1
16:58

Λήξη της αναμέτρησης. Άρης-Θύελλα Φιλώτα 4-1

16:57

92': Σύρραξη μεταξύ Καραπέτρου και Κόκε. Ο διαιτητής τους φωνάζει δίπλα του για να τους κάνει συστάσεις, με τους παίκτες να δίνουν τα χέρια και το συμβάν να θεωρείται λήξαν

16:55

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:53

89': Κόρνερ για τον Άρη, έχασαν την μπάλα οι παίκτες αλλά πήραν το πλάγιο. Στην επαναφορά ο Τάτος δεν μπόρεσε να κάνει κάτι καλό και η μπάλα έφυγε άουτ

16:47

83’: Τρίτη αλλαγή για τη Θύελλα. Βγήκε ο Παπαγεωργίου και μπήκε στη θέση του ο Αθανασιάδης

16:42

78’: Κίτρινη κάρτα στο Γεωργόπουλο

16:35

71': Αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Καπνίδη ο Κωνσταντινίδης

16:34

Κόρνερ από τον Τάτο, στο δεύτερο δοκάρι ο Ιντζίδης με ωραίο γυριστό κάνει το 4-1 για τους γηπεδούχους

16:33

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:30

66': Διπλή αλλαγή για την Θύελλα. Έξω Μπαστάνης, Ιορδανίδης, μέσα Καραπέτρος, Σέχι.

16:26

61': Αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Γεωργιάδη ο Βουτσιάς

16:25

60': Σουτ του Ιορδανίδη, η μπάλα φεύγει άουτ

16:22

57': Γύρισμα του Γεωργιάδη στον Ντούνη στο ύψος του πέναλτι, αλλά η μπάλα από το πλασέ του τελευταίου σταμάτησε στον τερματοφύλακα της Θύελλας

16:20

56': Σουτ του Γεωργιάδη, απομάκρυνε ο Κοντογουλίδης

16:15

Παρατηρήσεις του διαιτητή στον προπονητή των γηπεδούχων, Νίκο Αναστόπουλο

16:14

Σέντρα του Πόι από τα αριστερά, στο πρώτο δοκάρι ο Ντούνης με πλασέ έκανε το 3-1

16:12

48': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:11

46': Αλλαγή για τον Άρη. Βγαίνει ο Ν' Λουντούλου και μπαίνει ο Ντούνης

16:10

46': Σέντρα στην επανάληψη

16:09

Όλα είναι έτοιμα να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

15:54

45'+1': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

15:53

Ο Σέρχιο Κόκε μετά από ωραία εναλλαγή της μπάλας με τον Τάτο, θα πιάσει δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, θα στείλει την μπάλα στην γωνία της εστίας του Κοντογουλίδη

15:51

45': ΓΚΟΛ για τον ΆΡΗ!

15:42

Κόρνερ για τους φιλοξενούμενος και ο Θεοδουλίδης με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι έκανε το 1-1

15:41

36': ΓΚΟΛ για τη ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ!

15:41

35': Σουτ του Καπνίδη, δεν ανησυχεί τους φιλοξενούμενους

15:40

34': Σέντρα του Γεωργιάδη, ο Καπνίδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κοντογουλίδη

15:32

Οι φιλοξενούμενοι προσπαθούν να πάρουν μέτρα στον αγωνιστικό χώρο, ωστόσο οι "κίτρινοι" είναι καλά κλεισμένοι στα μετόπισθεν

15:29

Ανεβασμένοι μετά την επίτευξη του τέρματος οι παίκτες του Νίκου Αναστόπουλου

15:26

Ο Κόκε πήρε μέτρα, έβγαλε εξαιρετική κάθετη πάσα στον Ν΄Λουντούλου ο οποίος γύρισε στο πέναλτι στον Τάτο, που έκανε εύκολα το 1-0!

15:26

20': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:18

13': Εκτέλεση φάουλ από τον Τάτο, ο Ιντζίδης δεν πρόλαβε και ο Κοντογουλίδης μάζεψε

15:16

11': Παράλληλη σέντρα του Ν' Λουντούλου, περνάει η μπάλα μπροστά απ' όλους, βγαίνει και μπλοκάρει ο Κοντογουλίδης

15:09

Τίποτα το ιδιαίτερο δεν έχει σημειωθεί στα πρώτα λεπτά του αγώνα

15:06

Ο Σέρχιο Κόκε βρίσκεται για πρώτη φορά φέτος στο βασικό σχήμα του Άρη. Μάλιστα ο επιθετικός έκανε έκπληξη με το νούμερο στη φανέλα του. Συγκεκριμένα επέλεξε το "3", θέλοντας να στείλει προφανώς μήνυμα στους οργανωμένους οπαδούς

15:04

1': Σέντρα στον αγώνα

14:59

Οι δύο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο και όλα είναι έτοιμα για να ξεκινήσει το παιχνίδι

14:55

Στο γήπεδο βρίσκεται και ο Νίκος Κυζερίδης

14:50

Οι «κίτρινοι», που βρίσκονται στην 1η θέση του πίνακα με 37 βαθμούς, μετρούν επτά συνεχόμενες νίκες και θέλουν να διευρύνουν το σερί τους απέναντι στην ομάδα της Φλώρινας, η οποία έχει 15 βαθμούς, εκ των οποίων οι 11 εκτός έδρας

14:46

Σε λίγα λεπτά θα ξεκινήσει η αναμέτρηση του Άρη με τη Θύελλα Φιλώτα για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Γ' Εθνικής στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

14:45

Καλησπέρα από το a-sports.gr

01:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Άρη με τη Θύελλα Φιλώτα ξεκινά στις 15.00.

ΑΡΗΣ
Σιδεράκης, Γεωργιάδης, Κόκε, Ροβας, Σαμαράς, Ιντζίδης, Πόι, Ν΄Λουντούλου, Καπνίδης, Τάτος, Τσουμάνης
Αναπ: Ντούνης, Μελισσάς, Κυβελίδης, Τζινάρ, Ντόγος, Βουτσιάς, Κωνσταντινίδης
Κοντογουλίδης, Σπηλιώτης, Γεωργόπουλος, Πάλα, Τακίδης, Παπαγεωργίου, Θεοδουλίδης, Ελευθεριάδης, Ιορδανίδης, Στεφανίδης, Μπαστάνης
Αναπ: Καραπέτρος, Πιριτζάους, Γιακουμής, Νικολαϊδης, Σέχι, Βαφειάδης, Αθανασιάδης
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών), Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Κοζάνης), Γιάντσης (Ημαθίας)