Κεϊτά.

18:27

Έχει μπει πιο δυνατά ο Ατρόμητος.

18:23

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Πίτου αντί Μπαστακού.

18:23

18:22

18:06

18:06

45'+5: Ο Ούμπιντες κόβει την αντεπίθεση της Καλλονής μετά την κακή πάσα του Γεωργίου στον Κεϊτά.

18:05

Ψάχνει ο Ατρόμητος χώρους, αλλά δεν τα καταφέρνει κι έτσι αρκείται στο να κυκλοφορεί την μπάλα.

18:01

17:59

44': Ο Μπίτολο στρώνει στον Κούρο, εκείνος κάνει συρτό σουτ και ο Χογκ μπλοκάρει.

17:55

40': Βγάζει τη σέντρα ο Ούμπιντες, προ του Ναπολεόνι διώχνει ο Τσαμπούρης.

17:52

37': Ο Γεωργίου ξεμαρκάρεται ωραία εκτός περιοχής, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:49

Πιο επικίνδυνη δείχνει στις αντεπιθέσεις της η Καλλονή από τον Ατρόμητο, οι παίκτες του οποίου έχουν δυσκολία στο να βρεθούν μεταξύ τους.

17:46

31': Κλέβει την μπάλα ο Σάμπα, κάνει και παράλληλο γύρισμα, αλλά εκεί δεν βρίσκεται κανένας συμπαίκτης του.

17:42

27': Ο Μανούσος πατά περιοχή από αριστερά, κάνει και δυνατό διαγώνιο σουτ και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.

17:41

26': Ωραία ενέργεια από τον Γεωργίου, κακή η πάσα του Μανούσου στη συνέχεια.

17:37

Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Ατρόμητος.

17:33

18': Ο Σάμπα κάνει το σουτ εντός περιοχής από δεξιά και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει έχοντας κλείσει τη γωνιά του.

17:30

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Λημνιός.

17:29

Έχουμε και πάλι ματς μετά την τετράλεπτη διακοπή.

17:29

14': Κρολ αντί Γιορέντε για την Καλλονή.

17:27

Με το φορείο θα βγει από τον αγωνιστικό χώρο ο Γιορέντε.

17:26

Φαίνεται πως γύρισε η γλώσσα του Ισπανού αμυντικού. Εννοείται πως θα αντικατασταθεί.

17:25

Σφοδρή σύγκρουση ανάμεσα σε Ναπολεόνι και Γιορέντε, έχει πέσει πολύ άσχημα ο δεύτερος. Άπαντες φώναξαν να μπει αμέσως το ιατρικό επιτελείο της Καλλονής.

17:24

9': Ο Σάμπα κερδίζει κόρνερ από παρέμβαση του Κοντοέ. Ο Ίδιος το εκτελεί, ο Αναστασιάδης προσπαθεί να κάνει σουτ και η μπάλα κοντράρει.

17:21

Παιχνίδι κέντρου τα πρώτα λεπτά του ματς.

17:17

2': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:15

Έναρξη της αναμέτρησης.

17:12

Οι δύο ομάδες κάνουν την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

17:04

Και οι δύο ομάδες θέλουν πάση θυσία το τρίποντο, καθώς "καίγονται" για βαθμούς, με τον Ατρόμητο να βρίσκεται στη 14η θέση με 10 και την Καλλονή στην τελευταία με 7.